سال 2020 همه گیر در مقابل سیل 1997: در گرند فرک شهرستان رهبران می گویند آنها قابل مقایسه

در حال حاضر 23 سال بعد این شهرستان است که در مواجهه با یک بحران فقط به عنوان بزرگ. Coronavirus رانده است آمریکایی ها را به خانه های خود و از زندگی, ترس هر دو برای سلامت خود و خود را بزرگتر عزیزان. بانک فدرال رزرو سنت لوئیس پیش بینی پتانسیل 32.1% نرخ بیکاری در کشور به نام بحران همه گیر و یک ضربه “بر خلاف هر گونه دیگر تجربه اقتصاد آمریکا در 100 سال گذشته است.” در سراسر Grand Forks, کسب و کار توقیف و مراقبت های بهداشتی کارکنان pivoting نسبت به مبارزه جدید و نامرئی دشمن.

“من شده است به جلو و عقب در این که آیا آن را قابل مقایسه یا نه” ورید گفت: ’97 سیل و ظهور بیماری همه گیر. “اما من فکر می کنم آن است.”

بسیاری از رهبران محلی ارائه افکار مشابه. شهردار مایک براون اشاره کرد که ساکنان محلی نمی کشیدن مبلمان از گل غرق خانه اما هنوز هم نیروبخش برای یک شوک اقتصادی همه یکسان است. و آل Grasser فعلی شهرستان, مهندس, ابراز نا امیدی در داشتن چنین توانایی محدود به مبارزه با ویروس.

“رودخانه, شما می توانید ببینید, شما می توانید لمس و شما می توانید تجربه” Grasser گفت. “شما می توانید ببینید آن در آینده. شما می توانید مبارزه با آن است. شما می توانید پرتاب کیسه های شن … شما می تواند از لحاظ جسمی انجام دهند ، و با این چیزی که شما اقدام به نشستن در خانه است. و من فکر می کنم روانی است که یک تفاوت بزرگ. صحبت کردن برای خودم, من می دانم آن است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مسطح منحنی

در حال حاضر شهرستان مدیر تاد Feland گفت: مهم ترین چیزی که به انجام است که شکست ویروس یا “پهن کردن منحنی” در بهداشت عمومی زبان – یک مرجع به نمودار نشان دادن کاهش شماره جدید از coronavirus موارد است. در سراسر کشور, اکثریت قریب به اتفاق جوامع در حال دیدن آمریکایی ها ماندن در خانه های خود و نگه داشتن فاصله خود را هر زمان که آنها می توانند.

“حتی زمانی که ما با پهن کردن این منحنی که واقعا فقط به این معنی است که ما در حال حاضر مجاز بیمارستان ما سیستم قادر به حفظ مردم که در حال رفتن به تبدیل شدن به COVID مثبت بیش از این بعد سال به سال-و-یک-نیمه” Feland گفت: با اشاره به چگونه بسیاری از کارشناسان فکر می کنم آن را به منظور توسعه یک coronavirus واکسن. “است که فوق العاده مدت زمان طولانی است.”

یکی از عمده سوالات از بحران, اگر چه, این است که چگونه رهبران را, تعادل اقتصادی و نگرانی های بهداشت عمومی به عنوان موارد شروع به قطع. این همان استراتژی برای مبارزه با این ویروس منجر به کاهش شیب تقاضا در خدمات و صنایع سرگرمی; از روز شنبه بیش از 10 میلیون آمریکایی ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری.

اما اقتصادی کارشناسان هشدار می دهند که ارسال آمریکایی بازگشت به کار بیش از حد به زودی می تواند به خطر اندازد بهداشت عمومی بار دیگر به طور بالقوه طولانی تر شدن بحران و تولید بیشتر آسیب های اقتصادی به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس متزلزل است.

رهبران شهر شده اند نیروبخش برای کمبود درآمد برای هفته انجماد بیش از $550,000 در هزینه – در مرکز شهر روشنایی و پنج شهر وسایل نقلیه در مارس 18. در اخیر جلسه شورای شهر در مارس 6, عضو شورای دنی Weigel آشکارا نگران هزینه های از این شهر برنامه های وام های عمومی.

در مصاحبه ای در روز چهارشنبه Feland گفت: این شهرستان انتظار دارد به دست آن سال 2020 درآمد طرح از حدود 189 میلیون هر چند هنوز هم مشخص نیست چقدر. شهر نرم افزار, مثل آب می رود برای دیدن کوچکتر تلفات با کاهش مصرف توسط کسب و کار. اما در حال حاضر Feland گفت: رهبران بسیاری از نزدیک به تماشای فروش درآمدهای مالیاتی – محلی و ایالتی – که هر دو کمک به صندوق بودجه شهرستان و همچنین گاز و هتل درآمدهای مالیاتی. در حال حاضر او گفت: مقامات دولتی در حال مشاوره است که 12 میلیون دلار مجموع از طریق دولت جدید زیرساخت “Prairie Dog” برنامه نمی تواند بر شمارش.

“این است که یک صد سال بیماری همه گیر” Feland گفت: از این تغییرات است. “بنابراین من فکر می کنم ما در حال گونگ را درآمد اثرات.”

و نشانه هایی وجود دارد که از نظر مالی کسانی که آمار و ارقام خواهد بود بدتر از در سال 1997. هرالد archives نشان می دهد که از آوریل تا ژوئن آن سال ایالتی مشمول مالیات فروش شد تا $57 میلیون بیش از سال 1996. در چنگال آنها تا $14,350 پس از رشد در سخت افزار, مصالح ساختمانی, ماشین آلات کشاورزی و تعمیر قطعات. وجود دارد که 48 درصد افزایش در هزینه های ساخت و ساز به عنوان نفر از ساکنان ساختمان بازسازی و تعمیر راه خود را از اعماق بحران است.

در مقابل 2020 مشکلات نیست یک فاجعه طبیعی است اما بخشی از یک شیب دار در سراسر کشور رکود در تقاضا و معلوم نیست چگونه به سرعت مصرف کننده شور و شوق را بهبود می یابند. برایان جانسون مدیر عامل شرکت انتخاب مالی در گرند فرک گفت که او انتظار دارد آهسته به حالت عادی بازگشت هزینه های سطح با بسیاری از مصرف کنندگان به احتمال زیاد دریغ به ترک خانه و حتی پس از خطر این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

“وجود دارد رفتن به یک تاثیر روانی مردم در جامعه ما بیرون رفتن و بودن در گروه” او گفت: “من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به روانی انشعابات (به) انجام همه چیز ما می خواستیم به انجام قبل از COVID.”

چقدر است, ‘پرتگاه’?

به عنوان یک نتیجه, سالن شهرستان را کمبود بودجه هر چند هنوز کمی انتظار می رود به کشش خوبی به میلیون ها دلار نما خاردار سوال برای شهرستان رهبران که می تواند به ساخت یک مقدار لاغر 2021 بودجه.

با وجود زشت مالی پیش بینی شهردار قهوه ای زده توجه داشته باشید از خوش بینی با اشاره به نرم افزار-کسب و کار سیستم عامل او مشخص شده در دولت خود را از شهر آدرس در ماه فوریه است.

“ما قرار بود که این COVID-19 بیماری همه گیر. ما به دنبال این بودیم که یک میلیارد دلار رونق ساخت و ساز. فروش مالیات شد تا گردشگری بود. ما واقعا خوب بود و در حال حاضر ما در مواجهه با این بحران دیگر,” او گفت:. “(اما) من فکر می کنم ما ثابت کرده اند رهبری در این وضعیت و (هستند) همکاری خوبی با شورا. ما از این طریق دریافت کنید.”

همان مشکلات dogging مقامات دولتی بیش از حد است. دولت ایالت ری Holmberg R-چنگال بزرگ در مقایسه با آمدن کمبود بودجه – که در اوایل هفته گذشته گفت: هنوز هم تا به حال نشده است به طور کامل هوا به یکی از قانون گذاران مواجه 2015 در زمانی که دولت بودجه بودند شدت محدود بود. او سخت تحت فشار برای ایجاد شرکت پیش بینی در مورد آینده اگر چه با توجه به این که آسیب به اقتصاد است که هنوز هم در حال توسعه است.

“سیل البته آمد و رفت. این یک کوتاه مدت. فیزیکی تراژدی از آن زمان سال به ترمیم همه چیز,” او گفت:. “اما ما مشکل امروز – و من مانند کلمه “پرتگاه’ – ما فقط نمی دانم چقدر بزرگ است.”

وجود دارد در حال ظهور حدس و گمان است که داکوتای شمالی مشکلات مالی ممکن است باز کردن میراث صندوق – دولت-نفت-بودجه قللک به ارزش میلیاردها دلار – هر چند روشن نیست که چگونه. رگ در بالا بردن امکان صحبت از این بیماری همه گیر به عنوان یک نوع از شکستن شیشه سناریو که ممکن است حکم آن است.

“این سوالی است که من خواسته ام که دیگران خواسته اند. در چه نقطه ای خواهد (با استفاده از میراث صندوق دلار) را حس?” او گفت:. “این است که بیش از یک بار در یک نسل. این فقط شدیدا تاثیرگذار و من فکر می کنم این سوالی است که پاسخ داده شود.”

یک سخنگوی با رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم را تحقق نمی هرالد درخواست برای اظهار نظر در میراث صندوق قبل از مطبوعات مهلت.

در حال حاضر بسیاری از پاسخ به محور در دولت فدرال تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد با افزایش تا مزایای بیکاری محرک چک های تحویل داده شده به طور مستقیم به آمریکایی ها و وام به کسب و کار برای کمک به حمایت از اشتغال. دومی هستند که سازمان یافته توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک و تحویل آمریکایی ها از طریق بانک ها مانند انتخاب های مالی.

“برای تاریخ ما و پردازش برنامه های کاربردی برای تایید کردم و SBA تعداد برای حدود 1100 وام در حال حاضر. و ما در حال برآورد ما می تواند انجام دهد یکی دیگر از 300 به 400 فقط به اندازه بانک های ما,” او گفت:. “بنابراین حجم فعالیت. من می دانم که کلمه ‘بی سابقه’ پرتاب می شود در اطراف این زمان … اما من هرگز دیده می شود هر چیزی با هم آمده بود.”

بری Wilfahrt مدیر عامل اتاق بازرگانی محلی و گفت: چقدر موثر پاسخ است – و این که آیا رهبران نیاز به انجام بیشتر – استوار است به طور کامل در چقدر دیگر بدترین بیماری همه گیر به طول می انجامد.

“اگر این 60 روز از آن یک چیز” Wilfahrt گفت: در روز پنج شنبه صبح. “اگر آن شروع می شود برای رسیدن به 90, 100, این برنامه خواهد بود محزون می خوانی ناکافی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>