2: San Bernardino County نمایندگان قرارداد coronavirus

آزمایشات تایید کرد که دو بیشتر نمایندگان با سن برناردینو کانتی کلانتر قرارداد COVID-19 گفته مقامات یکشنبه, مارس 29.

دو بيمار در حال استراحت در خانه با علائم شبه آنفولانزا بیش از آخر هفته کلانتر مقامات گفت: در انتشار اخبار. آنها شده اند وظیفه کردن برای یک هفته و تحت self-قرنطینه قبل از دریافت خود را تشخیص داده و در روز یکشنبه.

حداقل سه SBCSD کارکنان قرارداد COVID-19 تا کنون. مقامات اعلام کردند که اولین مورد تایید شده در این بخش شامل یک گشت معاون در دوشنبه 23 مارس. دو سن برناردینو کانتی آتش نشانان نیز آلوده شده است با کوروناویروس.

این دو به تازگی تشخیص داده شده نمایندگان اختصاص داده شده بود به اصلاحات اداره SBCSD مقامات گفت. آن را بلافاصله روشن نیست که در آن به طور خاص به آنها داده شده بود مستقر شده و اگر آنها به حال هر گونه تماس با زندانیان.

در مارس 19, بخش کلانتر معلق اهل بیت بازدیدکننده داشته است به دلیل شیوع کروناویروس.

تعلیق ملاقاتها در سن برناردینو کانتی امر به صحرا بالا بازداشتگاه در آدلانتو ، گلن هلن مرکز توانبخشی و مرکزی بازداشتگاه در سن برناردینو; و غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا ،

در ضمن یک نفر در بازداشت در کالیفرنیا موسسه برای مردان و هفت کارکنان وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی که مشغول به کار در تاسیسات در چین کاهش یافته بود بیمار با COVID-19 یکشنبه. تا کنون 18 نفر شاغل در زندانها و سه زندانی شده اند مبتلا به کوروناویروس. همچنین وجود داشته است موارد مثبت گزارش شده در میان زندان شهرستان زندانیان و کارکنان در کنار رودخانه و نارنجی شهرستانهای استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>