Caltrans در حال راه اندازی یک عمده $210 میلیون پیاده رو پروژه نوسازی در اتوبان 10 از Beaumont به پالم اسپرینگز.

کار به تعمیر و تعویض شکننده بخش قدیمی دهه بتنی است که گسترش از 60 آزادراه به بزرگراه 111. رانندگان را مجبور به عامل این پروژه را به کویر سفر قصد دارد از طریق 2022 زمانی که کار برنامه ریزی شده است برای قرار دادن در انتخابات گفت: پنج شنبه, فوریه. 5.

Caltrans سخنگوی تری Kasinga گفت: بیشتر از کار انجام خواهد شد در شب و در طول هفته و خدمه خواهد شد توقف ساخت و ساز در طول Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی در ماه آوریل است.

  • ممنوعیت شهردار Daniela آندراده صحبت می کند در یک کنفرانس خبری روز شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در مورد $210 میلیون دلار پروژه برای تعمیر 10 آزادراه بین Beaumont و پالم اسپرینگز. تعمیرات شدت مورد نیاز است و “عقب افتاده” او گفت:. (عکس از دیوید داونی مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • Caltrans سخنگوی تری Kasinga مذاکرات در مورد $210 میلیون و 10 آزادراه تعمیر پروژه که در حال حاضر در جریان طی یک کنفرانس خبری در کالیفرنیا گشت بزرگراه در Beaumont در چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است. او همراه است Caltrans ساخت و ساز مهندس الویرا لنارت چپ و گاس Rios, ساخت و ساز مدیر پروژه پیمانکار Coffman تخصص سان دیگو. (عکس از دیوید داونی مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • California Highway Patrol فرمانده Mike Alvarez, مذاکرات در مورد جدید $210 میلیون و 10 آزادراه آسفالت پروژه نوسازی در جریان بین Beaumont و پالم اسپرینگز در چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است. انتظار می رود این پروژه به تاثیر رانندگی به کویر از طریق پایان 2022. (عکس از دیوید داونی مطبوعات-سازمانی/SCNG)

Caltrans داده است این پروژه به نام i10TuneUp.

گاس Rios, ساخت و ساز, مدیر برای Coffman تخصص San Diego, پیمانکار انجام این کار گفت: این پروژه شامل وصله های آسیب دیده اسلب بتنی در شماره 1 و 2 خطوط اتوبان 10 و جایگزینی و repaving تمام بخش های پیاده رو در به شدت آسیب دیده شماره 3 و 4 در خارج از خطوط.

الویرا لنارت Caltrans ساخت و ساز مهندس گفت: خیلی از پیاده رو از طریق 17-مایل بخش از بزرگراه ساخته شده بود در سال 1960.

“برخی از این پانل ها نبوده است را لمس کرد از آغاز” لنارت گفت.

و آن را نشان می دهد.

در مکان های ریوس گفت: رانندگی را از طریق این منطقه شامل “dodging شکسته سنگ و چاههای چپ و راست.”

ممنوعیت شهردار Daniela آندراده گفت: تعمیرات نه تنها به شدت مورد نیاز بلکه “عقب افتاده.”

اما رفتن ممکن است خشن تری را برای سفر در ساخت و ساز قبل از آن بهتر می شود.

مقامات گفت: کار اولیه راه اندازی شد در این هفته در حال وقوع است بین 8 و در خیابان ممنوع و خیابان اصلی در Cabazon.

این اختلال به رانندگان باید نسبتا جزئی ترین قسمت ها داده شده که کار برنامه ریزی شده است انجام می شود عمدتا در weeknights, Kasinga گفت.

اختلال نمی شود به عنوان شدید به عنوان آن بود در تابستان گذشته و سقوط با 12 مایل تمام آخر هفته کامل آزادراه تعطیلی 60 ازدحام Kasinga گفت:, و اضافه کرد که هیچ 55-ساعت تعطیلی از امتداد طولانی از 10 پیش بینی هستند.

او گفت: این پروژه باعث بدتر شدن شرایط اضطراری رخ می دهد که در طول 10 در آن زمان مانند یک تصادف و یا آتش سوزی.

“این خواهد بود Carmageddon اگر ما یک حادثه را در اینجا,” او گفت:.

بیش از نیمی از هزینه $116 میلیون — پرداخت خواهد شد از درآمد حاصل از های اخیر سنا لایحه 1 گاز افزایش مالیات Kasinga گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de