2 بیمار سگ نجات از ریختن در ریورساید

رودخانه اجاره ملک که در آن دو سگ داشت و در قفس در داخل یک padlocked سازی ریخته گرسنه و فاقد آب است که تمرکز تحقیقات توسط Riverside County حیوانات خدمات.

آژانس سخنگوی جان ویلز گفت: کنترل حیوانات افسران هشدار داده شد توسط ریورساید اداره پلیس در شنبه شب به طور بالقوه مجروح کانین در ریخته مجاور به یک خانه جداگانه تقسیم چهارم زندگی برای چند مستاجرها در Bunche محل در پایان در شرق رودخانه.

شاهدان می تواند بشنود سگ yelping و نگران شد آنها رنج ویلز گفت.

افسر شان پاری سن ژرمن رفت و به اموال و شنیده yelps باور او گفت که این حیوانات بودند “در پریشانی و احتمالا در درد.” پاری سن ژرمن به دست آمده اجازه از سرپرست خود به برش قفل در برگ ریزان درب و کشف 2 ساله تریر مخلوط را داخل یک جعبه با 6 سال از مخلوط پیت بول در یکی دیگر از جعبه یکی انباشته در بالای دیگر با توجه به ویلز.

“هر دو سگ به نمایش گذاشته شواهدی وجود دارد که آنها تا به حال شده است به شدت نادیده گرفته شده برای یک دوره طولانی,” او گفت:. “نه سگ تا به حال هر گونه مواد غذایی و یا آب است.”

سگ قرار داده شد و تحت مراقبت های دامپزشکی در غرب شهرستان ریورساید پناهگاه حیوانات در Jurupa دره.

خدمات حیوانات ماموران در حال بازجویی از ساکنان ملک برای تعیین اینکه آیا استناد و یا بازداشت شدند به نام برای ویلز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>