10 مشیت پرستاران به بیش از تقاضا برای N95 ماسک در حالی که مراقبت از coronavirus بیماران

سانتا مونیکا — ده پرستاران در پراویدنس St. john’s مرکز بهداشت همچنان در تعلیق پنج شنبه پس از امتناع از درمان coronavirus بیماران بدون N95 ماسک ماسک, اگر چه اتحادیه خود ادعا کرد پیروزی با بیمارستان اعلام آن است که در حال حاضر ارائه تجهیزات.

با توجه به کالیفرنیا انجمن پرستاران/پرستاران ملی ایالات حداقل 15 پرستاران در سانتا مونیکا در بیمارستان حاضر به درمان coronavirus بیماران مگر اینکه آنها داده شد N95 ماسک یا بالاتر-تجهیزات استاندارد. ده نفر از این پرستاران پس از آن به حالت تعلیق با توجه به این اتحادیه است.

“ما بسیار افتخار از این پرستاران” بانی Castillo یک پرستار ثبت شده و مدیر اجرایی CNA/NNU در بیانیه ای گفت:. “پرستاران درک و احترام به علم کنترل عفونت و که با این برنامه ما باید به دنبال احتیاطی اصل توسط مصرف ترین اقدامات حفاظتی. این تنها راه ما می توانیم به حفظ ما در بیمارستان ها به عنوان مراکز درمان و ناقل بیماری است.”

در بیانیه ای در بیمارستان گفته است که پرستاران همواره با ارائه تجهیزات حفاظتی مشخص شده در دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری سازمان بهداشت جهانی و دولت است.

“این همان دستورالعمل ها و به دنبال آن بسیاری از بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده” با توجه به مشیت الهی. “یک ملی وجود دارد کمبود PPE از جمله N95 ماسک. ما تولید نیست این و در رحمت عرضه زنجیره ای برای افزایش منابع ما.

“ما خوشحال هستیم که در هفته گذشته ما با دریافت یک افزایش در موجودی و FDA اعطا مجوز به استفاده از روغن های N95 ماسک را قادر می سازد ما را به ارائه آنها را به تمام مراقبین درمان COVID-19 بيمار. ما مفتخریم که کار همه ما پرستاران انجام شده است در طول این بی سابقه ای برابر و احترام به آنها را برای بسیاری از داستان های موفقیت است. ما نیز مفتخریم که سنت جان مرکز بهداشت یکی از تنها چند بیمارستان در ایالات متحده منجر به سه سطح جهانی بالینی با دو تا از مهمترین روش برای درمان COVID-19 بيمار.”

بیمارستان کاهش یافته است به نظر به طور خاص در حالت تعلیق درآمد پرستاران با استناد به کارمند مسائل مربوط به حریم خصوصی.

مشیت مقامات چهارشنبه اعلام کرد که سیستم بیمارستان آغاز شده بود یک فرآیند ضد عفونی N95 ماسک برای بهبود عرضه آن است. مقامات بیمارستان گفت: ضد عفونی سیستم همراه با کمک های مالی از ماسک های اخیر و تحویل باید تقویت کرد منابع محلی اگر چه کمبود ملی همچنان ادامه دارد.

پرستاران اتحادیه مورد ستایش قرار داد تصمیم به ارائه N95 ماسک برای کسانی که درمان COVID-19 بيمار.

“این یک پیروزی” چلسی Halmy یکی از معلق پرستاران گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط اتحادیه. “آنها در نهایت به انجام آنچه آنها انجام شده است باید در وهله اول. ما خوشحالیم اما ناراحت کننده است که آن را به حال برای رسیدن به این نقطه و ایمنی ما نبود خود را در اولویت اول است. ما هنوز باید خیلی بیشتر کار را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>