27 جدید COVID-19 موارد در J&K, شمارش مانت به 666

سرینگر: با 27 نفر از جمله 25 از کشمیر و دو از جامو تست مثبت برای Coronavirus در شنبه تعداد کل افراد آلوده افزایش یافته است به 666 در قلمرو اتحادیه J&K.

با او 143 افراد جدید از جمله 140 از کشمیر و سه از جامو تست شده برای این ویروس در شش روز از این هفته در J&K.

در ضمن سخت محدودیت در حرکت و مجلس از مردم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس شده اند به شدت با در نظر گرفتن ناگهانی سنبله در تازه COVID-19 مورد در دره کشمیر که در آن مستند وارد 45 روز در روز شنبه.

یک مقام رسمی روز شنبه گفته اند که 25 نفر بیشتر آزمایش مثبت برای Coronavirus در کشمیر را بدست آورد در حالی که دو مورد جدید گزارش شده از جامو. “سرینگر ثبت بالاترین تعداد 15 جدید COVID-19 موارد به دنبال Anantnag با 4 مورد,” او گفت:, و اضافه کردن 3 نفر هر یک نیز آزمایش مثبت از Baramulla و Shopian.

او گفت: دو موارد مثبت نیز گزارش شده است از Samba در جامو. با 27 مورد جدید گفت: در مجموع تعداد افراد آلوده در J&K افزایش یافته است به 666. “از این 606 در کشمیر و 60 در جامو” او گفت:.

او گفت: در مجموع فعال موارد مثبت در UT ایستاده در 404 از جمله 396 از کشمیر و هشت از جامو.

او گفت: هفت COVID-19 بيمار از کشمیر مرخص روز جمعه پس از اینکه تحت درمان قرار گرفت. “عنوان بسیاری از 254 مثبت بیماران تحت درمان قرار گرفتند و مرخص موفقیت تا کنون,” او گفت:.

هشت نفر تا کنون جان خود را از دست آخرین بودن 80 سال که فوت کرد در یک بیمارستان در سرینگر در روز سه شنبه به دلیل عفونت است.

با وجود هیچ مورد جدید بودن گزارش از چند روز از منطقه Bandipora همچنان باقی می ماند بدترین COVID-19 ضربه منطقه در قلمرو اتحادیه J&K با 128 موارد مثبت و یک مرگ. از این بیش از 36 درصد از موارد مثبت گزارش شده از Dangerpora در Bandipora باعث مقامات برای قرار دادن حدود 150 نفر در بیمارستان و اداری شده است. بقیه مردم از Dangerpora قرار داده شده است در صفحه اصلی قرنطینه.

هشدار دهنده تعداد 168 نفر تست مثبت برای عفونت هفته گذشته است. به عنوان بسیاری از 118 نفر از جمله 111 از کشمیر و هفت از جامو شد تست مثبت برای COVID-19 بین آوریل 13 مارس 19. در ضمن 138 نفر بیشتر از کشمیر شد تست مثبت برای COVID-19 در J&K بین 6 آوریل و مارس 12. سی و سه مورد مثبت از جمله 28 از کشمیر و سه از جامو گزارش شده در مارس 4 و 5 آوریل و آن را یکی از بالاترین جهش در COVID-19 افراد آلوده در J&K.

J&K ثبت اولین مرگ ناشی از COVID-19 در مارس 25, زمانی که 65 سال از Hyderpora درگذشت به علت عفونت در قفسه سینه بیماری در بیمارستان. سپس در مارس 29, 50 سال ساکن Tangmarg گذشت در CD بیمارستان.

در اوایل ماه گذشته یک زن 54 ساله Bandipora ساکن بود که آزمایش مثبت برای عفونت درگذشت SMHS بیمارستان. بعد در آوریل 8, 61 سال از یودهمپور درگذشت در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu. 70 سال از فوت بیمار در مارس 17 با توجه به کروناویروس در دره کشمیر. یک مرد مسن ساکن Baramulla در مارس 18 فوت کرد با توجه به کروناویروس در دره کشمیر. یک زن باردار که در یک بیمارستان در Anantnag در شنبه آزمایش مثبت در آوریل 26. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>