2 ردلندس امدادگران خود قرنطینه به عنوان بیمار خود را مورد آزمایش قرار برای coronavirus

دو راند آتش نشانان/امدادگران تحت داوطلبانه قرنطینه بعد از درمان یک بیمار که در حال آزمایش برای رمان coronavirus, مقامات گفت.

در یک Facebook پست سه شنبه مارس 10, ردلندس آتش نشانی اعلام شد که امدادگران در پاسخ صبح روز دوشنبه به یک اورژانس پزشکی در ردلندس اقامت که در آن یک مرد بیمار بود و دچار اشکال در تنفس. او تحت درمان قرار گرفت و حمل و نقل به نامعلومی بیمارستان. بعد از انتخابات گفت: آنها آموخته بیمار در حال آزمایش است برای coronavirus یا COVID-19.

دو امدادگران که در تماس با بیمار قرار داده شده اند داوطلبانه خود قرنطینه در انتظار نتایج آزمایش از بیمار, آتش, مقامات گفت. ایستگاه آتش نشانی که در آن امدادگران کار نیز قرار گرفتند ضد عفونی روش, مقامات گفت.

در تهیه بیانیه شهردار پل فاستر گفت: این شهرستان شده است کار را برای چند هفته گذشته به آماده شدن برای یک پتانسیل COVID-19 شیوع محلی.

“سلامت و رفاه همه ردلندس ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان به شهرستان ها از بالاترین اهمیت برای ما” فاستر در بیانیه ای گفت:. این شهر در ارتباط با سن برناردینو کانتی وزارت بهداشت که اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به کروناویروس در سراسر جنوب کالیفرنیا و همچنین ردلندس Unified School District و عمده کارفرمایان و سازمان های مراقبت های بهداشتی.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در سن برناردینو کانتی به 52 نفر در حال نظارت شهرستان مقامات بهداشتی می گویند.

“همه در دسترس کارکنان شهرستان مستقر خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که هسته از توابع شهرستان از جمله ضروری بهداشت عمومی و ایمنی و نگهداری” فاستر در بیانیه ای گفت:. “موثر ترین حفاظت در برابر ویروس باقی مانده است آموزش و پرورش و سلامتی بهداشت عادات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>