COACHELLA — سه نفر در بازداشت هستند در ارتباط با قتل یک Coachella Valley, زن و شوهر که رفت از دست رفته بیش از سه سال پیش آوردن مجموع به شش مظنون, مقامات گفت.

هارون فرناندو Bernal, 28, از Indio گرفته شده بود را بازداشت سه شنبه به ظن قتل و اریک Rios, 31, از Coachella دستگیر شد که در همان روز به ظن بودن لوازم جانبی به قتل ریورساید شهرستان کلانتر ستوان والتر مندز گفت.

یک سوم فرد 27 ساله Adilene اینس کاستاندا از Coachella نیز دخیل در این جنایت دستگیر و به ظن قتل اگر چه او در حال حاضر در بازداشت نامربوط مواد مخدر مورد مندز گفت.

سه نفر که همه باقی مانده در پشت میله های زندان به عنوان از بعد از ظهر چهارشنبه دستگیر شده بودند پس از قتل محققان ادامه داد: “کار و پردازش تحقیقی آگهی” اما اطلاعات بیشتری ارائه نشده است.

آنها را به سه مظنون دیگر که قبلا به اتهام قتل آدری موران 26 و جاناتان Reynoso, 28, که ناپدید شده در مارس 10, 2017.

مانوئل Rios, ابراهیم Fregoso جونیور و عیسی رویز جونیور همگی بازداشت در ماه گذشته ناشی از سه سال تحقیق است که شامل بیش از 50 حکم جستجو و صدها مصاحبه.

کلانتر چاد بیانکو گفت: در ماه گذشته که محققان کشف کرده بود چه شد اعتقاد بر این بود که زن و شوهر باقی می ماند در Coachella Valley. او گفت که نتایج DNA به حال هنوز رتبهدهی نشده است دوباره برای بررسی هویت باقی مانده است. کلانتر مقامات روز چهارشنبه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد نتایج DNA. بیانکو نخواهد بود خاص تر در مورد که در آن و زمانی که اجساد پیدا شده و ارائه چند جزئیات مورد بررسی است.

مانوئل ریوس 28 ساله است که به اتهام دو فقره قتل است. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او و اریک ریوس مرتبط شد. Fregoso, 32 متهم با یک تعداد از قتل و هر دو متهم در حال مواجهه با یک شرایط ویژه اتهام قتل شاهد یک جنایت است که می تواند آنها را واجد شرایط برای مجازات اعدام اگر دادستان انتخاب و به دنبال مجازات باید آنها را محکوم کرد.

رویز, 41, شارژ با لوازم جانبی به قتل پس از این واقعیت اگر چه خود را دقیق نقش را در اتهام قتل اعلام نشده است.

بیانکو گفت: در این کنفرانس خبری که قربانیان شناخته شده بودند به اتهام قاتلان, اما نمی خواهد نظر بیشتر است.

Riverside County District Attorney مایک Hestrin گفت که او “اعتماد به نفس” است که از اتهامات عنوان شده علیه سه مرد بودند موجه.

مورن آخرین شنیده ها از زمانی که او در سمت چپ او Coachella صفحه اصلی را انتخاب کنید تا Reynoso که ممکن است بازگشت به Coachella Valley از براولی منطقه روز زن و شوهر رفت از دست رفته با توجه به محققان.

مورن گفت: او در حال رفتن به Reynoso سوار شدن به نخل کویر اما SUV او سوار شد پارک شده در کنار بزرگراه بین ایالتی 10 در بومانت دو روز پس از جفت شد, آخرین شنیده ها از.

یک کاراگاه پلیس شناسایی و بوی خود را در نزدیکی SUV اما دنباله ناپدید شد در حدود 50 پا از خودرو, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im