3 بازداشت در سن برناردینو سرقت مسلحانه; بررسی عملکرد 7 بازداشت های بیشتر در سایر جرایم

سه نفر به اتهام شرکت در اوایل ماه آوریل سرقت مسلحانه در سان برناردینو و سان برناردینو اداره پلیس گفت: هفت دستگیر شده بودند در موارد دیگر محققان پس از اعدام یک حکم جستجو برای سه.

سان برناردینو رئیس پلیس اریک مک براید گفت: سرقت مسلحانه اتفاق افتاده در مارس 6, زمانی که یک مدیر خارج شد یک کسب و کار با واریز وجه نقد به بانک.

مدیر نزدیک شد توسط یک فرد مسلح مظنون که آمار مدیر در سر با اسلحه گرم در زمان پول فرار کردم و به یک خودرو که در سمت چپ صحنه مک براید گفت.

کارآگاهان به شناسایی متهمان دخیل در سرقت مسلحانه, او گفت:, و دریافت یک نکته از جامعه است که منجر به دستیابی به موفقیت در شناسایی مظنون است.

در 30 آوریل Darion پارکر, 32, Fontana; Jasmine Jones, 33, کوهستانی و 15 سال از سن برناردینو بودند به اتهام سرقت مسلحانه.

پارکر نیز به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا برای فروش و جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم. او به رزرو غرب دره مرکز بازداشت با قرار وثیقه از $1 میلیون دلار با توجه به زندان سوابق.

جونز با قرار وثیقه در مارس 3.

مک براید گفت که در طول اجرای حکم متعدد دیگر جرایم کشف شد و هفت اضافی از مردم دستگیر شدند.

ویلیام استوکس, 42, از Moreno Valley بود به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا برای فروش و جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم.

محمد حسین, 33; Omar حسین, 29, از پرریس و ژاکلین Deek, 23, همه از پرریس بودند به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر غیر قانونی در حالی که در اختیار داشتن سلاح گرم و ساخت متامفتامین.

Dondre Sneed, 25, از سان برناردینو دستگیر شد به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم.

Andre Sneed 53 ساله از سن برناردینو دستگیر شد به ظن سرقت.

Dion رابینسون, 26, از سان برناردینو دستگیر شد به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم و در اختیار داشتن غیر قانونی مواد مخدر.

اطلاعات نبود فورا در دسترس است اگر Deek هنوز در پلیس و یا زندان بازداشت هستند. هر کس به جز پارکر, Andre Sneed و رابینسون منتشر شد از پلیس بازداشت یا زندان با توجه به زندان سوابق.

هفت غیر قانونی سلاح گرم, 43 پوند از متامفتامین 20 پوند ماری جوانا حدود 1,000 اکستازی قرص و 80.000 دلار کشف و ضبط شد در طول اجرای این جستجو, حکم, مک براید گفت.

مک براید گفت: کارآگاهان و محققان هنوز در حال کار آگهی و خواسته هر کسی با اطلاعات اضافی برای تماس با سن برناردینو اداره پلیس در 909-384-4935 یا 909-384-4955.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>