3 UCLA دانش آموزان خود در انزوا در حال گرفتن تست شده برای coronavirus

سه UCLA دانش آموزان در حال آزمایش برای coronavirus توسط لس آنجلس وزارت بهداشت با هر سه در خود به انزوا مدرسه صدراعظم گفت.

“روشن شود هیچ کس در دانشگاه UCLA دارای آزمایش مثبت برای COVID-19,” صدراعظم ژن بلوک گفت: در یک ایمیل فرستاده شده به جامعه دانشگاه صبح روز جمعه.

بخش مشغول به کار بود برای بازگشت به نتایج تست سرعت, بلوک اضافه شده است.

“طبعا برخی از شما ممکن است تعجب در مورد وضعیت کلاس و دانشگاه در عملیات عمومی” بلوک گفت. “ما به طور فعال نظارت و پاسخگویی به این وضعیت ادامه خواهد داد و به دنبال هدایت عمومی سازمان بهداشت و درمان. در این زمان وجود داشته است هیچ توصیه … به حالت تعلیق در پردیس عملیات از جمله تغییر برنامه کلاس.”

بلوک مطمئن کارکنان و دانش آموزان است که “ایمنی و رفاه کل UCLA جامعه همچنان اولویت ما” و گفت: به روز رسانی ادامه خواهد داد به ارسال شده در مدرسه COVID-19 وب سایت.

او همچنین خواست هر کسی که توسعه آنفولانزا مانند علائم به دنبال توجه پزشکی.

UCLA خواهد شد میزبانی یک نشست دوشنبه به آدرس دانشجو و دانشکده سوالات در COVID-19.

دانشگاه به روز محدودیت های مسافرتی شنبه, محرومیت, دانشگاه, سفر به تمام مناطق با سطح 3 هشدارها از جمله چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و دلسرد غیر ضروری مسافرت های بین المللی.

نوروز جشن برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در محوطه دانشگاه لغو شد چهارشنبه.

همه ملاقات و خوش آمد می گوید حوادث با UCLA ورزشکاران لغو شد تا اطلاع ثانوی اما همه بازی ها و مسابقات ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در این دانشگاه گفت: در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>