3 از خانواده کشته و یک مجروح به پاکستان اهداف غیر نظامی در مناطق LoC

Police and people outside the house where three civilians were killed in Pakistan shelling on Friday night. -Excelsior/ Gurjeetbhajan
پلیس و مردم در خارج از خانه که در آن سه غیرنظامی در پاکستان توپخانه در شب جمعه. -اکسلسیور/ Gurjeetbhajan

4 ارتش پاکستان سربازان مرده در تلافی
*پیشنهاد به فشار داعش هنگام شلیک نتواند
Sanjeev Pargal
جامو 17 جولای: در تازه تشدید تنش در خط کنترل (LoC) است که می آید در یک روز زمانی که وزیر دفاع Rajnath Singh بازدید لاداخ و کشمیر سه نفر از اعضای یک خانواده کشته و یکی دیگر زخمی شدند که نیروهای پاکستانی به طور ناگهانی با توسل به سنگین خمپاره بمباران و شلیک در خط کنترل (LoC) در Poonch بخش موثر باعث اقدامات تلافی جویانه از طرف هند است که در آن حداقل چهار سربازان پاکستانی کشته و دو نفر مجروح شدند.
اواخر امشب ارتش پاکستان پوسته جلو, هندی, پست ها و روستاها در Khari Karmara, Gulpur و روستاهای اطراف در Poonch بخش با استفاده از محدوده خمپاره به طور مستقیم هدف قرار دادن غیر نظامیان است. هند نیروهای انتقام به طور موثر منجر به سنگین مبادلات.
وجود دارد گزارش می دهد که ارتش پاکستان سعی کردم به فشار گروه سه به چهار مسلح نفوذی به خاک هند, به علت فعالیت های خرابکارانه تحت پوشش خمپاره بمباران و شلیک.
SSP Poonch رامش Angral گفت: Excelsior که یک محدوده زمانی خمپاره ای در داخل یک خانه در روستای Karmara حدود 9.30 pm انفجار ساختار است که در آن سه نفر از اعضای یک خانواده کشته و یکی دیگر زخمی شد.
مرده شناسایی شده اند که محمد رفیق, 58, همسرش Rafia بی 50 و 16-year-old son عرفان. یکی دیگر از اعضای خانواده Irshad احمد مجروح شد.
اجساد قربانیان منتقل شده به بیمارستان برای پس از مرگ.
چند روز پشت, دو کشته در پاکستان کشته در Mendhar بخش از Poonch, گرفتن تلفات ملکی در این ماه در منطقه مرزی به پنج.
“ارتش هند انتقام و شلیک توپخانه به سکوت پاکستان اسلحه” منابع گفت:, و اضافه کرد که حداقل چهار پاکستان پرسنل ارتش کشته شدند و دو نفر دیگر مجروح شدند. تعداد تلفات می تواند بالاتر در طرف پاکستان به عنوان دقیق گزارش شد و هنوز در انتظار.
دو پاکستانی پست ها نابود شدند در اقدامی تلافی جویانه است که با توجه به منابع لازم برای سکوت اسلحه پاکستان بودند که به طور مستقیم هدف قرار دادن غیر نظامیان را در مناطق. برخی از خانه ها آسیب دیده بودند در پاکستان بمباران.
وجود دارد گزارش می دهد که ارتش پاکستان نیز تلاش برای فشار گروه سه به چهار مسلح نفوذی به خاک هند, تحت پوشش و شلیک توپخانه اما خود طرح بود کشف و خنثی به موقع تلافی توسط سربازان.
نفوذی گزارش فرار از LoC بدون تلاش برای ایجاد هر گونه تلاش برای ورود به این سمت پیدا کردن سربازان هشدار.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که ارتش پاکستان شده است به طور منظم با توسل به نقض آتش بس و کمک و معاونت در جرم نفوذ تلاش های شبه نظامیان در LoC دوقلو در مرز ولسوالی Poonch و Rajouri. تعدادی از نفوذ تلاش خنثی شده اند توسط ارتش در LoC منجر به قتل برخی از شبه نظامیان.
“این بود که با در نظر سرخوردگی بخشی از ارتش پاکستان است که موفق به فشار نفوذی به جامو و کشمیر با وجود تلاش های متعددی است که آنها به طور مستقیم هدف غیر نظامی مناطق امشب به قتل سه نفر از اعضای خانواده” منابع گفت.

مقاله قبلیدولت اصلاح تخلیه سیاست’ به صورت COVID بیماران

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>