254 کرگیل مردم تست کرونا +ve در ایران نگه داشته و تحت درمان

People coming out of IAF plane in Kargil on Tuesday. -Excelsior/Basharat Ladakhi
مردم بیرون آمدن از IAF هواپیما در کرگیل در روز سه شنبه. -اکسلسیور/نظیر بشارت Ladakhi

57 airlifted از تا 170 به پرواز امروز

Excelsior خبرنگار
جامو Apr 21: به عنوان بسیاری از 254 ساکنان منطقه کارگل در قلمرو اتحادیه لاداخ که رفته بود برای زیارت به ایران شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد و تحت درمان در بیمارستان های مختلف در حالی که 57 زائران از منطقه شده بودند تخلیه از ایران و گرفتار شده بودند در Ghaziabad در اوتار پرادش شد airlifted به کرگیل امروز و دیگری 170 نفر خواهد بود به ارمغان آورد به Leh فردا.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
رئیس شورای اجرایی تقدیر رئیس Ladakh خودمختار هیل شورای توسعه (LAHDC) کرگیل Feroz Khan گفت: Excelsior که 57 نفر از کرگیل رسیده منطقه امروز از Ghaziabad در اوتار پرادش که در آن آنها برگزار شد تا حدود یک ماه پس از قرنطینه وجود دارد پس خود را airlifting از ایران که در آن آنها تا به حال رفته زیارت.
“مردم نگه داشته شده است در یک هتل برای نهادی قرنطینه در کرگیل خواهد بود و اجازه رفتن به خانه های خود را پس از 14 روز. این است که در جهت منافع مردم خود خانواده ها و مردم محلی” خان گفت.
در تخلیه کرگیل 300 زائرانی که سرگردان در ایران, خان گفت: آنها باید گزارش می دهد که 254 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 و تحت درمان است. برخی از آنها ممکن است درمان شده اند او اضافه کرد اما گفت که آنها در تماس با امور خارجی وزارت خود را تخلیه.
وی با بیان قدردانی خود را از دولت هند در امور خارجی وزارت, وزارت خانه امور معاون فرماندار لاداخ Radha ماتور جنگنده های نیروی ارتش و دیگران برای تسهیل بازگشت کرگیل مردم است.
در یک صدای جیر جیر بخشی کمیسر Ladakh Saugat Biswas نوشت: “UT دولت است خوشحال به اعلام مراجعت به وطن یامحل تحصیل این دسته از 57 ایران عودت به کرگیل پست قرنطینه”.
Biswas بیشتر گفت که یک پرواز خاص از Hindon فرود در کرگیل در 11.15 هستم.
کمیسر/وزیر بهداشت, Ladakh Rigzin Samphel به خبرنگاران گفت: در له است که گروه دیگری از 170 زائران نقطه از هر دو له و کارگیل منطقه لاداخ در قلمرو اتحادیه خواهد بود airlifted به Leh فردا از مکان های مختلف که در آن آنها خود را تکمیل شده است.
اما Samphel گفت: این زائران را مجبور به رفتن برای تازه قرنطینه برای 14 روز قبل از اینکه مجاز به ادامه خانه است.
منابع گفت: زائران به احتمال زیاد airlifted از Jaisalmer و جودپور در راجستان که در آن آنها در حال حاضر خود را به اتمام دوره قرنطینه بودند و در انتظار airlifting به قلمرو اتحادیه.
منابع گفت: وجود بیش از 550 زائران نقطه از کرگیل که تخلیه شدند از ایران در آخرین هفته از ماه مارس پس از شیوع COVID-19 بیماری همه گیر.
“وجود بیش از 850 زائران از کرگیل که رفته بود برای زیارت به ایران. حدود 300 هنوز در ایران” به آنها اضافه شده است.
در نهادی قرنطینه 57 زائران که امروز بازگشت از Ghaziabad منابع گفت: آنها آمده اند از مناطق درجه حرارت بالا در حالی که حداکثر درجه حرارت در کرگیل است که هنوز هم بسیار کم است. “تفاوت در متوسط (بین Ghaziabad و کرگیل) ممکن است باعث شود برخی از مسائل مربوط به سلامت در میان زائران. بنابراین نظارت بر آنها تصمیم بر آن شد که آنها متحمل خواهد شد یکی دیگر از قرنطینه.
در مارس 17, UT دولت تصمیم گرفته بود که بازگشت زائران می توان به نهادی قرنطینه مناسب و نظارت دقیق پزشکی در هم با پروتکل سازمان بهداشت جهانی و کسانی که از اتحادیه و وزارت بهداشت ،
کارگیل دولت در حال حاضر تعیین شده سازمانی امکانات قرنطینه در 22 مکان با بیش از 1100 تخت.
آنها گفت: افتتاح 434 کیلومتر در سرینگر-له بزرگراه های ملی و بهره برداری از پرواز پس از مستند خواهد پرتاب چالش های جدید در مبارزه با کروناویروس.
نیاز ساعت است که برای حفظ اضافی هوشیاری و رعایت دقیق پروتکل در تمام سطوح برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار در منطقه آنها اضافه شده است.
Rigzin Samphel در ضمن گفت که دولت دریافت گزارش از 11 نمونه تست از دهلی نو و همه آنها منفی بودند COVID-19. Ladakh UT تا به حال در مجموع 18 Coronavirus بیماران. از آنها 14 مرخص شده بعد از اینکه با موفقیت درمان ترک تنها چهار فعال موارد است.

مقاله قبلیتقریبا تمام زندانها در J&K UT decongested طبق دستورات SC
مقاله بعدیپیش از رمضان, دولت مردم را به جلوگیری از اجتماعات بزرگ

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>