نیا احضار Saroori امروز در Parihar برادران مورد
*MHA مسائل مربوط به منظور توزیع بیش از ممنوعیت روبرو می شوند به نیا

Sanjeev Pargal
جامو Feb 10: عمده موفقیت, Jammu پلیس با کمک خود کشمیر همتایان امروز بازداشت سه بالا داعش از جیش-e-محمد (JeM) ساز و برگ که تا به حال حمل و نقل سه پاکستانی شبه نظامیان از Hiranagar بخش در کتهوا منطقه به جنوب کشمیر نزدیک به 50 روز در یک کامیون از Budgam و پولوما در حالی که اتحادیه خانه وزارت در بیانیه ای رسمی جهت توزیع بیش از ممنوعیت تلفات پلازا ترور حادثه به آژانس تحقیقات ملی (نیا).
در یکی دیگر از مهم توسعه نیا به احضار وزیر سابق و برجسته کنگره رهبر غلام محمد Saroori سه بار MLA از Inderwal مونتاژ بخش در Kishtwar منطقه به آن جامو دفتر در ساعت 11 صبح فردا برای بازجویی در ارتباط با قتل رهبر بی جی پی آنیل Parihar و برادرش Ajit Parihar در تاریخ 1 نوامبر 2018. Saroori برادر محمد Shaffi رزرو شده بود توسط Kishtwar پلیس در 1 اکتبر 2019 برای کمک به نظامیان و بیش از زمین کارگران (OGWs) اما نبود دستگیر شد.
توجه به Saroori صادر شده توسط NIA در بخش 160 CrPC رجوع شود به نامه شماره 36/2018/نیا/DLI/Misc/37 طریق SSP Kishtwar.
بازرس کل پلیس (IGP), Jammu منطقه موکش سینگ گفت: Excelsior که بازداشت سه جیش-e-محمد نظامیان از Budgam و پولوما برای حمل و نقل نظامیان از جامو به کشمیر.
“شبه نظامیان گرفته شده اند در بازداشتگاه توسط جامو پلیس برای پایدار سوال” سینگ گفت.
قابل اعتماد منابع پلیس شناسایی سه شبه نظامیان دستگیر شده توسط پلیس جامو از Budgam و پولوما به سهیل تنها پسر جاوید تنها ساکن وگر, Budgam, Sohaib Manzoor پسر Manzoor احمد ونی R/o Karimabad, پولوما و Zahoor احمد خان پسر غلام حسن خان R/o Bangund Wanpora, پولوما.
Sohaib اتفاق افتاده بود برادر جیش-e-محمد زاهد فرمانده ببر که عامل در جنوب کشمیر در حالی که Zahoor شد پسر عموی Sameer Dar متفکر حمل و نقل سه شبه نظامیان از Dayala Chak به جنوب کشمیر دستگیر شد و همراه با دو نفر دیگر در ممنوعیت تلفات پلازا در 31 ژانویه این سال در حالی که هر سه پاکستانی شبه نظامیان بودند که معطوف به دره کشته شدند در برخورد با پلیس و شبه نظامی.
“همه سه شبه نظامیان دستگیر امروز از Budgam و پولوما تا به حال حمل و نقل یکی دیگر از گروه سه شبه نظامیان از Dayala Chak در Hiranagar بخش از کتهوا منطقه به جنوب کشمیر حدود 50 روز بازگشت. آیات به این اثر ساخته شده توسط Sameer دار از Kakapora, پولوما که اتفاق افتاده بود برادر عادل Dar, متفکر فوریه 14 پولوما حمله تروریستی در طول بازجویی” شهادت” ،
پاکستان شبه نظامیان نیز نفوذ از طریق مرز بین المللی و گرفته شده در یک کامیون به جنوب کشمیر از طریق دهار جاده حدود 50 روز بازگشت. شبه نظامیان باقی مانده بود زده در کامیون در, Jammu-سرینگر بزرگراه های ملی به مدت شش روز به علت محاصره از جاده ها است. به عنوان وجود دارد تعداد زیادی از کامیون ها و وسایل نقلیه دیگر رشته Jammu-سرینگر ملی بزرگراه سپس وسایل نقلیه نمی تواند frisked برای چک کردن.
سه شبه نظامیان باقی مانده بود در خانه Sohaib Manzoor در Karimabad در پولوما منطقه پس از رسیدن به جنوب کشمیر شدند و سپس دست به زاهد ببر بالا فرمانده جیش-e-محمد لباس در جنوب کشمیر. یکی از سه پاکستانی شبه نظامیان Hyder خان در حال حاضر کشته در برخورد با نیروهای امنیتی در حالی که دو نفر دیگر هنوز در مقیاس بزرگ است.
پس از کشته شدن سه پاکستانی داعش در ممنوعیت تلفات پلازا و دستگیری سه کشمیری OGWs بودند که با در نظر گرفتن داعش به جنوب کشمیر از Dayala Chak پس از نفوذ از مرز بین المللی, تراشه, تا به حال به طور انحصاری گزارش داد که گروه دیگری از سه شبه نظامیان تا به حال موفق به رسیدن به کشمیر پس از نفوذ برخی از زمان به عقب از طریق دهار جاده ها است.
در سپتامبر سال 2018 ارتش و شبه نظامی و پرسنل پلیس تا به حال به ضرب گلوله کشته و سه پاکستانی شبه نظامیان در ژججر کتلی در Jammu-سرینگر بزرگراه ملی و بازداشت دو OGWs. این شبه نظامیان نیز حمل و نقل در یک کامیون به کشمیر پس از نفوذ از همان Dayala Chak-Hiranagar بین المللی مرز.
“همه سه شبه نظامیان دستگیر شده از Budgam و پولوما منتقل شده به Nagrota که در آن پلیس احزاب به ریاست SDPO موهان لعل Sharma آنها را در زمان در 7 روز بازداشتگاه برای پایدار سوال معلوم دخالت خود را در بیشتر فعالیت های شبه نظامی از جمله حمل و نقل از شبه نظامیان از جامو به کشمیر و یا جاهای دیگر” شهادت” ،
در همین حال وزارت امور امروز صادر رسمی جهت توزیع بیش از بان کی مون ترور حادثه به نیا. تیم نیا بود که می رود به صورت خاطرات و تمام جزئیات از Nagrota پلیس که در آن یک مورد ثبت شده است در ارتباط با برخورد به زودی.
در ضمن نیا به احضار سابق وزیر کابینه و مقامات ارشد کنگره رهبر غلام محمد Saroori به آن جامو دفتر در ساعت 11 صبح فردا برای بازجویی در ارتباط با پرونده RC-36/2018/نیا/DLI در جامو.
این پرونده مربوط به قتل BJP رهبر آنیل Parihar و برادرش Ajit Parihar در نزدیکی خانه خود در Kishtwar شهر در تاریخ 1 نوامبر سال 2018 بود که پس از آن دست به نیا.
Saroori سه بار MLA از Inderwal مونتاژ حوزه در Kishtwar منطقه بوده است در خدمت اطلاع نیا طریق SSP Kishtwar در بخش 160 CrPC.
اگر متوجه شده است صادر شده توسط NIA در دفتر دهلی نو Saroori خواسته شده است به نظر می رسد در نیا شعبه در Trikuta نگر جامو با هدف پاسخ به برخی سوالات مربوط به نیا در مورد RC-36/2018/نیا/DLI در 11 am.
ممکن است به ذکر است که در اینجا Kishtwar پلیس رزرو کرده بود غلام محمد Saroori برادر محمد Shaffi Saroori در 1 اکتبر 2019. یک مورد ثبت شده علیه او و برخی دیگر از افراد برای کمک به بیش از زمین کارگران اعلام کرد.
Parihar برادران شهید شدن توسط داعش در Kishtwar زمانی که آنها بازگشت به خانه خود را در تاریخ 1 نوامبر 2018. این حادثه را زنده کرد ستیزه جویی در Kishtwar منطقه پس از چندین سال و به دنبال بیشتر حملات تروریستی از جمله کشتار ارشد RSS بارگیری Chanderkant شارما و PSO Rajinder سینگ در بیمارستان منطقه Kishtwar در آوریل سال گذشته و دو سلاح ربودن حوادث-یکی از PSO و سپس معاون کمیسر Kishtwar و یکی دیگر از PSO منطقه رئیس جمهور PDP. بعد پلیس تا به حال منجر به کشته شدن سه شبه نظامیان در Batote در Ramban منطقه که عنوان شد از Kishtwar به کشمیر. تمام چهار ترور حوادث Kishtwar در سال 2018 و 2019 در حال بررسی توسط NIA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im