2 ماه پس از بهبودی, Moreno Valley coronavirus بیمار را شکر هنوز ضعیف

کارلوس گارسیا اول بود.

45 سال Moreno Valley یک گارد در چین مردان, زندان, اولین کسی بود که در کنار رودخانه شهرستان به بستری با رمان coronavirus در قیصر تسهیلات در 19 مارس ،

پزشکان و پرستاران قرار داده و او را در انزوا — جایی که او صحبت از طریق تلفن با خانواده اش هنگامی که او تا به حال قدرت اما بیشتر استراحت بیش از حد خسته حتی برای تماشای تلویزیون به مدت 12 روز به عنوان آنها شتافت به پیدا کردن درمان مناسب است. مایعات وریدی کمک کرد اما نه به اندازه کافی. آنتی بیوتیک ها کار نمی کند. هیدروکسی کلروکین کار نمی کند.

“او این ویروس در ابتدا زمانی که آن را فقط به نور بنابراین در حال حاضر ما می دانیم بیشتر در مورد آن گفت:” همسرش آماندا. “اما پس از او وجود دارد یک هفته و نیم ما صادقانه فکر میکرد برای تصویب دور.”

کارلوس گارسیا, 45, اولین بیمار بستری در قیصر تسهیلات در شهرستان ریورساید با رمان coronavirus. دو ماه پس از آزاد شدن او هنوز هم بیش از حد ضعیف به کار می کنند. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارلوس گارسیا)

پزشکان سعی دارو های ضد ویروسی است که پس از تبدیل شدن به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان COVID-19 و ظرف 48 ساعت تنفس خود را کمتر زحمت کشیده آماندا گفت.

“Remsdesivir نجات یک زندگی خوب,” او گفت:.

گارسیا در Kaiser Permanente Moreno Valley مرکز پزشکی از 19 مارس تا 31 ماه مارس, او گفت:, و در انجام این کار شد و یکی از اولین برای بازیابی — پیوستن به یک گروه است که شامل بیش از 5000 نفر در شهرستان ریورساید از جمعه, ژوئن 5.

مراقبت و سخت کوش درمان از پزشکان و پرستاران زندگی او را نجات داد, او گفت:.

اما “بهبود” معنا “به حالت عادی بازگشت.”

بیش از دو ماه پس از ترک بیمارستان, گارسیا گفت: ورزش محدود است به پیاده روی سریع. او هنوز هم نمی تواند بازگشت به کار.

“یک افسر صلح تو بود در قدرت” او گفت:.

بستری هزینه گارسیا 20 پوند, اما در حال حاضر او را به خود اصلی وزن 200 پوند است.

او نمی باید هر گونه عوامل خطر دیگر برای COVID-19 او می گوید.

“من به طور معمول مریض نیست و من هیچ سابقه پزشکی, بنابراین به عنوان به زودی به عنوان من این رو من تا به حال یک قوز,” او گفت:. “شروع آن مانند سرماخوردگی و سپس بدترین سرد من و ام تا به حال. من تا به حال یک تب بیش از 100 تا 103 — که نمی شکستن. کامل بدن درد و سرفه. سپس من تا به حال مشکل در تنفس و زمانی که من می دانستم که آن زمان برای رفتن به ER.”

کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن گارسیا فکر می کند او گرفتار coronavirus تا به حال حداقل 12 زندانی مرگ از بیماری است. هیچ مرگ و میر ثبت شده در دیگر زندانها به عنوان جمعه هر چند حداقل دو کارمندان زندان فوت کرده اند.

دولت زندان ردیاب نشان می دهد 471 زندانیان coronavirus که از جمعه در حالی که یکی دیگر از 14 مثبت بيماران منتشر شد و 205 موارد در حال حل و فصل شود.

گارسیا گفت که او فکر می کند این زندان انجام شده است و بهترین آن می تواند با این وضعیت اگر چه او نمی تواند بحث در مورد جزئیات به دلیل نگرانی های امنیتی.

“این یک وضعیت دشوار زمانی که شما به در نظر گرفتن ایمنی و امنیت, نهاد, از, زندانیان, کارکنان,” او گفت:. “آنها در سلول است. دست خود را تقریبا گره خورده است به یک معنا.”

گارسیا می داند افرادی که تا به حال در موارد خفیف COVID-19 اما او هشدار می دهد افرادی که می توان آن را نزدیک به مرگ, تجربه, حتی برای کسانی که نشان می دهد تا در شماره پیگیری به بهبود است.

“نگاهی به تهدید بالقوه این ویروس را جدی بگیرید,” او گفت:. “برخی از مردم اگر آن تاثیر نمی گذارد مردم می دانند که آنها آن را به آرامی. اما شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>