یک فرزند دوم از نزدیک به 200 نفر تحت قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس آزمایش منفی برای رمان coronavirus و بازگشت به پایه بعد از ظهر شنبه, مقامات گفت.

کودک در حال توسعه یک تب یکی از علائم این ویروس شنبه شب و گرفته شده بود به نزدیکی رودخانه دانشگاه نظام سلامت-مرکز پزشکی در Moreno Valley, که در آن کودک تحت آزمایش و مشاهده است. کودک و پدر و مادر باقی مانده در بیمارستان جدا شده از بیماران دیگر تا شنبه که نتایج آمد منفی است.

رایگان از ویروس جفت منتقل شد به پایه بعد از ظهر شنبه گفت: خوزه Arballo جونیور یک Riverside County سخنگوی. کودک و پدر و مادر در میان 195 آمریکایی مسافران قرار داده شده در زیر یک 14 روز در قرنطینه فدرال در ماه مارس پس از آنها تخلیه شدند در هفته گذشته از ووهان, چین, مرکز حرکت سریع ویروس.

تا کنون هیچ یک از مسافران که عمدتا کارمند وزارت امور خارجه و فرزندان خود — در قرنطینه مارس باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. قرنطینه به پایان می رسد روز شنبه, فوریه. 11.

در اوایل این هفته یکی دیگر از کودک در ماه مارس تا به حال طراحی و توسعه یک تب شد و با عجله از پایگاه هوایی به بیمارستان برای آزمایش. که فرزند و پدر و مادر و بازگشت به پایه روز سه شنبه پس از کودک تست رایگان از ویروس.

در تلاش برای تخلیه آمریکایی ها از چین, پروازهای متعددی از این ویروس در منطقه فرود آمده اند در سراسر ایالات متحده در این هفته هر مجموعه ای از مسافران ابتدا خود را دو هفته قرنطينه. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات گفت: بیماران مبتلا به این ویروس شروع به نشان دادن علائم بین دو و 14 روز از قرار گرفتن در معرض.

مقامات بهداشتی دولت گفت: فوری خطر سلامت از رمان coronavirus کم است اما می خواهیم افرادی که به تازگی از سفر و بیمار شدن خود را به اطلاع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. چینی و مقامات محلی نیز اظهارات را امتحان کنید و آرام ترس از ویروس در جنوب کالیفرنیا جوامع و به آدرس گزارش از بیگانه ستیزی و نژاد پرستی.

همانطور که از شنبه, فوریه. 8 وجود دارد 12 مورد تایید در آمریکا هیچ کدام از این بیماران فوت کرده اند. در جنوب کالیفرنیا وجود دارد که تنها دو مورد تأیید از coronavirus یکی در اورنج کانتی و لس آنجلس هم گزارش شده در Jan. 26. Orange County بیمار از بیمارستان مرخص شد. در شرایط خوب در آخر هفته گذشته. مقامات بهداشت گفت: آنفلوآنزای فصلی همچنان بیشتر محلی نگرانی از رمان coronavirus.

این ویروس بیمار بیش از 37,000 نفر کشته و بیش از 800 تقریبا همه در چین است. اولین آمریکایی کشته از ویروس مرده اعلام شد در ووهان در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de