Security personnel at the site of encounter in Srinagar on Wednesday. -Excelsior/Shakeel
پرسنل امنیتی در محل برخورد در سرینگر در روز چهارشنبه. -اکسلسیور/شکیل

Excelsior خبرنگار
جامو Feb 5: سه شبه نظامیان کشته شدند در ضربات پنالتی در حالی که یک مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) پرسنل شهید شده در بزرگراه ملی در Lawaypora در حومه سرینگر امروز.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
در ضربات پنالتی صورت گرفت در Lawaypora در حومه سرینگر در سرینگر-Baramulla ملی بزرگراه هنگامی که سه نفر بودند که از Baramulla نسبت به ریاستجمهوری رسید. آنها متوقف شد توسط نیروهای امنیتی به صورت عادی پس از چک کردن آنها مشکوک در مورد آنها اما یکی از آنها از کار اخراج شدند در نیروهای پیشرو به مختصری شلیک کرد که در آن دو شبه نظامیان کشته شدند و یک CRPF jawan شهادت رسید. یکی دیگر از نظامی که مجروح شد دومی در برابر صدمات است.
مدیر کل پلیس Dilbag سینگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که ویژه نکا از سرینگر-Baramulla بزرگراه اخراج شد تا توسط شبه نظامیان بودند که سوار دو چرخ است. “در اقدامی تلافی جویانه دو تروریست کشته و یک مجروح شد که بعد از شکست در برابر صدمات” او گفت:.
ADG CRPF ذوالفقار حسن گفت که در روز صبح در حدود 11 am ویژه نکا قرار داده شد در Lawaypora توسط 73 گردان از CRPF پس از ورودی از جامو و کشمیر پلیس است که می تواند وجود داشته باشد ممکن است حملات روز چهارشنبه.
“یک دو چرخ آمد از Baramulla سمت و زمانی که آنها رسیده نزدیکی نکا از آنها خواسته شد به خاطر آنها با پوشیدن کلاه و همچنین سن خود را با مشخصات ساخته شده ما فکر می کنم که آنها باید بررسی شود. زمانی که آنها پرچم, آخرین ترک سوار سوار کردم پایین در زمان تپانچه از pheran و شروع به شلیک” گفت: ADG.
او گفت که یکی از CRPF jawan بود که در naka شد, ضربه به سر و به رغم گرفتن ضربه او از کار اخراج شده و در همین حال شخص دوم در روروک مخصوص بچه ها نیز شروع به شلیک.
“این naka, پارتی, انتقام و بازگشت اخراج منجر به مرگ دو نفر از شبه نظامیان در نقطه; سوم نظامی نیز بود اما او زنده بود و بعد از آن دستگیر شد. شده است وجود دارد و بهبودی قابل توجهی از سه نفر از شبه نظامیان سلاح های پیچیده و همچنین نارنجک,” او گفت:.
او افزود که نیروهای امنیتی در naka عمل بسیار به سرعت و با احتیاط در حالی که آنها با توسل به کنترل شلیک با توجه به این واقعیت است که وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک حرکت در امتداد بزرگراه و مطمئن ساخته شده است که هیچ غیر نظامی مجروح شد. ‘هشدار نیروهای جلوگیری اصلی ترور, حادثه در شهر سرینگر. حزب در زمین باید مناسب پاداش” او اضافه شده است.
IGP کشمیر Vijay Kumar, شناسایی سه شبه نظامیان به عنوان ضیا ur Rehman, خطیب و فیاض عمر. “الرحمان که متعلق به منطقه Budgam وابسته شد با اجازه. او درگیر در فعالیت های بسیاری وجود دارد و بسیاری از دپو که در حال ثبت نام”, او گفت:.
“یکی دیگر این است که خطیب از Bijbehara و وابسته به حزب. سوم بود که فیاض عمر وابسته ISJK. این برای اولین بار است که ما را دیده اند که سه شبه نظامیان متعلق به سه لباس مختلف با هم بودند. این واقعیت است که ما شده اند و گفت که لباس های مختلف در حال کار در هماهنگی ثابت شد که درست امروز” به IGP گفت.
DGP سینگ گفت که در ماه ژانویه شده است پر از ضد ستیزه جویی عملیات که طی یک عملیاتی موفقیت به دست آمد. “کسانی که کشته شدند در جامو یک انبار بزرگ از سلاح و مهمات بود و بازیافت از آنها و به نظر می رسید که آنها برنامه ریزی چیزی بزرگ در حال آمدن روز” او اضافه شده است.
او گفت که بیش از این زمان بیش از 20 شبه حذف شده اند از جمله کسانی که در جامو. “تعدادی از ماژول ها نیز گران شده است در ماه گذشته. این واقعیت جیش برنامه ریزی شده بود چیزی بزرگ جلوتر از 26 ژانویه می تواند به اثبات این واقعیت است که این ماژول که گران بود در سرینگر تا به حال لینک های مستقیم با قاری یاسر که کشته شد در یک روبرو می شوند. این فعالان رومینگ در اطراف با ماتريالى انتحاری” او اضافه شده است.
“این گروه که ره بود امروز برای برخی از اقدام به عنوان تپانچه از یکی از شبه نظامیان آماده بود و به محض این که او به, او شروع به شلیک-که بدان معنی است که آنها آماده بودند” این DGP گفت.
سینگ گفت که اخیر نارنجک حمله در نزدیکی Pratap پارک پیشنهاد شده است که هنوز هم وجود دارد برخی از ترور ماژول کار در این شهرستان است. “به منظور به آنها را خیط و پیت کردن, ما در حال انجام کار ما به عنوان ما باید برخی از سرنخ ها و مهاجمان به زودی دستگیر” او اضافه شده است.

مقاله قبلیCRPF jawan بود و کلام در قتل ultras

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان