3 شبه نظامیان کشته جستجو رو دستگیر

Excelsior خبرنگار

سرینگر جولای 18: سه شبه نظامیان کشته شدند در یک درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر منطقه Shopian امروز در حالی که پرسنل امنیتی بازداشت بیش از زمین Woker از شبه نظامیان در شمال کشمیر را Kupwara منطقه.
نیروهای امنیتی از جمله 62-RR ارتش CRPF و پلیس امروز در یک ورودی خاص در مورد حضور یک گروه از شبه نظامیان محاصره کرد Amshipora منطقه از منطقه Shopian.
یک مقام رسمی گفت که عملیات جستجو در ابتدا آغاز شده توسط ارتش و بعد از آن پلیس و CRPF نیز به آنها پیوست. در طول جستجوهای از منطقه اخراج نظامیان در نیروهای پیشرو به اسلحه نبرد.
سه ناشناس طالبان در روبرو می شوند. بدن مرده از همه شبه نظامیان کشته شدند برگرفته از سایت روبرو می شوند. شناسایی و وابستگی کشته شدن شبه نظامیان است که مسلم و قطعی نیست.
پلیس گفت که متهم مواد از جمله سلاح و مهمات بدست آمده از سایت روبرو می شوند.
“همه بازیافت مواد گرفته شده اند به پرونده برای تحقیقات بیشتر و به کاوشگر خود را به همدستی در ترور جنایت” پلیس اضافه شده است.
بدن مرده از شبه نظامیان کشته شده اند فرستاده شده به Baramulla خود را برای آخرین مراسم پس از انجام medico-تشریفات قانونی از جمله مجموعه ای از DNA خود را.
“در مورد هر خانواده ادعای کشته شدن شبه نظامیان به خود معرفت یا خویشاوندان آنها می تواند به جلو آمده خود را برای شناسایی و مشارکت در آخرین مراسم در Baramulla” پلیس اضافه شده است.
یک مورد (FIR شماره 42/2020 تحت مربوطه بخش از قانون) ثبت شده است در ایستگاه پلیس Hirpora و تحقیقات آغاز شده است به این موضوع است.
بالا جیش-e-محمد (JeM) فرمانده بود که یکی در میان بیشتر می خواستم 12 شبه نظامی فرماندهان کشته شد همراه با دو همکار وی در یک درگیری مسلحانه در Kulgam منطقه جنوب کشمیر دیروز.
در ضمن یک شبه نظامی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد در شمال کشمیر را Kupwara منطقه امروز.
پلیس گفت که نیروهای امنیتی در اطلاعات خاص توقیف یک فعال مبارز دیپلم در نکا chacking در Thandusa Lolab در شمال کشمیر را Kupwara منطقه.
پلیس گفت که چند گلوله تپانچه بدست آمده از اختیار او است. او که در quested و رسمی گفت که او در کمک به شبه نظامیان در منطقه با ارائه آنها را تدارکات.

مقاله قبلیعمده دستیابی به موفقیت در Badala پرونده قتل 2 متهم اصلی دستگیر شد
مقاله بعدیجامو admn بازیابی 379 kanals نخست زمین

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>