3 +ve برای کرونا در کشمیر, J&K شمارش 109

GMC Baramulla Medical Superintendent has developed innovative sample taking mechanism to prevent infection to doctors and Virologists.
GMC Baramulla پزشکی سرپرست توسعه نوآورانه نمونه در نظر گرفتن مکانیزم برای جلوگیری از عفونت به پزشکان و Virologists.

GMC Baramulla توسعه امن تر نمونه روش جمع آوری

فیاض بخاری

سرینگر May 6 : سه آزمایش مثبت برای COVID-19 در کشمیر امروز با در نظر گرفتن تعداد Coronavirus موارد مثبت در دره 88 در حالی که J&K شمارش رفته تا 109.
یکی از موارد مثبت است که 41 سال از Uri شهر Baramulla منطقه که شوهرش یک معلم دارای آزمایش مثبت هفته گذشته است. دو نفر دیگر از سرینگر یکی از شهرستان نوشهره و یکی دیگر از Chattabal.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
با این 3 تازه موارد 109 نفر تست مثبت برای Coronavirus در J&K و از آنها 103 فعال هستند موارد است. در میان تمام 109 موارد چهار بهبود یافته اند و دو نفر دیگر فوت کرده اند.
دکتر محمد سلیم گفت: 36 نمونه ها مورد آزمایش قرار گرفتند امروز در GMC سرینگر آزمایشگاهی و همه آنها منفی هستند در حالی که 48 گزارش در حال انتظار. او گفت که 80 نمونه های جدید دریافت شد توسط آزمایشگاه امروز.
دکتر نوید احمد شاه رئیس بخش قفسه سینه بیماری در بیمارستان گفت که 21 بيمار تحت درمان در بیمارستان و تکرار آزمایش از هفت کرونا مثبت بیماران منفی شد.
معاون پزشکی سرپرست JLNM بیمارستان سرینگر Dr Tabasum گفت که نه بیماران تحت درمان در JLNM بیمارستان و همه در پاسخ خوبی. او گفت که سه فرزند بود که آزمایش مثبت برای COVID-19 هستند تحت درمان در JLNM بیمارستان و انجام می دهند بهتر است. او گفت که نمونه های آنها نیز گرفته شده و امروز ارسال برای تست.
Dr Jameel احمد میر پزشکی, سرپرست بیمارستان منطقه پولوما گفت که نه مثبت بیماران تحت درمان در بیمارستان و امروز نمونه از 44 بيمار مشکوک گرفته شد و فرستاده شده برای تست.
مدیر SKIMS Soura Dr G Ahanger گفت که از 283 مشکوک بیماران 238 مرخص شده و 24 مثبت بیمارانی که تحت درمان هستند و تمام دوره نقاهت هست.
مدیر با توجه به موارد مثبت یک جوان فروشنده مواد غذایی گفت که وضعیت او جدی بود, در زمان پذیرش, اما در حال حاضر او در حال بهبود است.
به عنوان پزشکان جمع آوری نمونه برای Coronavirus در یک خطر بالقوه دولت کالج پزشکی Baramulla را توسعه داده است یک رمان غرفه روش برای مجموعه ای از نمونه های برای ایمنی از پزشکان.
پزشکی سرپرست GMC بیمارستان Baramulla سید مسعود گفت که پس از سواب گرفته شده است از گلو و بینی آن باعث سرفه و عطسه به عنوان پاسخ به خارجی بدن است که ساطع می کند و قطرات به شمار خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در اطراف آنها.
“غرفه نوع نمونه گیری مرکز حل و فصل این موضوع و نهایی را فراهم می کند ایمنی به کارگران از عفونت مرگبار کار به عنوان یک مانع فیزیکی. پانل شیشه ای تمیز و ضد عفونی پس از هر نمونه” او گفت:.
در ضمن Chattabal منطقه سرینگر بود امروز اعلام کرد به عنوان مهار منطقه و تمام ورود و خروج مسیرهای شده اند مهر و موم شده و پس از چندین موارد مثبت گزارش شده از منطقه
منطقه دادرس سرینگر Dr شهید اقبال چودری که صدور یک فرمان در این راستا امروز گفت: آب بندی این منطقه است که با هدف جلوگیری از گسترش عفونت کرونا ويروسی از این منطقه است. او گفت: همچنین با هدف امکان صاف انجام نظرسنجی در این منطقه است.
“قابل ذکر است که پیشنهاد بررسی با هدف تعیین اینکه آیا عفونت گسترش یافته در منطقه و اینکه آیا نیاز به جداسازی هر یک از ساکنان آن” او گفت:.
Dr شهيد گفت: طرح فرموله شده است برای اطمینان از صاف تامین کالاهای اساسی و خدمات در این منطقه است. “آن انجام خواهد شد تحت نظارت برای اطمینان از پایبندی به منظور آب بندی. پزشکی تیم نیز با حرکت در منطقه تحت نظارت دقیق” او گفت:.
معاون کمیسر Bandipora, شهباز احمد میرزا امروز اعمال ممنوعیت ورود مردم به مناطق gurez ولی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.
این مناطق gurez – Bandipora جاده در حال حاضر بسته به فضایی جنبش و همچنین برای حرکت با پای پیاده در نظر تجمع بزرگ از بارش برف در نقاط مختلف.
DC Bandipora گفت که در آن آمده است به جلو که مردم در حال گام گذاشتن در سفر پا در Bandipora-مناطق gurez جاده در تخلف از دستورالعمل ذیربط در نتیجه قرار دادن زندگی در خطر است.
او گفت که این سفر از افراد جدید به مناطق gurez نیز به شمار افزایش خطر گسترش Coronavirus به لحاظ جغرافیایی جدا شده جایی مثل مناطق gurez دره و ممنوعیت ورود مردم به دره تحمیل شده به در نظر گرفتن مشاوره های مختلف و اقدامات پیشگیرانه صادر شده توسط دولت در پیشگیری از گسترش COVID-19.
و مستند در سراسر کشمیر ادامه داد: برای روز 18 امروز با مقامات اقدام به رابطه جنسی خشن در برابر متخلفان از دستورات دولت صادر شده برای جلوگیری از گسترش Coronavirus.
پلیس و شبه نظامی سربازان اعزام شده بودند در جاده و آنها تا به حال ساخته ارغنون سیم برای جلوگیری از جاده ها برای جلوگیری از حرکت مردم و وسایل نقلیه.
سرینگر پلیس امروز بازداشت 17 نفر از جمله یک مغازه دار و همچنین کشف و ضبط نه وسایل نقلیه برای معلولان محدودیت های اعمال شده در نمای COVID-19.
در صلاحیت این دادگاه ها از PS Nishat و PS Harwan پلیس بازداشت شده اند که سه نفر از جمله یک مغازه دار و کشف و ضبط یک وسیله نقلیه برای نقض دولت prohibitory سفارشات. موارد زیر مربوط به بخش از قانون شده اند مربوطه ثبت شده در ایستگاه های پلیس و تحقیقات آغاز شده است.
در صلاحیت این دادگاه ها از PS RM باغ و PS Nowgam پلیس دستگیر شده اند و نه افراد و همچنین کشف و ضبط هشت وسایل نقلیه برای نقض دولت prohibitory سفارشات صادر شده تحت بخش 144 CrPC منطقه دادرس سرینگر.
در حالی که در صلاحیت این دادگاه ها از PS Khanyar پلیس بازداشت پنج نفر برای نقض prohibitory دستورات صادر شده از ناحیه دادرس سرینگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>