3 بیشتر Orange County Fire Authority کارکنان قرارداد coronavirus

اضافی سه کارمند اورنج کانتی آتش اقتدار آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یکشنبه, مارس 22 آوردن تعداد افراد مشغول به کار برای آژانس که تشخیص داده شده اند با COVID-19 تا چهار.

آتش نشانان و امدادگران و دیگر پرسنل و ابلاغ شد در یک یادداشت صادر شده در مدت کوتاهی پس از تایید مقامات آخرین موارد جمعه شب OCFA سروان. Jason Fairchild گفت. وجود دارد 125 نفر در اورنج کانتی مبتلا COVID-19 همانطور که از دوشنبه.

یکی از تازه تشخیص داده شده کارکنان مشغول به کار با اولین OCFA آتش نشان مبتلا به این ویروس Fairchild گفت. مقامات یک ظن قوی آن است که این دو موارد مرتبط باشد.

چهار شنبه خاموش بودند وظیفه داشتند و در گزارش فقط علائم خفیف و هیچ کدام بیمارستان بستری شد, Fairchild گفت. مقامات خوش بودند آنها را بهبود می یابند.

“من صحبت کرد و به یکی از آنها امروز و او گفت این است که قطعا یک سرفه و این نوع تب است که او را به یاد داشته باشید اما چیزی که او نیاز به رفتن به بیمارستان برای” Fairchild گفت.

Fairchild کاهش یافته است به مشخص کنید که چه نقش آلوده پرسنل خدمت برای OCFA و یا جایی که آنها تا به حال مستقر شده است.

این OCFA و دیگر بخش های آتش در جنوب کالیفرنیا را اجرا روش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان اولین پاسخ دهندگان در این زمینه و بیماران خود را. شیوه های آن را به طور چشمگیری کاهش تعداد پرسنل که تا به حال برای زمان دور از کار در حالی که در زیر مشاهده با آنفولانزا مانند علائم Fairchild گفت.

اکثر پرسنل با علائم شبه آنفولانزا را آزمایش منفی برای ویروس جدید و بازگشت به وظیفه Fairchild گفت.

همه آتش نشانان و امدادگران در حال آگاه از افزایش احتمال قرار گرفتن در معرض شغل خود را به ارمغان بیاورد و برخی نگران هستند Fairchild گفت. با این حال بسیاری باقی مانده اند مشتاق خدمت به جوامع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>