2 با اتهام دروغین در زندان پس از زن برگزار شد, حمله و دارو در بانینگ

ممنوعیت — به اتهام جنایت بودند ظ روز شنبه در برابر 56 ساله ممنوعیت مرد و زن خود را همخانه که متهم drugging و برگزاری یک زن اسیر با امکان قصد کشتن او.

اسکات جیمز Lapresle و Kody لین Ganzer, 26 دستگیر شدند دوشنبه شب پس از بررسی توسط ممنوعیت کارآگاه پلیس.

Lapresle شارژ با felonious حمله یک جنایت کار محکوم در اختیار داشتن یک لود .45-کالیبر تفنگ دستی و حبس نادرست. Ganzer است با اتهام دروغین در زندان.

آنها هر حال برگزار شد اسمیت Correctional Facility در بانینگ – – Lapresle در ازای 1 میلیون دلار وثیقه و Ganzer در $10,000 به قید وثیقه.

با توجه به ممنوعیت اداره پلیس بیانیه یک زن بررسی می شود به اتاق اورژانس در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در بانینگ در جولای 16 با آسیب های که به او اتهام وارد شده است توسط افراد برگزار شد که اسیر او.

افسران فرستاده شده به بررسی و کشف کردند که قربانی مشخص شده در اسناد دادگاه تنها به عنوان “D. A.” شده بود به زور برگزار دارو و گفته می شود نزدیک به کشته شدن متهمان اقامت در 2500 بلوک غرب نیکلت خیابان در نزدیکی Sunrise Avenue, به گفته پلیس.

در طول متعاقب آن تحقیقات کارآگاهان اثبات برخی از اتهامات و حکم جستجو به دست آمده و در خدمت حدود 10 p. m. روز شنبه با Riverside County sheriff نمایندگان کمک به افسران پلیس در نظر گرفتن متهمان را بازداشت, به گفته رئیس پلیس متی Hamner.

در حالی که جستجو متهمان’ محل اقامت افسران و نمایندگان ضبط هفت سلاح گرم یک تبر و چند آستین بلند, تیغه, چاقو, پلیس گفت:.

با توجه به سوابق دادگاه Lapresle است قبل از محکومیت حمله با سلاح مرگبار و سرقت. هیچ اطلاعاتی در دسترس بود مورد Ganzer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>