رفتن به نوشته‌ها

2 بازداشت مرد به اتهام جداگانه در غارت حوادث در سن برناردینو

ادامه داد: پیگیری و تحقیقات به غارت توسط سان برناردینو اداره پلیس منجر به دستگیری دو نفر و اتهامات علیه یک مرد در دو رویداد جداگانه.

همه دزدی اتفاق افتاده است در 31 ماه مه به گفته پلیس.

Keyairra Hamed, 28, سان برناردینو دستگیر شد 20 ژوئن به ظن سرقت و مو محصولات از یک سالن در 200 بلوک از احسان پایه, خیابان.

“(کسب و کار) داخلی نظارت تصویری است که اسیر یک زن بالغ غیرقانونی در داخل کسب و کار از بین بردن کالا در طول ناآرامی های مدنی,” پلیس گفت: در یک نسخه.

سان برناردینو پلیس گفت: محققان شناسایی Hamed به عنوان یک مظنون و فرد در فیلم های نظارت.

“Hamed مصاحبه شد و اعتراف به دخالت خود را در غارت و چپاول است که رخ داده است” به پلیس گفت:. او سپس به رزرو زندان ظن درجه دوم سرقت در طول یک اورژانس محلی.

مثال دیگری از غارت اتفاق افتاده در یک فروشگاه مواد غذایی در 1500 بلوک از خیابان کوهستانی با توجه به پلیس. فروشگاه مواد غذایی به حال فیلم های نظارت که نشان داد یک مرد می رسند در یک خاکستری Chevrolet Silverado با کالیفرنیا پلاک.

پلیس گفت: این مرد به فروشگاه رفت به سرقت برده الکل و چپ در Silverado.

مردی که سوار Silverado شناسایی شد که چارلز ادوین Haiman, 58, سان برناردینو, مقامات گفت. حکم خدمت کرده بود در Haiman محل اقامت در 22 ژوئن و او به اتهام دزدی و غارت است.

Terion الکساندر جونیور, همچنین شناخته شده به عنوان تاوی الکساندر, 21, San Bernardino متهم شد دوشنبه برای او مظنون به دست داشتن در غارت از یک ایستگاه گاز و خرابکاری در یک رستوران در Waterman خیابان در مه 31.

الکساندر متهم شد توسط San Bernardino County دفتر دادستان منطقه با درجه دوم و دزدی و خرابکاری ایجاد بیش از 400 دلار در آسیب و درجه دوم سرقت در طول یک اورژانس محلی.

  • Terion الکساندر جونیور به پلیس گفت که او livestreamed در Facebook در حالی که غارت در سن برناردینو در اوایل ژوئن 1 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد سن برناردینو پلیس)

  • آسیب به داخل یک وینر کتلت گوشت گوساله رستوران در Waterman خیابان در سن برناردینو که پلیس گفت: تخریب شد در اوایل صبح از ژوئن 1 به عنوان بخشی از یک شب از ناآرامی های مدنی در شهر است. (حسن نیت ارائه میدهد سن برناردینو پلیس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • چارلز ادوین Haiman, 58, سان برناردینو بود به اتهام سرقت و غارت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سان برناردینو اداره پلیس)

الکساندر جریان غارت و خرابکاری به گفته پلیس.

پلیس گفت: Facebook Live, پخش اوایل که صبح شد و نشان داد الکساندر و احتمالا سه نفر دیگر که پلیس را به غارت یک Valero ایستگاه گاز در 1055 N. خیابان واترمن. و سپس خرابکاری یک وینر کتلت گوشت گوساله در سراسر خیابان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول