3 بيمار در پالم اسپرینگز ایدز درمانگاه باید coronavirus

سه نفر از صحرا ایدز پروژه COVID-19 درمانگاه در پالم اسپرینگز آزمایش مثبت برای تنفسی ویروس و خود quarantining روز شنبه, مارس 21 رسمی گفت.

دو نفر از بیماران مسن تر از 55 و سوم بیمار که به تازگی از سفر بین المللی است که از 30 سال با توجه به صحرا ایدز مدیر پروژه توسعه جامعه استیون Henke.

در بعد از ظهر جمعه شهرستان ریورساید مقامات بهداشتی به روز شده تعداد موارد countywide به 28. شماره جدید شامل سه بیشتر موارد در Coachella Valley, یکی در غرب شهرستان و دو در جنوب غربی شهرستان ریورساید گفت: خوزه Arballo سخنگوی دانشگاه ریورساید نظام سلامت است.

اما معلوم نیست اگر این بیماران از دو برابر نفوذ مقعدی, درمانگاه شدند که رقم است.

“هر سه موارد خفیف هستند و بيماران در انتخاب خود قرنطینه در خانه” هنکه گفت: شب جمعه. “DAP قرار داده پادمان در محل برای محافظت از غیر آلوده مردم از COVID-19 در حالی که آنها در دو برابر نفوذ مقعدی, پردیس. این شامل به شدت محدود کردن خروجی و ورودی به COVID-19 درمانگاه و کنترل عابر پیاده جریان است. مشتریان دریافت مراقبت و نظارت توسط کارکنان در حالی که آنها در محل و هر کسی وارد DAP ساختمان های غربالگری نشانه و با توجه ماسک در هنگام مناسب است.”

روز جمعه مقامات بهداشت نیز تایید یک چهارم coronavirus مرگ در شهرستان, همه در Coachella Valley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>