29 Coronavirus موارد گزارش شده در هند

Union Minister for Health & Family Welfare, Science & Technology and Earth Sciences, Dr Harsh Vardhan addressing a press conference on the updates and preparedness and Novel Coronovirus (COVID-19), in New Delhi on Wednesday.
اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده علم و فناوری و علوم زمین Dr Harsh Vardhan پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در به روز رسانی و آمادگی و رمان Coronovirus (COVID-19) در دهلی نو در روز چهارشنبه.

همه intl مسافران به نمایش در خواهند آمد

دهلی نو Mar 4: تعداد coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 29 از جمله 16 ایتالیا تور از طریق راجستان دولت گفت: امروز با اضافه کردن همه مسافران بین المللی در حال حاضر خواهد شد به نمایش در فرودگاه در حال رشد در میان نگرانی از گسترش عفونت دستگاه تنفسی است.
در مجموع از شش coronavirus موارد از جمله یک ایتالیایی گزارش شده در کشور که در روز سه شنبه.
با هولی کمتر از یک هفته دور در مارس 10, نارندرا نخست وزیر, صفحه اصلی, وزیر Amit Shah, BJP جمهور J P Nadda و دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت که آنها نمی خواهد در جشن از رنگ ها و یا برگزاری هر هولی میلان جمع آوری است. رئیس جمهور رام نات Kovind را نیز گفت Rashtrapati Bhavan نمی خواهد نگه دارید و هر هولی جمع آوری است.
به یک استراحت برای 28 نفر در این کشور در یک کنفرانس خبری وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: یک بیمار است که از دهلی نو شش بیشتر از بستگان خود را از آگرا یکی از Telangana و وجود 16 ایتالیایی ها به خوبی خود را به عنوان راننده هند در راجستان. این رقم شامل سه مورد در کشور از کرالا در ماه گذشته. سه بیماران پس از بهبود.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

به عنوان مرکز دولت دهلی نو و چند دولت برگزار شد سراسیمگی از جلسات e-commerce سیستم پرداخت Paytm گفت: یک کارمند در Gurgaon دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus. یک رسمی وزارت بهداشت نیز با تایید این coronavirus مورد.
در بیانیه ای در این شرکت گفت: آلوده کارمند اخیرا در بازگشت از تعطیلات در ایتالیا یکی از کشور بدترین ضربه از coronavirus و توصیه کارکنان خود را برای کار از خانه برای چند روز آینده.
در کنفرانس خبری Vardhan گفت: همه مسافران بین المللی را از این پس به نمایش در فرودگاه. قبل از آن مسافران از تنها 12 کشور به اکران در فرودگاه برای بیماری مسری است که تاکنون بیش از 3000 زندگی و آلوده بیش از 90 ، 000 در سراسر جهان است.
هفده سرخپوستان خارج از کشور آلوده شده اند و 16 از یک کشتی کروز در ژاپن “درمان در خشکی تجهیزات پزشکی” و یکی از امارات متحده عربی وزارت امور خارجی گفت.
“کارشناسان در سراسر جهان توصیه به کاهش تجمع جرم برای جلوگیری از گسترش COVID19 رمان Coronavirus. از این رو در این سال من تصمیم به شرکت در هر گونه ‘هولی میلان’ برنامه” نخست وزیر توییتی.
وزیر گفت که دولت اتخاذ کرده است یک روش خوشه ای به عنوان بخشی از آن مقامات بهداشتی را بررسی و حساس و موها هر خانوار در عرض سه کیلومتر شعاع خانه از فرد آلوده.
دولت همچنین در نظر دارد برای راه اندازی یک آزمایشگاه در ایران پس از سرخپوستان وجود دارد آزمایش می شود ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس قبل از اینکه به ارمغان آورد, او گفت:. حدود 1,200 سرخپوستان بیشتر دانش آموزان و زائران در ایران هستند.
یک وزرا جلسه به ریاست P K Mishra اصلی وزیر به نخست وزیر نیز تصمیم گرفت که تمام ادارات دولتی را مشورت وزارت بهداشت قبل از برگزاری کنفرانس های بین المللی و دیدار در این کشور در روزهای آینده.
به عنوان سرخپوستان در سراسر آمدن به مقابله با اپیدمی جهانی بهداشت بحران در جلسه اتحادیه کابینه. اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: بیش از شش لاخ مردم شده بود به نمایش در آمد برای coronavirus علائم در 21 فرودگاه.
جلسه توجیهی خبرنگاران اطلاعات و رادیو و تلویزیون گفت: بیش از 10 لاخ مردم از ورود به هند از مرزهای باز با نپال و بوتان و میانمار نیز به نمایش در آمد.
در حالی که تنها ملی ویروس شناسی موسسه مستقر در پونا مناسب برای انجام coronavirus آزمون دولت در حال حاضر راه اندازی 15 بیشتر labs و در روند احداث 19 اضافی مراکز, او گفت:.
“دولت است که فعالانه درگیر در برخورد با کروناویروس. نخست وزیر نظارت بر وضعیت روزانه” Javadekar گفت.
چندین دولت از جمله در راجستان و دهلی نو به نمایش بازدید کنندگان و دیگران برای این بیماری در هتل ها و مهمانسراها.
با 16 گردشگران ایتالیایی که به راجستان توسط جاده از دهلی نو تست مثبت دولت کویر چرخش به عمل شامل عفونت است.
دولت وزیر بهداشت Raghu شارما گفت: در این مجمع که حداقل 215 مردم آمده بود در تماس با گروه. این شامل 53 نفر در ژونژونو, 14 هر در جوداپور و Jaisalmer 44 در بیکانر شش در اودیپور و 76 نفر در جیپور.
سواب نمونه 93 مردم گرفته شد با 51 بيماران مشکوک آزمایش منفی در حالی که گزارش از 41 نفر دیگر هنوز در انتظار, او گفت:.
او گفت: ایتالیا سومین شماره از coronavirus موارد در جهان (بیش از 2500) و گردشگران باید نمایش شده اند پیش از آن.
69-سال اول در گروه آزمون مثبت برای این بیماری است. پس از آن همسر او هم آزمایش مثبت در جیپور در سوائی مرد سینگ بیمارستان که در آن زن و شوهر است که در حال حاضر پذیرفته شده اند.
دیگر 14 نفر از اعضای گروه و خود راننده هند شده اند قرنطینه در ITBP اردوگاه در Chhawla.
در دهلی نو Kejriwal گفت: تلاش ها برای بررسی و صفحه 88 افرادی که در تماس با دهلی نو که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
Vardhan گفت: 45 سال از Mayur Vihar و شش نفر از بستگان خود را از آگره که او اخیرا در حال درمان در Safdarjung بیمارستان در سرمایه های ملی.
Kejriwal گفت: یک گروه ضربت به ریاست او تشکیل شده است برای مقابله با این وضعیت در حال ظهور از coronavirus عفونت است.
“ما نگران وضعیت اما بدون نیاز به وحشت” او گفت:.
یک coronavirus آزمایشگاه تست خواهد شد تا در خانم Hardinge بیمارستان و همچنین در LNJP بیمارستان در صورت لزوم Kejriwal گفت.
به عنوان coronavirus آمد خطرناکی نزدیک به خانه و بایدها و نبایدها در مورد این بیماری منتشر شد برخی از حمایت است که هند راه پستال های Namaste بود که راه را برای رفتن. بسیاری از مردم رفت و به حالت وحشت و شروع کردن در دست sanitisers و ماسک.
بسیاری از مغازه ها از جمله سرمایه های ملی گفت: سهام هر دو اجرا کرده بود.
اما Kejriwal گفت: هیچ کمبود وجود دارد از ماسک است.
در راجستان هم خرید و سفارشات داده شده برای 50,000 تجهیزات حفاظت شخصی کیت و پنج لاخ هر یک از N95 و سه لایه ماسک برای مقابله با این مشکل راجستان وزیر شارما گفت.
بسیاری از مدارس در, National Capital Region(NCR) گفت: آنها fumigating و sanitising محل خود.
سه مدرسه در دهلی نو و مجاور آن حومه اعلام کرد: تعطیلات برای دانش آموزان و کارکنان به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حالی که دو مدارس پیشرفته شکستن بهار خود و دیگران فرستاده مشاوره به پدر و مادر است. (PTI)

اطمینان از مناسب قرنطینه انزوا: HC
Excelsior خبرنگار
جامو Mar 4: درمان نمایندگی از نگهبان یک دانش آموز به دنبال تحصیلات عالی در coronavirus آمار تهران به عنوان منافع عمومی دادخواهی (پیل) را بدست آورد نیمکت بالا دادگاه متشکل از رئیس دادگستری گیتا Mittal و عدالت راجش Bindal امروز به کارگردانی دولت از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و اتحادیه سرزمین لاداخ برای اطمینان از امکانات مناسب برای جداسازی و قرنطینه در دولت و بخش خصوصی.
در نمایندگی ثبت شده توسط Dr Zahoor حسین میر نگهبان از یک دانش آموز Heena Sugra Shabnum تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران شده است که به عنوان شرایط اضطراری ایستاده ایجاد شده توسط شیوع رمان Coronavirus بیماری (COVID 19) و ایران شناخته شده است به عنوان دومین مرکز در جهان مراحل را برای تخلیه اتباع هند از جمله کودکان متعلق به اتحادیه مناطق جامو و کشمیر و لاداخ مورد نیاز برای انجام شده توسط اتحادیه دولت و امکانات مناسب باید ایجاد شود در هر دو UTs.
“این نمایندگی اماکن قبل از ما وخیم شرایط از دانشجویان که در حال تحصیل در ایران و به دنبال کمک فوری از مقامات. این موضوع نیاز به مداخله از هر دو مرکز و همچنین مقامات هر دو اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ”, DB مشاهده شده است.
بر این اساس بخش مشخصه خاص دولت هند از طریق وزارت امور خارجی وزارت بهداشت و رفاه خانواده دولت هند از طریق وزارت بهداشت و رفاه خانواده, منشی, وزارت هواپیمایی کشوری رئیس دبیر اتحادیه مناطق جامو و کشمیر و اتحادیه سرزمین لاداخ و کمیسر/وزرای بهداشت و آموزش پزشکی وزارت UT J&K و UT لاداخ به عنوان حزب پاسخ دهندگان و صدور اعلامیه به آنها.
“به نظر می رسد که وزارت بهداشت و رفاه خانواده نیز رسمی یک مهار برنامه ریزی-رمان Coronavirus بیماری 2019 (COVID 19) و جهت ایستادن صادر شده به کشور/منطقه برای آماده سازی یک رویداد خاص میکرو-طرح و اجرای عملیات مهار” به DB اضافه کرد: “مخاطب ملزم به اقدامات در نظر دستور از این طرح مهار”.
DB بیشتر کارگردانی که اتحادیه دولت از طریق سفارت هند در تهران و دفاتر خود باید اطمینان از در دسترس بودن مواد مورد نیاز از جمله ماسک دارو و کالاهای اساسی از جمله مواد غذایی و غیره به همه سرخپوستان به خصوص دانش آموزان که در حال اعلام به رشته وجود دارد.
“اتحادیه دولت است که بیشتر به کارگردانی شناسایی پروتکل به دنبال بررسی این حالت فورا پیاده سازی است و مراحل را برای تخلیه از دانش آموزان رشته در ایران” DB گفت.
حتی دولت از J&K و لاداخ UTs شده است کارگردانی برای شناسایی و اطمینان از ایجاد امکانات مناسب برای جداسازی و قرنطینه در دولت و بخش خصوصی آزمایشگاه های تست و همچنین در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی و دارو برای پیشگیری از COVID 19 بیماری و درمان افراد آلوده/حمل عفونت است.
“گام های فوری باید انجام شود برای کسب و برای اطمینان از در دسترس بودن در تعداد کافی و مقدار N-95 (یا هر گونه دیگر توصیه می شود) ماسک برای عموم و جدایی کیت برای تمام پرسنل پزشکی و کارکنان”, DB کارگردانی و اضافه کرد “هر دو UTs باید اقدامات فوری برای گسترش اطلاعات در مورد ماهیت COVID 19 عفونت; نحوه گسترش آن ؛ اقدامات پیشگیرانه و مراحل انجام شود اگر یک فرد آلوده است و اطلاع رسانی در این دادگاه با توجه به اقدامات انجام شده از نظر مهار برنامه ریزی”.
DB منصوب مدافع Monika Kohli به عنوان amicus curiae در این زمینه است. “بحرانی جنبه های فشرده توسط Dr Zahoor حسین میر مربوط به دانش آموزان از جامو و کشمیر که رشته در ایران هستند اظهار داشت به روبرو کمبود ماسک دارو و کالاهای اساسی با توجه به تعطیل اعمال شده توسط مقامات ایرانی” به DB اضافه کرد: “دستور تخلیه آن را کاملا ضروری است برای اطمینان از تمام اقدامات پیشگیرانه و همچنین به عنوان پایه مورد نیاز برای دانش آموزان هندی در ایران”.
“با توجه به طبیعت از عفونت ضروری است که نه تنها پیش بینی نیاز برای شناسایی افراد با COVID 19 عفونت/افراد که در معرض عفونت/افرادی که ممکن است حامل ویروس اما همچنین برای اطمینان از مناسب و به اندازه کافی مجهز انزوا و امکانات قرنطینه” به DB اضافه کرد: “آن است که به همان اندازه اگر نه مهم تر به تجهیز و توانمند سازی و همچنین محافظت پزشکی و سلامت, کارشناسان پرستاری و پیراپزشکی و سایر پرسنل خواهد بود که از آمدن به تماس مستقیم با افراد آلوده”.
DB بیشتر گفت که تاخیر در خرید هر آیتم توسط سازمان های دولتی در حال ضرب المثلی. “مراحل نمی توانید صبر کنید ورود عفونت در سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و همچنین لاداخ و باید بلافاصله آغاز و تکمیل در اولین”, DB بیشتر گفت.

دو نفر با علائم فرار از GMC
Excelsior خبرنگار
جامو Mar 4: دو مسافر با سفر به تاریخچه ایران و کره جنوبی و علائم کروناویروس بودند قرنطینه امروز در دولت کالج پزشکی و بیمارستان جامو اما هر دو فرار از بیمارستان امشب.
منابع رسمی گفت: Excelsior که دو بیمارانی که اخیرا کره جنوبی و ایران بودند و مبتلا به سرفه و سرماخوردگی است که علائم کروناویروس بودند امروز معطوف به جداسازی بخش از دولت کالج پزشکی و بیمارستان Jammu.
گفتند: نمونه ها از هر دو بيمار فرستاده شده بود به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای تست و اگر نمونه ها یافت می شود مثبت تنها پس از آن آنها را در قرنطینه می شود و بیشتر در بیمارستان در غیر این صورت آنها مرخص خواهد شد با مشاوره از خانه شده است.
منابع گفت: تا تاریخ 12 نمونه مشکوک به کروناویروس بیماران از جمله این دو فرستاده شده اند برای تست در NIV پونا و تمام شد منفی در حالی که گزارش سه در حال انتظار. آنها گفت: نمونه ای از یک مسافر با سفر تاریخچه به عربستان سعودی نیز دیروز گرفته شده اما به عنوان او تا به حال هیچ نشانه ای او بود و فقط صفحه اصلی توصیه شده است.
اما با توجه به منابع هر دو قرنطینه مسافران در اواخر شب فرار از انزوا بخش پس از 10-15 بستگان یکی از قرنطینه افراد به زور وارد بخش خود را به یک عزیز در بازگشت به خانه.
هنگامی که تماس, اصلی, GMC, Jammu, Dr Sunanda Raina گفت که آنها تا به حال قرنطینه 2 بيماران مشکوک به عنوان یک اقدام احتیاطی. او گفت: طبق پروتکل تنها بيماران مشکوک با سفر تاریخچه ووهان نیاز به قرنطینه و 2 افراد مشکوک به قرنطینه توسط آنها داشتن سفر تاریخ ایران و کره جنوبی.
او گفت: وجود دارد کافی بیمارستان امنیتی در خارج از جداسازی بخش اما 10-15 بستگان یکی از قرنطینه افراد با زور و اجبار در زمان بیمار خود را با آنها و پس از آن دیگر بیمار که یک زن نیز فرار کرد.
در ضمن آنها فاش کرد که یک آنفولانزای خوکی مورد گزارش شده است دیروز در جامو پس از حدود 11 ماه است. “75 ساله کشمیری که بود خارج J&K برای برخی از زمان یافت شده است مثبت برای آنفولانزای خوکی” منابع و افزود: او در حال حاضر مصرف مورد نیاز دارو و بدون عوارض عمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>