16 شمالی Dakotan می میرد از COVID-19 به دولت گزارش بالا-تست بعد

شانزده داکوتای شمالی ساکنان در حال حاضر مرده از بیماری که ادعا کرده بیش از 50,000 زندگی سراسر کشور.

این گروه در روز شنبه اعلام کرد که 56 مورد جدید از COVID-19 بستن برای دومین روزانه در مجموع پس از وقوع مارس آغاز شد. دولت همچنین گزارش داد یک رکورد تعداد نتایج آزمون شنبه در 1,901. سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال آلن Dohrmann adjutant کلی از داکوتای شمالی گارد ملی گفت: دولت با هدف انجام حداقل از 1800 تست در هر روز تا پایان ماه.

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در داکوتای شمالی است که تا به 803 اما 310 مردم بهبود از بیماری است. در حال حاضر 17 ساکنان بستری با بیماری است.

چهل از موارد جدید شنبه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. دولت پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر 357 مورد شناخته شده و یا 44 درصد از دولت کل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وزارت بهداشت و داکوتای شمالی گارد ملی در حال انجام از طریق درایو تست صبح روز شنبه در یک پارکینگ در کنار FargoDome اما نتایج آزمون معمولا اعلام عمومی تا یک یا دو روز پس از آنها گرفته شد.

شش مورد تایید شدند شنبه در Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. دولت دوم پرجمعیت ترین شهرستان بود که دولت برای اولین بار hotspot برای این ویروس است اما از آنجا دیده می شود و تنها گاه به گاه موارد جدید.

سه مورد جدید گزارش شده در گرند فرک شهرستان است که دیده می شود عمده شیوع در یک توربین بادی برای تولید گیاه در دو هفته گذشته. این گروه هفته گذشته اعلام کرد در حال حاضر وجود دارد 128 مجموع موارد مثبت در ارتباط با LM باد نیروگاه از جمله کارکنان و مردم با آنها داشته ام تماس نزدیک. دولت می گوید که 11 نفر که تست مثبت هستند از مینه سوتا است.

این هفت نفر دیگر موارد جدید آمد از مکنزی Barnes, Stutsman, Wells, مورتون و Pembina شهرستانهای استان است. مورد جدید در مناطق روستایی Pembina, شهرستان نهفته است که در گوشه شمال شرقی دولت است بخش اول.

در مجموع 19,350 آزمون برای این ویروس گزارش شده توسط دولت و 34 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>