200K مردم در سراسر 50 کشور حضور آنلاین Sahaja Yoga Meditation: SYNT

Excelsior خبرنگار

دهلی نو Apr 19: 200000 نفر در سراسر 50 کشور با حضور آنلاین مدیتیشن جلسات طی 26 روز از مستند با توجه به اطلاعات از HH شری Mataji Nirmala دوی Sahaja Yoga اعتماد ملی (SYNT).
کانال یوتیوب-Pratisthan پونا اعتماد دیده می شود حدود 2 میلیون بازدید با 7.31 لاخ watch ساعت و بیش از 13.2 میلیون برداشت در مستند دوره است.
هر بیننده با حضور به طور متوسط 8.6 جلسه و صرف متوسط 23 دقیقه در هر دیدار است که توجهی به نگاه مردم نسبت به مدیتیشن برای غلبه بر اضطراب در طول COVID-19 مستند.
در Facebook صفحه-هند SahajaYoga, 61,000 مردم به تماشای بیش از 16 هزار ساعت مدیتیشن تصویری. علاوه بر این هر روز 1200 افراد جدید در حال پیوستن جدید متقاضیان جلسات اجرا تنها برای متقاضیان توسط Sahaja Yoga اعتماد ملی.
“تکنولوژی فعال است که این راه منحصر به فرد از جمعی مراقبه در سراسر کشور. این اطمینان خواهد داد صدای سلامت جسمی و روانی مردم است. آن را نیز کمک به مردم در غلبه بر استرس و اضطراب در حالی که رسیدن به این هدف گسترده تر از بیداری الهی قدرت در درون.” Dinesh Rai – معاون رئیس HH شری Mataji Nirmala دوی Sahaja Yoga اعتماد ملی گفت.
جالب این بازدید که با حضور Sahaja Yoga meditation جمعی جلسات در کانال یوتیوب خود را گسترش بیش از 50 کشور تبدیل شده جلسات خود را در زبان محلی برای حصول اطمینان از مزایای رسیدن به همه مردم در سراسر جهان.
رایگان از هزینه مدیتیشن طرح شده است, گرفته شده توسط داوطلبان از طریق کندالینی بیداری و خود تحقق و در حال انجام است روزانه دو بار از طریق های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب Live, Facebook Live, Mixlr و تلویزیون ملی است که غلبه بر مرزهای جغرافیایی.
“ما همچنان به تفکر در مجموع دو بار در روز برای هفته آینده برای حمایت و صعود معنوی” برگزارکنندگان گفت.
“جهان است که به شدت متصل در سطح فیزیکی به عنوان گسترش COVID-19 نشان داده است. اما ما به عنوان یک انسان نژاد نیز متصل در سطح متافیزیکی از طریق ما آگاهی جمعی و این احساس شده است و عملا با پیروان Sahaja Yoga.
مراقبه روزانه و جلسات انجام شده live at 5.30 بعد از ظهر و 7: 00 PM (هند) برای Sahaja Yoga پزشکان و at 5.30 PM جدید برای جویندگان طریق Youtube, Facebook و Mixlr” اضافه شده سازمان.
جدید سالک جلسه پیوست روزانه حدود 1200 افراد جدید است. این پرسش پاسخ داده شده توسط هند تلفن رایگان helpline 1800 30 700 800 توسط داوطلبان در سراسر کشور است.
Sahaja Yoga داوطلبان از سراسر هند سرنشین دار 24×7 خطوط تلفن به ارائه مناسب مدیتیشن مربوط به راهنمایی به متقاضیان برای ماندن در خانه و تفکر را دیدم که تعداد زیادی از مخاطبین در حال رشد به بیش از 500 تماس در هر روز با منحصر به فرد جدید تماس با ما.
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با سازمان از طریق Whatsapp: +91 9811158541;
ایمیل: تماس با ما @sahajayoga.org.قانون مهاجرت و ملیت و وب سایت: www.sahajayoga.org.in

مقاله قبلیشناخته شده corruptors تلاش برای ایجاد روابط با بازیکنان در میان COVID-19 مستندات: ICC هارمونیک رئیس

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>