15 jawans از ارتش, نیروی هوایی اسرائیل BSF, CRPF, JKP در میان 30 +ve در جامو

9 کرونا مثبت در کرگیل

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 3: پانزده پرسنل امنیتی از ارتش, نیروی هوایی اسرائیل BSF, CRPF و JKP در میان 30 نفر که تست مثبت برای COVID-19 در منطقه جامو امروز بالاترین بودن 10 هر در Poonch, Jammu and ولسوالی در حالی که فقط یک فرد بهبود یافت و مرخص شد از COVID بیمارستان.
هفت نفر امروز آزمایش مثبت برای این ویروس در قلمرو اتحادیه لاداخ در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 90 و فعال موارد به 41. نمونه ای از مخاطبین بیشتر از سابق اتحادیه روز پنجشنبه از COVID در له روز دیگر تبدیل شدن به اولین تلفات کرونا در قلمرو اتحادیه گرفته شد امروز به عنوان بسیاری از شخصیتهای برجسته سیاسی و افسران از Leh منطقه باقی مانده قرنطینه داشتن در تماس با مرحوم.
این برای اولین بار است که 15 پرسنل امنیتی تست شده اند کرونا مثبت در منطقه جامو در یک روز قبل بالاترین که نه پیش از آن.
از 15 مثبت پرسنل امنیتی هر یک متعلق به نیروی هوایی اسرائیل BSF و CRPF دو به JKP در حالی که بقیه بودند در ارتش, منابع, گفت:, و اضافه کرد که برخی از آنها متعلق به منطقه جامو و ارسال شده و در نقاط مختلف کشور علاوه بر کشمیر از جایی که آنها تا به حال به خانه بازگشت و تحت قرنطینه در حوزه مربوطه خود امنیت تشکل های که در آن آنها نمونه برداری و آزمایش مثبت است. برخی دیگر متعلق به کشورهای مختلف و در حال بازگشت به وظیفه در یودهمپور, Jammu, Poonch, سامبا و غیره پس اندازهایی را ترک کنند.
همه آنها تا به حال سفر هوایی قطار و اتوبوس به نقاط مختلف منطقه است.
نیروهای پلیس و پاسبان ارسال شده در کوت بگولا زندان بود که در بازگشت از سرینگر پس از availing ترک و نمونه دارای آزمایش مثبت است.
نیروهای پلیس و پاسبان نقطه از Jagti, Nagrota شده و در SOG در Achabal در Anantnag منطقه که به خانه بازگشته بود در مرخصی 10 روز عقب دارای آزمایش مثبت است. اعضای خانواده اش شده اند قرنطینه و تماس خود را ردیابی است که او در بازدید از برخی از مغازه ها برای خرید آیتم های مختلف است. او شده است معطوف به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان, Jammu.
پلیس احزاب به رهبری SDPO Nagrota موهان شارما را با عجله به Jagti که شامل محدود کردن درون و بیرون جنبش مردم.
از 15 پرسنل امنیتی سه نفر تست مثبت در یودهمپور و Samba منطقه یک در Poonch و بقیه در منطقه جامو.
چهار پرسنل پلیس قبلا تست کرونا مثبت در جامو منطقه از جمله سه در کتهوا district (دو پست شده در کتهوا ایستگاه پلیس و یکی در Lakhanpur). دیروز یک پلیس پاسبان ارسال شده در پلیس منطقه خطوط (لاواژ) یودهمپور و مستقر در نکا وظیفه در TCP نیز آزمایش مثبت برای ویروس.
هشت نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در Poonch منطقه.
همه آنها را تحت اداری قرنطینه. آنها را مورد ستایش قرار داد از Lassana, Marhote, Khanetar, Jhallas, Marrha و Dhara Morha روستاها و تا به حال سفر تاریخچه بمبئی, دهلی نو و تامیل نادو. آنها نمونه برداری شد و در بازگشت خود را در قطار و اتوبوس و مثبت بودند.
همه آنها منتقل شده به این اختصاص داده شده COVID بیمارستان.
چهار نفر امروز تست کرونا مثبت در Rajouri منطقه. آنها عودت کنندگان از مناطق مختلف و تحت قرنطینه.
یک فرد دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در Reasi منطقه.
جدا از سرباز و دو غیرنظامی از Domana و Akhnoor گزارش مثبت در منطقه جامو.
در ضمن هفت نفر در کرگیل منطقه در قلمرو اتحادیه Ladakh امروز گزارش مثبت برای کوروناویروس.
جدید موارد مثبت منتقل شده از مراکز قرنطینه به جداسازی بخش COVID بیمارستان در کرگیل و تماس خود را ردیابی است.
اتحادیه سرزمین لاداخ در حال حاضر 90 مورد و 41 فعال موارد به عنوان 48 تاج بیماران درمان شده اند و مرخص شد در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ.
در ضمن منطقه دادرس له Sachin کومار اعلام کرده است Shenam منطقه له به عنوان مهار منطقه پس از موارد مثبت گزارش شد وجود دارد دیروز.
با توجه به آمار و ارقام رسمی, Jammu منطقه در حال حاضر 672 تاج موارد مثبت و 532 فعال موارد به عنوان 136 بیماران بهبود یافته اند. شده اند وجود دارد چهار مرگ و میر.
در ضمن گروه میکروبیولوژی دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu منصوب شده است یک گره افسر داخل بیماران را اولویت بندی تست و آماده نتایج در عرض 12 ساعت به همه نگران HoDs پزشکی و سرپرست.
“این برنامه ریزی شده بود و در زمان به اطمینان از ایمنی زیستی از همه همکاران در GMC و بیشتر حداقل رساندن هر نهادی شیوع. این را جلوگیری از هر گونه سقوط از خدمات بهداشتی و درمانی. تخصص PSM گروه نیز تفاوت” شهادت” ،
آنها اضافه شده است که آزمایشگاه تست ظرفیت کاهش می یابد چند برابر به علت بالا مثبت نرخ.
“دو چرخه انجام می شود در 24 ساعت که می توانید انجام دهید 180 واکنش های. با 10 تجمع, 1800 تست ممکن است به جز در مخلوط نمونه شناخته شده مثبت معرض خطر تماس های بستری بیماران و پرسنل بهداشت و درمان. حداکثر نمونه های آزمایش عبور کرده اند 1700 چندین بار” منابع افزود: “پس از 30 استخر مثبت آنها باید depooled و اشغال خواهد شد 300 واکنش های است که بیش از 24 ساعت ظرفیت”.
برای کنترل کیفیت گروه ميکروبيولوژی در تلاش است برای تست چهار ژن اهداف و تکرار آزمایشات بنابراین نه به از دست هر منفی کاذب است که می تواند منجر به انتقال COVID-19 در جامعه است.
در ضمن به عنوان بخشی از تخلیه مردم از کشورهای دیگر و UTs رشته در جامو و کشمیر 2 Shramik قطار ویژه حمل مورد 1688 و 1517 کارگران مهاجر چپ امروز از کترا برای چتیسگر و Madhya Pardesh بود.
با این تعداد خروجی کارگران مهاجر شده اند که برای بازگشت به صفحه اصلی متحده و UTs از طریق Shramik قطار ویژه از کترا پس مارس 19 رسیده است 38,227 تا تاریخ.
دولت به تخلیه مورد 1,07,970 JK ساکنان رشته در دیگر نقاط کشور با توجه به COVID مستند از طریق Lakhanpur و ویژه از طریق قطار و اتوبوس تا تاریخ میان رعایت دقیق تمام دستورالعمل های لازم و استاندارد روش های عملیاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>