19, اسناد, امدادگران از DH 4 از خانواده, 2, پلیس, زن و شوهر میان 55 آزمون +ve در جامو

A road in Poonch being sealed by police after being declared as Containment Zone on Wednesday. -Excelsior/Gurjeet Bhajan
یک جاده در Poonch بودن مهر و موم شده توسط پلیس پس از اعلام شدن به عنوان مهار منطقه در روز چهارشنبه. -اکسلسیور/Gurjeet Bhajan

سلامت رسمی ارسال شده در Lakhanpur گزارش مثبت

*7 مورد جدید در له تمام اطلاعات تماس ITBF رسمی پسر

Sanjeev Pargal
جامو ژوئن 10: COVID-19 نفر از امروز دوباره رسید در منطقه جامو با 55 نفر از جمله 19 کارکنان از بیمارستان های منطقه یودهمپور دو نفر از آنها پزشکان و 17 امدادگران, 4 نفر از اعضای یک خانواده زن و شوهر و یک پرستار در Poonch و 11 نفر در جامو منطقه عمدتا از شهر, حومه, تست مثبت برای این ویروس در نظر گرفتن تعداد کل موارد در منطقه به 992 در حالی که 27 نفر تحت درمان قرار گرفتند و مرخص شده از بیمارستان های مختلف.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
دو پلیس و پاسبان های در Poonch, Jammu and مناطق و وزارت بهداشت رسمی مستقر در Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر برای آپلود اطلاعات از رشته افراد وارد قلمرو اتحادیه نیز آزمایش مثبت برای Coronavirus.
نوزده مقدم کارگران از وزارت بهداشت و درمان از جمله دو زن پزشکان و 17 امدادگران, 12 زن و 5 مرد تمام پست شده در بیمارستان منطقه یودهمپور باید آزمایش مثبت برای ویروس, منطقه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت.
او افزود که آنها حضور داشتند پس از یک زن باردار از رمنگر و بسیاری از آنها را تهدید و پس از آن زن به حال آزمایش مثبت است. اعضای خانواده از کارگران خط مقدم و دیگر مخاطبین اند ترسیم شده است برای جداسازی و نمونه, او گفت:.
“این خطر بالا اطلاعات تماس شرکت کرده بودند به تحویل باردار مثبت و در حال حاضر قرنطینه” دکتر singla sv (sv) گفت:, و اضافه کرد که همه آنها بستری شده اند.
همه 19 موارد مثبت یودهمپور شد تست مثبت در فرمان بیمارستان دگرمن اینم دانمارکی خان گفت.
این است که برای اولین بار از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس که 19 مقدم کارگران از هر بیمارستان باید آزمایش مثبت در یک روز در منطقه جامو منابع اشاره کرد اما گفت که همه آنها بدون علامت هستند و در شرایط با ثبات است.
منطقه بیمارستان یودهمپور به کار ادامه داد و پس از تکمیل مایع.
یازده نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در منطقه جامو و همه آنها تا به حال سفر تاریخ است.
آنها شامل 33 سال از Nagbani Floura تا 50 ساله, پلیس پاسبان از Budgam که در اینجا نوشته شده و 60 سال از قاسم نگر (Bahu فورت), 24-year-old جوانان از Trikuta نگر, 35 سال از Bahu پلازا 68 ساله از Vikas ناگار 30 ساله از جامو دو جوانان هم سن 24 سال از Bishnah, 41 ساله از Bohri Talab Tillo و 33 ساله از Narwal.
آنها تا به حال سفر تاریخچه دهلی نو Budgam, قاسم نگر و Jharkhand. همه آنها را تحت اداری قرنطینه و منتقل شده به COVID بیمارستان.
دوازده نفر گزارش کرده اند Coronavirus مثبت در Poonch منطقه.
آنها شامل یک پرستار ارسال شده در بیمارستان منطقه که در اصل ساکن Surankote اما در حال حاضر قرار دادن در اجاره در ایستگاه های رادیویی مستعمره.
SSP Poonch رامش Angral گفت: تمام مخاطبین از پرستار از جمله در محل اقامت خود و در بیمارستان شناسایی شده اند و برای جداسازی و انتخاب شدند.
او گفت: یک پاسبان پلیس جامو و کشمیر پلیس مسلح (JKAP) 6 گردان بود که مستقر در اقلیت اعتصاب Harni نیز آزمایش مثبت است. او به تازگی در تماس با یک فرد مثبت است.
منطقه دادرس Poonch Rahul Yadav اعلام کرده است از خط دروازه برگشت از بیمارستان های منطقه Poonch تا به Sher-e-کشمیر مستعمره Chowk و Panchayats Ari Kasab, بھیرا و Gohlad شهر پایین تر به عنوان مناطق قرمز پس از تاج موارد مثبت گزارش شده وجود دارد. مناطق مجاور اعلام شده به عنوان مناطق بافر. منطقه قرمز مناطق شده است مهر و موم شده توسط پلیس و هر دو درون و بیرون جنبش محدود شده است.
از دیگر نکات مثبت Poonch منطقه شامل چهار نفر از اعضای یک خانواده شامل 35 ساله خود را به 33 ساله و دو دختر چهار و دو ساکنان Bunikath Bafliaz یک زن و شوهر از Kanuiyan Panjkakdia یک تاتا همراه راننده از Sagra و دو نفر از Mankote.
دو نفر از جمله وزارت بهداشت رسمی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در کتهوا منطقه.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat به گفته یک مقام بهداشتی ارسال شده در Lakhanpur برای آپلود اطلاعات در دولت برنامه تمام تماس های ورودی رشته افراد به جامو و کشمیر از نقاط مختلف کشور تست شده است تاج مثبت است.
مثبت دیگر این منطقه بود که مهاجرین بازگشته از کتهوا و اداری تحت قرنطینه.
Bhagat گفت: 1096 نفر امروز وارد جامو و کشمیر از کشورهای مختلف از طریق Lakhanpur.
شش نفر دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در Samba منطقه.
آنها شامل دو جوانان در سن 18 و 24 نقطه از Barian Pethi و Ghagwal که در حال بازگشت از جنوب کشمیر منطقه پولوما در یک کامیون 25 ساله جوانان از Chandli Sumb و 32 ساله از راجستان بود که کار در ایستگاه راه آهن Samba.
“همه آنها را تحت اداری قرنطینه SSP Samba شاکتی Pathak گفت آنها منتقل شده به Ghagwal تروما بیمارستان برای درمان بیشتر.
سه نفر تست مثبت در دووعدا منطقه. دو نفر از آنها در سن 48 و 31 مورد ستایش قرار داد از Doda در حالی که 42-سال-مرد متعلق به Bhaderwah. همه آنها تا به حال بازگشت از دهلی نو و تحت قرنطینه جایی که آنها نمونه برداری شد. آنها منتقل شده از مرکز قرنطینه به COVID بیمارستان.
دو نفر را گزارش کرده اند کرونا مثبت در Ramban منطقه.
در ضمن هفت مخاطبین از هند و تبت مرزی نیروی (ITBF) افسر تاج مثبت و پسر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در له.
اگر وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی که در تماس بودند منابع گفتند که شامل دو تن از اعضای خانواده و پنج نفر است.
با هفت مثبت تعداد کل تاج موارد در قلمرو اتحادیه Ladakh رفته تا 115 از جمله 61 در له و 54 در کرگیل. وجود دارد تنها 64 فعال موارد-23 در له و 41 در کرگیل به 50 نفر درمان شده اند و مرخص شد در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ.
جامو منطقه در حال حاضر 992 تاج موارد مثبت از جمله 719 فعال موارد است. به عنوان بسیاری از 268 بیماران درمان شده اند و مرخص شد در حالی که پنج مرگ و میر.
در مجموع از 27 کرونا مبتلا بودند امروز درمان و مرخص شده از جمله 15 در جامو منطقه چهار هر در کتهوا و Poonch دو در Reasi و در Ramban و یودهمپور.
پنج بيماران ترخيص شده از بخش بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر جامو پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت.
در ضمن میکروب شناسی وزارت GMC, Jammu امروز انجام 1395 آزمایشات ویروس و دریافت 924 نمونه تحت فرمان HoD,,,, Dr شاشی S Sudhan. تنها 560 نفر در انتظار به عنوان 238 تحت فرآیند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>