3 طالب در LoC در Mendhar; نفوذ پیشنهاد خنثی

3 مجروح در JKLF تجمع در پاکستان جانبی

Sanjeev Pargal
جامو Feb 11: ارتش به ضرب گلوله کشته و سه نفوذی در خط کنترل (LoC) در Mendhar بخش از Poonch منطقه در حالی که ارتش jawan مجروح شد و در خمپاره بمباران و شلیک توسط نیروهای پاکستانی در شهرستان نوشهره بخش از Rajouri منطقه که در اقدامی تلافی جویانه ، که توسط نیروهای سه JKLF فعالان بودند که گرفتن یک تجمع در سالگرد مرگ Maqbool Bhat زخمی شدند.
گزارش گفت: ارتش هند در اقدامی تلافی جویانه به پاکستان توپخانه و شلیک در LoC در Mendhar بخش از Poonch منطقه در مداخله شب فوریه 9 و 10 داغستان سه شبه نظامیان بودند که در تلاش برای نفوذ به خاک هند, تحت پوشش آتش از پاکستان اشغال کشمیر (M).
این شبه نظامیان با توجه به منابع در تلاش بودند برای نفوذ به سرزمین های هندی از Mendhar بخش همراه با اسلحه ، مهمات و مواد منفجره زمانی که آنها ره و حذف توسط نیروهای طول ارز از توپخانه و شلیک. اما اجساد این نظامیان بودند دروغ گفتن در LoC و تا به حال نشده است و توسط ارتش پاکستان تا گزارش آخرین در آمد.
“داعش و معتقد بودند به فعالان جیش-e-محمد (JeM) لباس” گزارش گفت:.
از چند روز پیش ارتش هند تا به حال آمار سه ترور راه اندازی پد در پاکستان رو به جلو ایجاد کرد Nakyal مخالف Mendhar و Balakote بخش در Poonch منطقه است که در آن هشت تا نه شبه نظامیان کشته شدند و یا مجروح شدند.
شده اند وجود دارد گزارش با ارتش که نیروهای پاکستانی را منتقل داعش در ترور راه اندازی پد در سمت خود را از LoC شدند و تلاش برای تسهیل نفوذ به جامو و کشمیر تحت پوشش توپخانه و شلیک. اما هشدار هندی نیروهای اجازه نمی دهد نفوذ مناقصه به موفقیت است.
قبلا نیز ارتش را خنثی تعدادی از نفوذ تلاش بودند که در حال وقوع تحت پوشش شلیک از طرف پاکستان در LoC دوقلو در مرز ولسوالی Poonch و Rajouri.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که در مداخله شب فوریه 9 و 10 وجود داشته است سنگین تبادل خمپاره بمباران و آتش بین هند و پاکستان, نیروهای نظامی که در آن ارتش پاکستان تا به حال با استفاده از آتش توپخانه برای هدف قرار دادن به جلو دفاع مکان و مناطق غیر نظامی در Mendhar و Balakote بخش Poonch منطقه.
در همین حال ارتش پاکستان نقض آتش بس در LoC در شهرستان نوشهره بخش از Rajouri منطقه بود ، سمت هند انتقام به طور موثر منجر به سنگین مبادلات.
یک ارتش هند jawan مجروح شد در پاکستان بمباران. او تخلیه از محل شلیک و بستری در بیمارستان.
در اقدامی تلافی جویانه توسط نیروهای هندی در یک تجمع گرفته جامو و کشمیر جبهه آزادی (JKLF) فعالان در پاکستان طرف LoC در سالگرد مرگ Maqbool Bhat, بود ضربه, که در آن سه JKLF فعالان مجروح شدند.
منابع گفت: ارتش پاکستان عمدا شروع به بمباران و شلیک به سمت هند در زمان JKLF تجمع در LoC. به عنوان نیروهای هندی انتقام, سه JKLF فعالان در این تجمع مورد اصابت قرار گرفتند و زخمی شدند.
با این حال ارتش پاکستان نمی تخلیه مجروح JKLF فعالان. آنها می تواند دیده می شود گرفته شده و به بیمارستان از LoC توسط افراد دیگر در این تجمع است.
در همین حال ارتش پاکستان همچنین نقض آتش بس برای مدت کوتاهی در Khanetar و Mangnar بالا در Poonch منطقه باعث سمت هند به مقابله به مثل. تبادل شلیک تنها چند دقیقه به طول انجامید و هیچ تلفات و یا آسیب در سمت هند.
در همین حال ارتش امروز نابود چهار انفجار 120 میلیمتری خمپاره شلیک شده توسط نیروهای پاکستانی در مناطق غیر نظامی در Balakote و Mendhar بخش Poonch منطقه چند روز به عقب.
چهار خمپاره ای توسط ارتش پاکستان باقی مانده بود منفجر نشده بودند و خنثی توسط تیم خنثی سازی بمب ارتش بعد از ظهر امروز با خیال راحت.
این خمپاره بودند خنثی و به دور از مناطق غیر نظامی برای جلوگیری از هر گونه آسیب و شهادت” ،
نزدیک به نیم دوجین خانه ها و گاو میریزد آسیب دیده بودند در پاکستان بمباران غیرنظامیان در مناطق Balakote و Mendhar بخش در Poonch منطقه.

مقاله قبلیآموزش برنامه e-Kuber سیستم پرداخت سازمان
مقاله بعدیPHE اعتصاب کارگران وارد روز 5 آب متجاوزین

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان