Riverside County بالا روز به روز مدیر بخش خواسته است برای کاهش تا آنجا که 15 درصد از بودجه خود را در صورت از پیش بینی 100 میلیون دلار به علاوه کمبود بودجه سرزنش در درآمد از دست رفته و هزینه های وابسته به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شهرستان اجرایی جورج جانسون بخشنامه آمد در مارس 6 یادداشت به سر گروه بود که همراه با یک لیست جزئیات چقدر او انتظار می رود هر بخش را کاهش دهد.

مقامات شهرستان قبلا گفته آنها انتظار دارند از دست مالیات بر درآمد حاصل از این بیماری همه گیر به علت $30 میلیون سوراخ در شهرستان بودجه جاری و 50 میلیون دلار شکاف در بودجه برای سال مالی شروع ژوئیه 1.

“این همراه با عدم اطمینان از اثرات منفی از دولت در ماه های آینده افزایش یافته است و پیش بینی کمبود به 100 میلیون دلار یا بیشتر” جانسون نوشت: در یادداشت خود. شهرستان بستگی به بودجه دولت برای طیف وسیعی از خدمات در حال حاضر دولت پروژه $54 میلیارد کسری بودجه.

در مارس 26, Johnson, قرار داده و چند مهار هزینه اقدامات در محل. استخدام درخواست شما نیاز به یک لایه اضافی از تصویب به عنوان هزینه های مربوط به آموزش سفر و کنفرانس ها.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

جانسون است که به درخواست ادارات به تر و تمیز 5% تا 10% از بودجه خود را در آینده بودجه با هدف صرفه جویی در $65 میلیون. فراتر از آن است که او به دنبال 5 درصد کاهش به نجات یکی دیگر از $37 میلیون.

بزرگترین برش حدود 16.7 میلیون — است که در پی از کلانتر که یکی از شهرستان بزرگترین سازمان. کلانتر کل بودجه مصوب است $741.5 میلیون $334 میلیون دلار از, که می آید از شهرستان با بقیه که از منابع مانند دولت های ایالتی و فدرال.

Riverside County اجرایی George A. Johnson گوش به یک سخنران در طول یک جلسه در شهرستان ریورساید بودجه دوشنبه شب 10 ژوئن 2019 در بخش اداری مرکز در مرکز شهر ریورساید. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

فدرال و ایالتی دلار سوخت بسیاری از شهرستان $6.1 میلیارد بودجه با سرپرستان داشتن کنترل مستقیم بیش از تقریبا 1 میلیارد دلار.

معلوم نیست در این نقطه چه شکلی مدیر عامل درخواست کاهش ممکن است و یا اینکه آیا اخراج می تواند در بازی برای شهرستان را حدود 22,000 کارکنان; شهرستان دولت در شهرستان ریورساید بزرگترین کارفرما. ماه گذشته 16 county parks کارکنان شغل خود را از دست به عنوان پارک های منطقه خطاب درآمد از دست رفته به این بیماری همه گیر مانند درآمد اجاره از امکانات بسته به عنوان بخشی از بزرگتر تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

به عنوان یک نتیجه از 2008-09 رکود بزرگ شهرستان ساختمان بسته شد به مردم در روزهای جمعه. اما مقامات هشدار می دهند همه گیر ضرر و زیان خواهد کوتوله آنچه تجربه شده و سپس.

“من فکر می کنم بعد از مجموعه دوره است که رفتن به بسیار ملال انگیز; بسیاری از مردم از کار” county Treasurer/جمع آوری مالیات جان کریستنسن — دفتر جمع آوری مالیات بر املاک — گفت: در مارس 5 هیئت ناظران نشست. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به ببینید که (مالیات) بزهکاری رای پرش … بدون که موتور اقتصادی ما واقعا به رهبری به یک زمان که در آن ما هرگز دیده می شود.”

او افزود: “این در حال رفتن به سال 2008 نگاه مانند یک پیاده روی در پارک. من بسیار نگران است. ما باید برای به دست آوردن کسب و کار ما به عقب باز دوباره.”

شهرستان امور مالی مواجه با چالش های قبل از بیماری همه گیر. برای سال, مالیات بر درآمد نگهداری نشده است با سرعت یک سری از, جدید, های جاری و هزینه های اجباری از افزایش تضمین شده به اتحادیه های کارگری در قرارداد جدید نیاز به استخدام و آموزش کارکنان جدید برای گسترش Indio زندان که هنوز به باز کردن و هزینه های وابسته به دولت موظف به برنامه های کمک به بی بضاعت افراد مسن و معلول بزرگسالان است.

بزرگترین ابر بلندی $3.5 میلیارد تهی دست بازنشستگی مسئولیت است که انتظار می رود به رشد از طریق 2030 — و قبل از این بود که کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم سرمایه گذاری در زمان ضربه در بازار سهام است. سرپرستان به تازگی مجاز فروش $727 میلیون دلار در اوراق قرضه برای پرداخت حقوق بازنشستگی بدهی.

بودجه جلسات که به روی عموم باز هستند و برنامه ریزی شده برای اواسط ماه ژوئن. قانون سرپرستان باید به تصویب یک بودجه جدید در ماه ژوئن 30.

کاهش بودجه

نیروبخش برای 100 میلیون دلار بودجه آمار با توجه به COVID-19 رودخانه شهرستان اجرایی جورج جانسون است که به درخواست ادارات شهرستان به کاهش هزینه.

در اینجا این است که چقدر برخی از ادارات خواسته شده برای کاهش از پول آنها به طور مستقیم از شهرستان:

کلانتر: $16.7 میلیون

وزارت خدمات عمومی اجتماعی: $6.8 میلیون

مشروط شدن: 4 میلیون دلار

دادستان منطقه: $3.8 میلیون

آتش نشانی: $2.7 میلیون

مدافع: 2 میلیون دلار

خدمات حیوانات: $1 میلیون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im