2 بیشتر تست مثبت برای coronavirus در Cass County; داکوتای شمالی در مجموع 36

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که دو Cass County مردان یکی در 70s و دیگری در 90s باید قرارداد این بیماری است. در این بخش هنوز تحقیق چگونه آنها ویروس.

در اوایل روز شنبه بخش اعلام کرد دونن شهرستان در 20s خود و Burleigh شهرستان در 60s آزمایش مثبت برای ویروس. این اولین مورد در مناطق روستایی دونن شهرستان نهفته است که فقط در شمال دیکینسون در غرب بخشی از دولت است.

هفت بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است با این بیماری و گروه در حال حاضر نظارت بر 131 که بسیاری از آنها یافت شد که تماس نزدیک با کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

دولت آزمایشگاه پردازش آزمون از 49 53 شهرستان و بورگوم قبلا اشاره شد که جوامع روستایی ایمنی نیست به این بیماری است. در حال حاضر وجود دارد یک ترکیب چهار مورد در Pierce دونن و والش شهرستان که هیچ شهرستانها بیش از 5000 نفر است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرماندار گفت داکوتای شمالی نمی تواند خود راضی می شوند با اخبار اخیر تعداد آزمون مثبت به این دلیل که دولت به راه انداختن “یک لجستیکی جنگ” برای اطمینان از تجهیزات پزشکی, تجهیزات و کارکنان آماده برای یک پتانسیل پرش در موارد.

“هر روز ما کم تعداد در اینجا آن را می دهد اهالی داکوتای شمالی یکی دیگر از فرصت برای آماده سازی” بورگوم روز دوشنبه گفت:. “ما ممکن است هفته دور از هنگامی که ما باید بحران در پزشکی ما ظرفیت اما هر روز که ما شانس بیشتری به انجام برنامه ریزی و کار بیشتر است صرفه جویی در زندگی روز.”

در مجموع 1,602 افراد آزمایش شده برای این ویروس در داکوتای شمالی و هشت شهرستان حداقل یک مورد شناخته شده از این بیماری با بخش عمده ای از موارد که از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه است.

Grand Forks شهرستان هیچ مورد شناخته شده, اما آن را برای عدم از تست. دولتی و خصوصی در آزمایشگاه بررسی شده 160 تست از چنگال بزرگ سوم بیشتر از هر شهرستان در دولت است. بیشتر آزمایشات مورد بررسی قرار گرفته اند از بند و Burleigh شهرستان از هر جای دیگری, اما, Cass County احتمال دیدن یک چشم انداز مثبت در هنگام 270 در انتظار آزمون دوباره از یک آزمایشگاه خصوصی در کالیفرنیا است.

بورگوم اعلام کرد روز سه شنبه بانک مرکزی داکوتای شمالی سعی خواهد کرد برای از بین بردن فشار بر روی نزدیک به 47,000 مردم با برجسته وام های دانشجویی از طریق بانک. وام گیرندگان در حال حاضر می توانید درخواست آنلاین برای تاخیر در پرداخت وام به مدت شش ماه. این بانک همچنین برنامه ای برای کاهش نرخ بهره در وام در حدود 1% پس از آن می توانید کار را از طریق برخی از مسائل فنی است. بورگوم گفت: تصمیم بانک هزینه آن حدود 5 میلیون دلار.

رکورد تعداد بالایی از مردم کاربردی برای مزایای بیکاری از دولت در هفته گذشته بورگوم گفت. پس از چهارشنبه کار خدمات داکوتای شمالی دریافت نزدیک به 10,000 ادعای بیکاری در مقایسه با حدود 400 هفته گذشته است.

فرماندار گفت: بسیاری از ادعا می کند بیش از آخر هفته آمد از کارگران در دولت, صنعت نفت و گاز است که با شکوه بسیار کاهش قیمت نفت خام. بورگوم گفت که او انتظار می رود بیشتر ادعا می کند از خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع آمده است در طی چند روز آینده.

بورگوم همچنین اعلام کرد دولت خواهد بود بلند کردن آن “فراست قوانین” که در تنظیم چقدر کامیون می تواند وزن در حالی که رانندگی در داکوتای شمالی بزرگراه ها در طول زمستان و بهار است. حرکت ساخته شده بود به عنوان یک نظر برای شرکت های حمل و نقل است که دیده می شود پایین تر سطح نیروی انسانی و شده اند قادر به انتقال کالا به راحتی در طول شیوع بیماری است. بورگوم گفت: دولت در بخش حمل و نقل خواهد شد که به نظارت بر بزرگراه به مطمئن شوید که کامیون ها انجام نمی دهد و آسیب بیش از حد به جاده ها.

هر دولت در حال حاضر حداقل 15 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 20 ، 000 موارد شناخته شده و بیش از 100 مرگ و میر. مینه سوتا 262 مورد شناخته شده و یکی مرگ و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 30 آزمون مثبت و یک مرگ از شنبه شب.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>