بالا 2 بار ویروسی موارد در جامو دو تست +ve در له

Doctors wearing protecting gear in Isolation Ward of GMCH Jammu on Saturday. Another pic on page 4. —Excelsior/Rakesh
پزشکان پوشیدن حفاظت از دنده در انزوا بخش GMCH جامو در روز شنبه. یکی دیگر از عکس در صفحه 4.
—اکسلسیور/Rakesh

بیومتریک حضور و غیاب در کل J&K UT معلق
تمام مدارس ابتدایی در 7 distts بسته

Govind Sharma

جامو Mar 7: وحشت griped هر دو اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ امروز پس از دو مورد از coronavirus مثبت گزارش شدند در له و دو مظنون شد بالا داشتن بار ویروسی در جامو و سبب شد که مقامات به اعلام بسته شدن تمام مدارس ابتدایی در جامو سامبا, له و چهار منطقه کشمیر تا مارس 31 و تعلیق از همه حضور و غیاب بیومتریک در J&K.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“آزمون گزارش از دو مظنون coronavirus بیماران دریافت شد که گفت: آنها بالا ویروسی موارد بار. احتمال زیادی وجود دارد که از آنها تست مثبت برای عفونت” یک سخنگوی دولت گفت, اضافه کردن دو بيمار در انزوا نگه داشته در دولت کالج پزشکی, Jammu.
“آنها پایدار و همه پروتکل های هستند که به دنبال” او در ادامه افزود: در دو بيمار مبتلا به یک سفر سابقه به کروناویروس-آمار ایتالیا و کره جنوبی فرار کرده بود بیمارستان جداسازی بخش روز چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از پذیرش وجود آورده و در عرض چند ساعت.
در مورد غربالگری موارد مشکوک این سخنگو گفت: “287 نفر را تحت نظارت فعال; 95 از این به اتمام نظارت دوره 28 روز است.” او اطلاع داد که 28 نمونه از موارد مشکوک فرستاده شده اند برای تست تا کنون که 25 گزارش شده منفی و دو گزارش بالا داشتن بار ویروسی اما گزارش نهایی است در انتظار.
در همین حال مقامات در Ladakh قلمرو اتحادیه امروز اعلام کرد که دو مورد از coronavirus یافت شده است مثبت در له.
پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در CMO دفتر له کمیسر وزیر بهداشت و آموزش پزشکی Ladakh UT Rigzin Sampheal همراه با CMO Dr Motup Dorje گفت: “دو مورد از COVID-19 یافت شده است مثبت در له و هر دو بيمار در حال حاضر تحت درمان در SNM بیمارستان له”.
Sampheal فاش کرد که هر دو بیماران رفته بود برای زیارت به ایران. “در حالی که یک بیمار رسیده دهلی نو در فوریه 26 توسط تهران پرواز روزانه و در فوریه 28 در له توسط دهلی نو-Leh پرواز دیگر بیمار وارد دهلی نو در تاریخ 22 فوریه در تهران روزانه پرواز و له در فوریه 27 توسط دهلی نو-Leh, پرواز,” او اضافه شده است.
او گفت: آنها به نمایش در له فرودگاه در هنگام ورود و نمونههای ارسال شده به NIV پونا برای تست. “امروز ما باید گزارش هر دو گروه بيماران و آنها یافت شده است مثبت برای COVID-19” کمیساریای وزیر اعلام کرد.

Commissioner Secretary, Health & Medical Education, Ladakh UT, Rigzin Sampheal along with CMO Leh, Dr Motup Dorjey and others during a press conference at CMO office, Leh on Saturday. —Excelsior/Morup Stanzin
کمیسر وزیر بهداشت و آموزش پزشکی Ladakh UT Rigzin Sampheal همراه با CMO له Dr Motup دورجی و دیگران در یک کنفرانس مطبوعاتی در CMO دفتر له در روز شنبه. —اکسلسیور/Morup Stanzin

در ضمن به عنوان یک اقدام احتیاطی در نظر coronavirus تهدید J&K دولت دستور داده است تا تعلیق classwork برای کلاس اصلی در هر دو دولت و همچنین مدارس خصوصی جامو و Samba مناطق در جامو استان و سرینگر Budgam, Baramulla و Bandipora مناطق در کشمیر استان با اثر فوری.
“در صورت هر گونه سؤال در رابطه با کلاس اصلی برنامه ریزی شده در طول این دوره همان باید ایستاده به تعویق افتاد و این مدارس باید اعلام تاریخ های تازه به طور جداگانه” سفارش صادر شده توسط مدیر آموزش و پرورش مدرسه, Jammu Anuradha گوپتا افزود: معلمان باید همچنان به حضور در مدارس.
J&K دولت همچنین اعلام کرد که تعلیق فوری همه حضور و غیاب بیومتریک در قلمرو اتحادیه تا 31 ماه مارس در حالی که مردم را به وحشت به عنوان اقدامات مناسب در محل قرار داده شد برای دیدار با این چالش است.
در اطلاع رسانی صادر امروز, J&K هیئت مدیره مدرسه در آموزش و پرورش (بوز) گفت: به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus نامزدها ظاهر می شود در حال انجام بوز سالانه-به طور منظم 2020 امتحانات در جامو بخش می توانید با استفاده از ماسک و حمل عفونی با آنها به مراکز معاینه اگر آنها بسیار تمایل.
در قلمرو اتحادیه Ladakh همچنین دولت اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس در له منطقه تا به سطح اولیه. “با در نظر گرفتن شرایط حاکم و به عنوان یک اقدام احتیاطی تمام مدارس ابتدایی (هر دو دولتی و خصوصی وابسته به J&K بوز/CBSE و icd ها و مراکز له در منطقه باید بسته باقی می ماند تا 31 مارس” منظور صادر شده توسط منطقه دادرس Leh-Ladakh گفت.
در پی coronavirus تهدید خارجی ها اداره ثبت (FRO) نیز مشورتی صادر امروز درخواست همه خارجی بازدید از J&K UT برای پر کردن خود اعلام اشکال که آنها را بازدید هر کروناویروس مبتلا کشور در سالهای اخیر اطلاع رسانی که از جمله اشکال در دسترس هستند در سلامت شمارنده تاسیس در تمام نقاط ورود یعنی Lakhanpur, Jammu فرودگاه و ایستگاه راه آهن و هتل ها.
“اگر شما احساس بیمار و یا علائم کروناویروس در حالی که ده-شبانه روزی پرواز یا قطار یا وسیله نقلیه در حالی که از آمدن به جامو و بلافاصله گزارش این موضوع به فرودگاه بهداشت و انتشار اطلاعات بلافاصله به خط تلفن شماره 0191-2520982 (کنترل اتاق مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی), 0191-2582621 (CID SB C/R, Jammu), 0191-2582634 (وپیش جامو) و 0191-254967 (UT تماس برای MK),” مشورتی بخوانید.
در ضمن کمبود و یا عدم دسترسی به ماسک و عفونی در جامو بیمارستان ها و همچنین باز کردن بازار بیشتر تشدید وحشت با اداره خدمات بهداشت جامو انتقال یک دکتر برای خواستار ماسک و عفونی و پزشکان انجمن جامو (DAJ) اعلام بسته شدن غیر از خدمات اورژانس در تمام بیمارستان جامو استان در تاریخ 10 مارس در اعتراض.
منابع رسمی گفت: Excelsior که وجود دارد کمبود شدید ماسک و عفونی در دولت موسسات بهداشتی در جامو استان از جمله دولت کالج پزشکی و بیمارستان جامو و حتی پزشکان که در برخورد هزاران نفر از بیماران روزانه در حال گرفتن همان.
“J&K لوازم پزشکی محدود شرکت موفق به تامین ماسک و دست عفونی با وجود دریافت مورد نیاز از موسسات بهداشتی در پیشبرد” آنها گفت: پزشکی superintendents از بیمارستان ها گفته بودن دوباره و دوباره توسط مقامات بالاتر به ترتیب ماسک خود را دارند اما از جایی که هیچ کس گفتن است که این موارد در دسترس نیست و حتی در بازار آزاد.
صحبت کردن, تراشه, مدیر خدمات بهداشتی و درمانی, Jammu, Dr Renu شارما گفت: کمبود ماسک و عفونی است که نه تنها در جامو اما در سراسر کشور با توجه به ترساندن از coronavirus. “بخش عمده ای از این اقلام وارداتی از چین اما این کشور تقریبا متوقف شد و عرضه آنها به عنوان خود را در وضعیتی وخیم تحت کمبود همان. اما پزشکی superintendents در حال تهیه ماسک و عفونی در کمیت های کوچک از بازار آزاد به عنوان این موجود به صورت فله و حتی در بازار,” او اضافه شده است.
“با توجه به تقاضای بالا در نظر coronavirus ترساندن عرضه از ماسک ها چند برابر افزایش یافته است. همه چیز گرداندن مراکز فساد ، ما در حال گرفتن تامین کنندگان به عنوان در حال حاضر, اما ما به تازگی ارائه شده 2.5 تا 3 لاخ ماسک به دولت و موسسات سلامت” گفت: MD JKMSCL شیو کومار گوپتا در هنگام تماس گرفت. وی افزود: “ما در حال تلاش ما بهترین را برای تهیه همان اما هیچ تامین کننده در حال آمدن است به جلو.”
داش علی Sharma, دبیر, همه Druggists و داروخانه ها انجمن گفت: “کمبود دست sanitisers و ماسک های بوجود آمده در این شهر به دلیل مصرف و استفاده از این محصولات را افزایش داده اند سه بار اما تولید و عرضه کمتر است به عنوان شد”.
“ما تهیه حدود 100 ماسک دیروز اما همه آنها فروخته شد همان روز”. او گفت: سه روز گذشته به ویژه هنگامی که موارد مثبت گزارش شد, در هند, مردم تبدیل شده اند محتاط و شروع به استفاده از ماسک و دست عفونی” گفت: Yogesh Jyotshi یک خرده فروشی druggist. در حال حاضر ما در حال اجرا خارج از بورس از ماسک و دست عفونی و عرضه نیز محدود او اضافه شده است.
فروشنده دیگری گفت آنها وجود دارد بسیار کوتاه عرضه از ماسک و عفونی و که بیش از حد در نرخ های بالاتر به دلیل که آنها ملزم به فروش ماسک طبیعی بین 40 – 50 روپیه. “این همان بود که به فروش می رسد در 15-20 تومان,” او اضافه شده است.
در ضمن دکتر خدمت در بیمارستان منطقه یودهمپور منتقل شد و امروز توسط مدیر خدمات بهداشتی جامو خود متهم تقاضای ارائه ماسک و دست عفونی به پزشکان از بیمارستان.
“Coronavirus حال گسترش در سراسر جهان و پزشکان درمان بیماران در معرض خطر آلوده شدن من درخواست مدیر بهداشت برای ارائه مناسب ماسک و دستکش و دست عفونی به پزشکان و سلامت کارگران telephonically صبح امروز پس از آن من منتقل شد و” دکتر Balvinder سینگ رئیس انجمن پزشکان جامو (DAJ) ادعا.
او گفت که بسیاری از بیمارستان ها ارائه نمی ماسک و دست sanitisers به پزشکان UT بنابراین “من درخواست مدیر به ترتیب همان اما او اذیت کردم و من منتقل به اورژانس بیمارستان Batote. محکوم کردن این حادثه به شدت” دکتر Balvinder سینگ گفت: DAJ خواسته ماسک و عفونی در عرض 72 ساعت و لغو انتقال سفارش بلافاصله شکست که انجمن را خاموش non-خدمات اورژانس در تمام بيمارستان های دولتی جامو بخش در مارس 10.
اما مدیر خدمات بهداشتی جامو رد همه اتهامات. او گفت که دکتر در حال حاضر وجود دارد نوشته شده و مستقر شد در DH یودهمپور برای چهار روز در هفته. “ما فقط به او گفتم به حضور خود را در محل اصلی ارسال و سفارش نیز صادر شده در مورد 3 روز بازگشت” کارگردان اضافه شده است.
در همین حال وزارت امور خارجه مواد مخدر کنترل Lokita Khajuria هشدار داد که نمایندگی مجاز و فروش مواد مخدر در برابر هر گونه احتکار از ماسک و دست عفونی. او گفت: اگر کسی در غرقه شدن در ناعادلانه/غیر اخلاقی/mal-شیوه های تجارت بخش باید شروع سخت اقدام تنبیهی علیه چنین پرونده ناقض/مجرم.
در ضمن در میان coronavirus ترساندن مدیر خدمات بهداشتی جامو لغو مرخصی همه کارکنان تحت مدیریت به جز کسانی که در مرخصی زایمان.
دستور صادر شده توسط مدیر بهداشت بخوانید: “همه کارکنان تحت ریاست ایستاده لغو جز برگ زایمان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>