2 زندانی که راه می رفت دور از اردوگاه زندان دستگیر شده; یکی San Bernardino County روابط

REDWAY, کالیفرنیا. — مقامات روز یکشنبه دستگیر حداقل دو-امنیت زندانیان که به دور از زندان و اردوگاه در شمال کالیفرنیا در شب جمعه.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی در بر داشت Derek بارنت 29 و نوح ویلسون 28.

مقامات بارنت در ساعت 11 صبح روز شنبه به عنوان او در حال آماده شدن برای ترک یک مجتمع آپارتمانی در یوکیاه, the California Department of Corrections و توانبخشی در بیانیه ای گفت. نیز دستگیر و در صحنه بود هارلی Colvard از یوکیاه برای چهار برجسته جنایت, حکم, بخش گفت. Colvard نیز روبرو خواهد شد به اتهام کمک و معاونت در جرم در فرار از زندانیان و پناه دادن به یک فراری گروه اضافه شده است.

ویلسون دستگیر شد در 4:35 بعد از ظهر در ترافیک متوقف کردن ایالتی 5 در جنوب قلعه Tejon بخش گفت و اشاره کرد آن را تا به حال دریافت اطلاعات در مورد این خودرو استفاده شد.

بارنت و ویلسون کشف شد گم شده در 9:45 p. m. روز شنبه طی یک عملیات حساب در مارماهی رودخانه حفاظت اردوگاه در Humboldt County, اصلاحات اداره گفت.

این اردوگاه که در آن بارنت بود پورتر و ویلسون یک آشپز خانه حدود 120 حداقل امنیت زندانیان و تمرکز بر عملیات آتش خدمه آماده سازی است.

بارنت محکوم شد در Placer County, از در اختیار داشتن اسلحه گرم و سرقت خودرو, مقامات گفت. او قرار بود paroled در ماه دسامبر. ویلسون است که زندانی از سان برناردینو شهرستان برای در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر برای فروش. او برنامه ریزی شده برای آزادی مشروط در مارس سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>