گسترده تظاهرات خیابانی برای تغییر در پی جورج فلوید مرگ باید تا حد زیادی به پایان رسیده است اما فشار به درایو سرمایه گذاری در جوامع رنگ و مداوم تاثیر عدالت اجتماعی ادامه داد: روز سه شنبه.

یازده فرانشیز ورزشی حرفه ای در لس آنجلس ملحق شده اند نیروهای خود را برای راه اندازی داد: لس آنجلس, ساخت پنج سال تعهد خود را به “آدرس نژادی و بی عدالتی در توسعه فرصت های آموزشی و حمایت از دیگر مسائل مهم” در جوامع از رنگ.

این تیم نیز پشتیبانی خواهد کرد این بازی سهام صندوق عدالت اجتماعی جنبش در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان و همچنین کار سرعت بخشیدن به تغییر با هم (عمل) آناهایم. هدف این است که همچنین برای الهام بخشیدن به حرکات اضافی برای تغییر در سراسر کشور.

فرشتگان شارژر کلیپرز داجرز اردک, پادشاهان, کهکشان, لیکرز, لس آنجلس, باشگاه فوتبال قوچ و جرقه ملحق شده اند نیروهای خود را برای تشکیل داد: لس آنجلس و در ادامه خود را فردی خیریه تلاش در سراسر منطقه است.

“اتحاد: لس آنجلس یک بی سابقه همکاری با سازمان های ورزشی با توجه به تاثیر آنها می توانند با همکاری با یکدیگر و آنها باید تقدیر برای به دنبال ایجاد تغییرات قابل توجهی در جوامع رنگ” رناتا Simril رئیس جمهور از صندوق سهام در بیانیه ای گفت:. “لس آنجلس منطقه یکی از مهمترین بازارهای رقابتی و ورزشی یکی از رقابتی ترین صنایع است. اما این سازمان با قرار دادن خود را رقابتی غرایز گذشته به کار مشترک برای عدالت اجتماعی است.”

اتحاد: لس آنجلس ملحق خواهد شد با بازی سهام صندوق به برگزاری یک ورزش برای عدالت اجتماعی سمپوزیوم در تاریخ 22 ژوئیه با رهبران از franchises و همچنین عدالت اجتماعی رهبران و مفسران ورزشی. وبینار را همزمان با ملی جوانان ورزشی هفته (جولای 20-24).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im