2 خفاش کماندوهای, 2 کشته در میان 7 کشته در Poonch LoC

عمده تروریستی با حمایت ارتش پاکستان خنثی شد

کشته شد و مجهز به سلاح های سنگین

Sanjeev Pargal

جامو Mar 21: زمانی که بسیاری از جهان از جمله پاکستان خود را به شدت ضربه توسط Coronavirus همه گیر نیروهای خود را ادامه داد و طرح های شیطانی و تلاش برای ارتکاب عمده حمله تروریستی در جامو و کشمیر با فشار دادن مرز اقدام تیم (BAT) کماندوها و شبه نظامیان در خط کنترل (LoC) در Degwar بخش از Poonch منطقه در ساعت اندکی از صبح امروز باعث فوری اقدامات تلافی جویانه توسط ارتش هند که در آن دو بت عضو تعداد مساوی از شبه نظامیان و سه دشمن سربازان کشته شدند.
منابع گفت: Excelsior که ارتش پاکستان شد به طور منظم با توسل به خمپاره بمباران و شلیک در LoC در Degwar, Kirni, قصبة و اطراف آن بخش از Poonch منطقه و تنها یک روز قبل از خمپاره ای فرود آمده بود در قلب Poonch شهر اما نمی منفجر جلوگیری از یک فاجعه بزرگ.
در ساعت اولیه صبح امروز ارتش پاکستان در تلاش برای تسهیل نفوذ توسط چهار داعش از جمله دو بت کماندوها به سرزمین های هندی از Degwar بخش از Poonch. هند نیروهای نظامی بودند که حفظ آماده باش در LoC مشاهده حرکت نفوذی.
همزمان نیروهای پاکستانی باز شلیک از خود را به جلو پست برای تسهیل نفوذ توسط خفاش کماندوها و شبه نظامیان که به سمت هند انتقام منجر به سنگین مبادلات.
پیدا کردن خود در دام بت کماندوها و شبه نظامیان سعی به فرار شد اما در حجم سنگین از شلیک به سمت در که تمام چهار کشته شدند. بدن خود را در حال گزارش دروغ گفتن در LoC.
در تبادل آتش و توپخانه بین هند و پاکستان, نیروهای, دو پناهگاه از ارتش پاکستان ضربه شد که در آن حداقل سه سربازان پاکستانی کشته شدند و دو سه نفر دیگر مجروح شدند. اما هیچ تلفات وجود دارد در سمت هند.
“عمده تروریستی حمایت شده توسط نیروهای پاکستانی بوده است خنثی با کشتن دو بت کماندوها و دو شبه نظامیان به غیر از سه پاکستان سربازان بودند که تسهیل نفوذ پیشنهاد با توسل به شلیک و بمباران در جلو هندی, نوشته های به پوشش نفوذی,” منابع گفت.
خفاش کماندوها به طور کلی متشکل هاردکور, شبه نظامیان از Lashkar-e-Toiba (اجازه) و جیش-e-محمد (JeM) لباس های که آموزش داده شده بود توسط ارتش پاکستان است. اما گاهی اوقات ارتش پاکستان به طور منظم نیز سعی در نفوذ به خفاش اکشن, منابع, گفت:, و اضافه کرد که کشته بت کماندو و همچنین شبه نظامیان بودند به خوبی آموزش دیده بودند و حمل با آنها پیچیده سلاح و مواد منفجره برای ایجاد تخریب در سمت هند.
تصریح می کند که ارتش پاکستان طرح که با هدف یا هدف قرار دادن به جلو دفاع پست در امتداد LoC یا نفوذ و حمله استراتژیک نصب و راه اندازی در Poonch, منابع گفت: آن را با موفقیت خنثی هند سربازان با اقدام سریع است که در آن مزاحمان هدف قرار گرفتند و حذف شود.
اما آنها گفتند: دو پاکستانی پناهگاه که در آن از نیروهای دشمن بودند باران خمپاره و گلوله به پوشش نفوذی بودند در اقدام تلافی جویانه توسط ارتش هند که در آن حداقل سه سربازان پاکستانی کشته شدند در حالی که دو تا سه نفر دیگر مجروح شدند.
اجساد دو بت کماندوها و به عنوان بسیاری از نظامیان بودند دروغ گفتن در LoC و تا به حال نشده است دور گرفته شده توسط ارتش پاکستان تا کنون به سمت خود. اما نیروهای پاکستانی دیده می شد حمل کشته و مجروح jawans به بیمارستان پس از پناهگاه ضربه شد در اقدام تلافی جویانه.
کشته بت کماندوها و داعش به نظر می رسید به سن بین 22 تا 25. در حالی که کماندوهای شد مبارزه با پوشیدن لباس ناکام بودند در پاتان مناسب, منابع, گفت:, و اضافه کردن آنها مجهز شدند مرگبار تفنگ که با آنها متوسل به شلیک تصادفی به علت تلفات از پرسنل ارتش پس از به دام افتاده در شلیک شد کشته در عرض چند دقیقه از عمل است.
از 5 اوت زمانی که دولت مرکزی تا به حال منسوخ ویژه مفاد قانون اساسی در جامو و کشمیر و باز سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین J&K و لاداخ ارتش پاکستان شده است به طور منظم نقض آتش بس در LoC دوقلو در مرز ولسوالی Rajouri و Poonch علاوه بر Kupwara و بخش های دیگر در کشمیر.
در این فرآیند ارتش پاکستان همچنین سعی کرده است به منظور تسهیل در چند نفوذ تلاش توسط خفاش کماندوها و شبه نظامیان نسبت به طرف هند است اما به سختی شکست خوردند.
در اقدام تلافی جویانه توسط ارتش هند و پاکستان دچار تلفات سنگین و زیربنایی آسیب.
یک روز قبل از ارتش پاکستان را هدف قرار داده بود Poonch شهر و خمپاره ای منفجر شده بود در نزدیکی BJP در Jarnaili Mohalla اما نمی منفجر شده و شکست خورده به هر علت تلفات. آن را با خیال راحت خنثی توسط تیم خنثی سازی بمب در روز گذشته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>