2 مورد از coronavirus گزارش در لس آنجلس

لس آنجلس — دوم مورد کوروناویروس در لس آنجلس گزارش شد یکشنبه, پخش, گزارش, گفت:.

فرد در خانه خود در انزوا با Kaiser Permanente غرب لس آنجلس مرکز پزشکی نظارت بر بیمار مراقبت CBS2 گزارش شده است.

“ما در حال تمرکز بر ارائه مراقبت های عالی در حالی که اطمینان از حفاظت از اعضای ما و پزشکان و کارکنان” یک Kaiser Permanente سخنگو گفت CBS2.

مورد اول در لس آنجلس گزارش شد در ماه ژانویه است.

KTLA و دیگر رسانه ها همچنین گزارش در مورد دوم سه شنبه شب.

دو نفر در اورنج کانتی نیز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مقامات بهداشت گفت: اما فدرال نتایج آزمون هنوز در انتظار برای تایید تشخیص. در صورت تایید آنها خواهد بود دوم و سوم موارد در اورنج کانتی.

با توجه به اورنج کانتی آژانس مراقبت های بهداشتی این موارد یک مرد در 60 و یک زن در 30s که به تازگی از سفر به مناطق با شیوع گسترده از آنچه که رسما شناخته شده به عنوان COVID-19. این جفت ارز آزمایش مثبت در اورنج کانتی اما نتایج تست فرستاده شده بودند به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به تایید نتایج.

“بیشتر شما به دنبال چیزی بیشتر احتمال دارد شما را به پیدا کردن آن گفت:” دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت.

“در حال حاضر که ما بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر به انجام COVID-19 تست ما انتظار می رود برای دیدن موارد بیشتر در اینجا در اورنج کانتی. ما شهروندان باید هر روز اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش بیماری های تنفسی مانند پوشش خود سرفه و عطسه اجتناب از لمس کردن صورت خود و شستن دست های خود را اغلب.”

فرد دیگری در اورنج کانتی که قرارداد این ویروس در اوایل این سال به طور کامل بهبود یافتند.

شده اند وجود دارد نه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده همه در واشنگتن است. در سراسر جهان حدود 93,000 موارد COVID-19 گزارش شده و بیش از 3,100 مرگ و میر.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>