2 بیشتر موارد از coronavirus تایید در داکوتای شمالی; برای اولین بار در Cass County

دو مورد جدید هستند Cass County زن در 20s و یک بخش شهرستان در 60s. هر دو نفر تا به حال “سابقه مسافرت های بین المللی.” بهداشت عمومی و تحقیقات همچنان در هر دو مورد اما دولت بهداشت و درمان افسر Mylynn steve sisko گفت: یکی از این افراد اخیرا در بازگشت از آلمان است.

بخش اعلام موارد جدید در آزادی مطبوعات سهشنبه, مارس 17 معنی است که دولت در حال حاضر دارای سه موارد تایید شده بیماری است که باعث شده است که بهداشت جهانی بحران.

Cass County دولت است پرجمعیت ترین شهرستان با حدود 177,000 ساکنان بسیاری از آنها زندگی می کنند در یا در نزدیکی فارگو. بخش شهرستان به خانه مورد 69,000 که بسیاری از آنها زندگی می کنند در یا در نزدیکی مینت.

دولت را مثبت تست بخش های مختلف شهرستان در, 60s به, بود, هفته گذشته اعلام کرد. مردی که به تازگی از سفر به سواحل شرق است و دوره نقاهت را در خانه و مقامات بهداشتی مشکوک نیست او منتقل می شود این ویروس به هر کس دیگری در جامعه خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت گزارش 223 تست برای این ویروس که از بعد از ظهر سه شنبه با 220 آینده منفی است. بخش دیگر در لیست انتظار آزمون بر روی وب سایت خود را به دلیل خصوصی ارائه دهندگان نیازی به دریافت مجوز برای ارسال تست به دولت lab.

با وجود تعداد کمی از مثبت آزمون بورگوم گفت: آن را “بسیار زیاد” است که بیشتر اهالی داکوتای شمالی باید قرارداد COVID-19 اما آزمایش نشده برای آن است. در حالی که مقامات بهداشت نمی مشکوک این بیماری پخش شد از طریق داکوتای شمالی جوامع فعلی شناخته شده موارد بورگوم روز سه شنبه گفت مقامات “می توانیم فرض کنیم که در جامعه گسترش یافته اند ممکن است در حال حاضر وارد” در دولت است.

هر دولتی به جز غرب ویرجینیا حداقل یک مورد تایید شده بیماری که از بعد از ظهر سه شنبه و در برخی از ایالت ها مانند واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا که بیش از شناخته شده 500 مورد.

در روز سه شنبه مینه سوتا گزارش آن را به حال 60 موارد شناخته شده COVID-19 حالی که داکوتای جنوبی گزارش 11 مورد. در سراسر کشور تعداد موارد صدر 5000 نفر در بعد از ظهر چهارشنبه با بیش از 95 مرگ و میر.

بورگوم اعلام کرد پنج روز بسته شدن دولت 175 عمومی و خصوصی مدارس در روز شنبه در تلاش برای افزایش “اجتماعی فاصله” با محدود کردن شرایطی که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش بین مردم است. صدها نفر از رویدادهای عمومی و جلسات در داکوتای شمالی از جمله دبیرستان دولتی مسابقات بسکتبال و فارگو ماراتن لغو شده است و یا به تعویق افتاد برای جلوگیری از تجمع جرم در این بیماری همه گیر.

دولت ملی و مقامات بهداشت بارها و بارها گفت: مصرف این نوع اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از شیوع ناگهانی COVID-19 که تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.

مردم می تواند کمک به محافظت از خود را از گسترش ویروس با پشتکار تمرین رفتارهای پیشگیرانه مانند اجتناب از جمعیت را پوشش سرفه و عطسه شستن دست و اغلب با آب و صابون و تمیز کردن معمولا لمس سطوح.

علائم COVID-19 در کسانی که در معرض می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس. این علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز یا تا زمانی که 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

گزارش بیماری باید در محدوده زمانی معین از افراد مبتلا به علائم به مردم در حال تبدیل شدن به شدت بیمار و در حال مرگ. افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است COVID-19 باید تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اولین بار قبل از رفتن به درمانگاه مگر در موارد اضطراری.

افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری قلبی و دیابت و یا بیماری های ریوی هستند بیشتر در معرض خطر مبتلا به بیماری های جدی و یا مرگ ناشی از این بیماری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بورگوم گفت: ساکنان که به طور سنتی “داکوتای شمالی دشوار است” و کار را از طریق بیماری در کار در حال حاضر به “داکوتای شمالی هوشمند” و در خانه بمانند تا زمانی که بیمار است.

برای سوالات مربوط به COVID-19 عمومی می تواند سلامت وزارت تدریس خصوصی در 866-207-2880 از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. افرادی که نیاز به مشاوره پزشکی باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>