دهلی نو Mar 12: Coronavirus شیوع یک ماده از “نگرانی” و دولت تمرکز اولیه را به هند زائران سرگردان در ایران, امور خارجی وزیر S Jaishankar امروز گفت.
صحبت در مورد وضعیت ناشی از گسترش Coronavirus او وجود دارد گفت: بیش از 6000 هند اتباع در استان های مختلف ایران.
این شامل حدود 1100 زائران عمدتا از اتحادیه سرزمین لاداخ و جامو و کشمیر و ماهاراشترا. علاوه بر وجود حدود 300 دانش آموزان در درجه اول از جامو و کشمیر; حدود 1000 ماهیگیران از جمله از تامیل نادو و گجرات; و دیگران که در دراز مدت اقامت خود در ایران به دنبال امرار معاش خود و مطالعات دینی.
در طول چند روز گذشته دولت شده است ساخت متمرکز تلاش برای بازگشت امن این رشته سرخپوستان, او گفت:.
Jaishankar گفت: در سفر اخیر خود به سرینگر او ملاقات پدر و مادر برخی از دانش آموزان که در ایران هستند.
“اضطراب خود را در این زمان کاملا قابل درک است. من با آنها در جزئیات وضعیت زمین و در پی درک خود را. من به آنها اطمینان داد که دولت را تسهیل میکند ممکن است اولین بازگشت فرزندان خود هستند. نمونه برداری از این دانشجویان را آغاز کرده است امروز,” او گفت:.
با توجه به مقیاس COVID-19 عفونت و فشار خود را بر ایران و منابع خود یک تیم از شش هند مقامات بهداشتی شده است deputed به ایران به راه اندازی آزمایش و نمونه برداری از امکانات وجود دارد.
دهلی نو در حال همکاری با مقامات ایران به کار برخی از محدود پروازهای تجاری برای تسهیل بازگشت اولیه باقی مانده سرخپوستان پس از آزمایش آنها را به او گفت ،
این “تمرکز اولیه بر بازگرداندن زائران عمدتا رشته در قم”, او گفت:, و اضافه کرد 58 شهروندان از ایران آورده شده است و دولت مشغول به کار بود با مقامات ایرانی به کار برخی از محدود پروازهای تجاری برای تسهیل بازگشت اولیه باقی مانده سرخپوستان پس از آزمایش آنها است.
وزیر همچنین اطلاع داد که وجود دارد 1,000 ماهیگیر هندی که سرگردان در ایران, اما آنها در منطقه است که نه خطر قرار داده است.
او گفت: یک تیم از متخصصان سلامت فرستاده شده به ایران به مجموعه امکانات تست وجود دارد برای سرخپوستان.
در ضمن Coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 74 امروز پس از 14 fresh موارد گزارش شده از چندین ایالت از جمله نه از Maharahtra اتحادیه وزارت بهداشت گفت.
درخواست مردم را به وحشت اتحادیه وزارت بهداشت گفت: هیچ جامعه انتقال این ویروس مشاهده شده و وجود دارد و تنها بوده و موارد انتقال محلی تا کنون.
با رمان Coronavirus اعلام کرد که یک بیماری همه گیر توسط سازمان جهانی بهداشت رامان R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری-من یک بخش از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: حتی اگر این ویروس دشوار است برای منزوی کردن دانشمندان در موسسه ملی ویروس شناسی در پونا شده اند موفق به پیدا کردن در مورد 11 جدايه اما در حال توسعه یک واکسن را حداقل یک و نیم تا دو سال.
تعداد کل 74 بیماران در هند شامل 16 ایتالیا و کانادا. این رقم شامل سه نفر از کرالا که مرخص ماه گذشته پس از بازیابی.
دادن یک دولت عاقل فروپاشی این وزارتخانه گفت: دهلی نو گزارش شش موارد مثبت و اوتار پرادش 10. کارناتاکا دارای چهار مورد ماهاراشترا 11 و لاداخ ،
راجستان Telangana, Tamil Nadu, Jammu and Kashmir, آندرا پرادش و پنجاب گزارش یک مورد در هر. کرالا ثبت شده 17 مورد از جمله سه بيمار مرخص ماه گذشته.
Lav Aggarwal مشترک وزیر در این وزارتخانه گفت: 1500 نفر که در تماس با این 74 نفر آلوده شدند و تحت دقیق مشاهدات در حالی که بیش از 30000 نفر در سراسر کشور تحت, جامعه, نظارت. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان