2 بیشتر موارد از coronavirus در داکوتای شمالی آوردن مجموع به 30

یک مورد جدید است Burleigh شهرستان در 30s و از سوی دیگر یک سوراخ شهرستان در 40s خود را که قرارداد این بیماری از کسی که قبلا آزمایش مثبت است. یک چهارم بیمار نیز در بیمارستان بستری شده است با این بیماری است.

این بخش در حال حاضر نظارت بر 73 که بسیاری از آنها یافت شد که تماس نزدیک با کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

داکوتای شمالی دریافت کرده است آزمون از 48 53 شهرستان و آزمایش قرار گرفته است و تقریبا به عنوان بسیاری از مردم سرانه به نیویورک بزرگتر رای از کشورهای اطراف Gov. داگ بورگوم گفت شنبه. با این حال او هشدار داد که نتایج تست لزوما منعکس کننده زمان گسترش coronavirus در دولت است.

“تست یک عقب مانده شاخص و این واقعیت است که ما تعداد بسیار کمی مثبت نیست شاخص گسترش است به طور گسترده تر از ما فکر می کنم,” او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بورگوم روز جمعه گفت که تعداد موارد نه دو برابر شدن در چند روز گذشته می تواند نشانه آن است که برخی از اقدامات اولیه صورت گرفته برای بهبود اجتماعی “فاصله” ممکن است مشغول به کار شود اما او اشاره کرد که شیوع تقریبا قطعا بدتر در داکوتای شمالی قبل از آن بهتر می شود.

“ما باید بسیار جدی (تست مثبت) اعداد است که در حال بیرون آمدن از کشورهای دیگر” بورگوم گفت. “اگر ما یک مسیر انکار است که این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا پس از آن ما در حال نادیده گرفتن علم و نادیده گرفتن پایه اساسی اصول چگونه بیماری های همه گیر کار می کنند.”

شش شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از, بیماری, با, Burleigh و مورتون شهرستانهای حسابداری برای بخش عمده ای از این موارد است.

Cass County یک مورد تایید شده اما بورگوم وجود دارد گفت: حدود 300 در انتظار آزمون از دولت پرجمعیت ترین شهرستان است. تست ارسال شد به یک آزمایشگاه مستقل است که ضعف و در حال حاضر دارای هفت بعد برگرد. هنگامی که این نتایج دوباره بورگوم گفت: Cass County این موارد به احتمال زیاد بالا برود.

Grand Forks شهرستان هیچ مورد شناخته شده. بورگوم سخنگوی مایک Nowatzki روز جمعه گفت این است که برای عدم تست. تعدادی از آزمایشات انجام شده در گرند فرک نشان دهنده وضعیت خود را به عنوان دولت سوم پرجمعیت ترین شهرستان است.

بورگوم اعلام کرد به منظور اجرایی پنجشنبه که مقرر ورزشگاه سینما و کافه و رستوران در پایان هر سایت کسب و کار تا آوریل 6. بورگوم اضافه شده است که رستوران های مجاز و تشویق به ارائه takeout, drive-thru و ارائه خدمات در طول شیوع بیماری است.

این حرکت در می آید یک روز پس از بورگوم گفت: او را از تصمیم گیری که آیا برای بستن کسب و کار را به دولت های محلی و صاحبان کسب و کار. اما با رشد تعداد موارد مثبت و شواهد از جامعه انتقال بورگوم کرد و گفت: از آن زمان به اقدامات شدید برای جلوگیری از این بیماری از گسترش بیشتر به طور گسترده ای.

بورگوم روز جمعه اعلام کرد: تعداد افرادی که کاربردی برای مزایای بیکاری از دولت سر به فلک کشید در دو روز گذشته. در پنج شنبه و جمعه کار و خدمات داکوتای شمالی دریافت یک ترکیب 4,800 ادعای بیکاری در مقایسه با 418 همه از هفته گذشته است.

فرماندار گفت: بسیاری از ادعاهای آمد از کارگران در دولت, صنعت نفت و گاز است که با شکوه بسیار کاهش قیمت نفت خام. بورگوم گفت که او انتظار می رود بیشتر ادعا می کند از خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع آمده است در طی چند روز آینده. او همچنین گفت: دفتر خود مشغول به کار بود به “از بین بردن نوار قرمز” بنابراین کار خدمات داکوتای شمالی می روند و پرداخت ادعا می کند سریع تر است.

بورگوم نیز روز پنجشنبه اعلام کرد دولت 175 عمومی و خصوصی مدارس بسته باقی خواهد ماند به طور نامحدود در تلاش برای افزایش “اجتماعی فاصله” با محدود کردن شرایطی که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش بین مردم است. مدارس شده اند توقیف از ابتدای هفته.

فرماندار گفت که او خواهد بود امضای یک دستور اجرایی که اجازه می دهد تا آموزش مجازی به تعداد نسبت به ساعات آموزشی مدارس در سراسر کشور. دولت قانون در حال حاضر دارای برخی از محدودیت ها در مورد آموزش مجازی اما بورگوم گفت: به منظور اجازه می دهد مناطق به آمده تا با “ابتکاری آموزش و پرورش در برنامه” جمعه, مارس 27 برای در نظر گرفتن توسط گروه آموزش عمومی. اگر مورد تایید مناطق می تواند شروع برگزاری از راه دور کلاس های هفته بعد.

صدها نفر از رویدادهای عمومی و جلسات در داکوتای شمالی از جمله دبیرستان دولتی مسابقات بسکتبال حزب سیاسی و کنوانسیون و فارگو ماراتن لغو شده است و یا به تعویق افتاد برای جلوگیری از تجمع جرم در این بیماری همه گیر.

دولت ملی و مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: مصرف این نوع اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از شیوع ناگهانی COVID-19 که تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.

بورگوم همچنین اعلام کرد به منظور اجرایی روز شنبه, مارس 21 است که اجازه می دهد تا مجوز داروسازان به انجام آزمون برای COVID-19 اگر مورد نیاز است. او توضیح داد یکشنبه که در داروخانه ها می شود به نام برای تست اگر سنتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تبدیل شده قادر به اداره آزمون های خود را.

دو بیسمارک مراقبت های بهداشتی مدیران گفت: شرکت های خصوصی در ادامه به اولویت بندی بیماران با علائم برای تست به دلیل منابع محدود مانع تست افرادی که نشانه هایی از این بیماری است.

هر دولت در حال حاضر حداقل 10 مورد تأیید بیماری و برخی از ایالات آمریکا مانند واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا که بیش از 1500 مورد شناخته شده. مینه سوتا 169 مورد شناخته شده و یکی مرگ و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 21 آزمون مثبت و یک مرگ از صبح روز یکشنبه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>