3 مایل از منیفی را Goetz جاده به repaved در بهار

بیش از 3 مایل از مهم حفره-سرند شاهراه در منیفی به سمت غرب خواهد شد یک کت جدید پیاده رو در این بهار مقامات شهر می گویند.

و رانندگان ممکن است بخواهید به یک مسیر جایگزین در طول متداول از Goetz جاده به دلیل تاخیر رخ خواهد داد, شهرستان, مدیر آرماندو ویلا گفت: پنج شنبه, مارس 12. ویلا گفت که به دلیل Goetz باریک دو خط جاده پرچم-حمل کارگران را موج ترافیک از طریق منطقه یک جهت در یک زمان.

“ممکن است برخی از ناراحتی برای ماه آینده و نیم,” او گفت:.

این منیفی شورای شهر به تصویب نزدیک به 1 میلیون دلار پروژه در اوایل این ماه. در حال حاضر, ویلا گفت: این پروژه در انتظار به دلیل آب و هوا و معلوم نیست که ساخت و ساز آغاز خواهد شد.

“این در باران واقعا ما مانع از انجام هر کاری” او گفت:.

ویلا گفت که او پیش بینی پروژه راه اندازی در اوایل ماه آوریل و بسته بندی در اواسط اردیبهشت بسته به زمانی که باران متوقف می شود. مجدد برگزار خواهد شد به همراه یک 3.1-کشش مایل Goetz, بین Audie Murphy در مرتع پرورش احشام منطقه شمال نیوپورت جاده و شهر شمالی حد در Ethanac جاده انتشار اخبار متحده است.

علاوه بر کت های تازه از آسفالت جاده جدید را دریافت کنید و پیاده رو زهکشی امکانات, او گفت:.

گوتز جاده مهم و خیابان برای مردم زندگی در غرب منیفی محله مانند Audie Murphy در مرتع پرورش احشام و بلدرچین دره و همچنین برای ساکنان آینده-درب کانیون لیک.

RJ شریف شرکت رسیدگی خواهد شد این پروژه در هزینه $951,428 انتشار اخبار اعلام کرد.

ویلا گفت: Goetz جاده یکی از چند کلید خیابان های هدفمند برای متداول شدن است. شورای شهر تنظیم شده است به نظر در هفته آینده تصویب یک زن و شوهر بیشتر پروژه ها از جمله repaving نیوپورت جاده بین گوتز و موریتا جاده ها, او گفت:.

اطلاعات: 951-672-6777, www.cityofmenifee.us

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>