10 کشتی گیران داخلی باقی می ماند در شکار برای CIF دولت عنوان

ده کشتی گیران از مناطق داخلی پیشرفته به نیمه نهایی از CIF قهرمانی کشور دیدار بعد از ظهر جمعه در مکانیک بانک آرنا در بیکرزفیلد. کسانی که 10 کشتی گیران در حال حاضر امن یک نقطه بر روی سکو اما قهرمانی کشور هدف برای کسانی که هفت دختر و سه پسر.

Excelsior منشور را Jesse Vasquez باقی مانده در مسیر تاریخ. او در تلاش است برای تبدیل شدن به اولین پسر از جنوب کالیفرنیا و چهارم در دولت تاریخ را به نفع خود چهار عنوان. Vasquez دوخته هر یک از دو مخالفان در 11 ثانیه و او بعد از گل 6-1 تصمیم بر سنت جان Bosco جایزه اسکار آراندا در 145 پوند بازی چهارم. Vasquez که بالای کشت در براکت چهره شماره 5 کشت لوگان Gioffre از بوچانان در نیمه نهایی صبح روز شنبه.

روزولت براندون لئون و ویکتور دره گابریل کررنزا پیشرفته به نیمه نهایی در 220 پوند براکت. لئون شماره 3 دانه را به ثمر رساند در نهایت با 56 ثانیه های باقی مانده در بازی به بیرون 4-3 تصمیم بیش از پیتمن را Juan مرا. لئون چهره شماره 2 دانه پیتر مینگ از کندوها در این نیمه به پایان رسید. Carranza, شماره 5 دانه برداشت 1-0 تصمیم بیش از Bakersfield جاستین Darter در چهارم. کررنزا چهره دانه بالا یعقوب کریستنسن دورهام در این نیمه به پایان رسید.

یوکایپا را Leah Gaitan پیشرفته به نیمه نهایی در 111-پوند براکت با سنجاق المپیک را Yesenia Deguire در نزدیکی پایان دوره دوم. Gaitan, دانشجوی سال دوم که برنده یک دولت عنوان در 106 پوند در فصل گذشته را در Lexy Beades از کلوویس در مرحله نیمه نهایی صبح روز شنبه. Gaitan شماره 2 دانه است و در یک دوره برخورد به صورت بالا-کشت Cristelle رودریگز از بوچانان در فینال. رودریگز اسیر قهرمانی کشور در 101 پوند در فصل گذشته.

لبه جهان هایلی چپمن رسیده نیمه نهایی در 121 پوند با یک 5-2 تصمیم بیش از شاهنشاهی Ariah Barragan. چپمن شماره 5 دانه را در بالا-کشت جنیفر صوت از اورلند در مرحله نیمه نهایی روز شنبه. اورلند برنده 111-پوند قهرمانی کشور در فصل گذشته.

همت را سامانتا Barragan و تاج را سولانا متلا رسیده نیمه نهایی در 126 پوند و مربع خاموش در برابر یکدیگر شنبه برای یک نقطه در فینال. Barragan پیشرفته به نیمه توسط برانند و متلا به دست آورده 10-7 تصمیم بر شماره 3 کشت Alisha بهترین nevarez از لوگان. Barragan های شماره 2 دانه و دو بار دولت پلاسر و متلا که کشت پلاک 6 در حال حاضر ملاقات دو بار در این سال است. متلا به ثمر رساند 7-5 تصمیم بیش از Barragan در آیالا مسابقات اما Barragan avenged از دست دادن ضرب و شتم توسط متلا 6-5 در CIF جنوبی بخش قهرمانی.

جمعه بود و یک روز بزرگ برای فورمن خواهر از زمین بلند. یوهانا فورمن پیشرفته به نیمه در 137-پوند براکت چشمگیر 12-7 اضافه کاری بیش از پیروزی لوگان را مفت گارسیا. فورمن ازمایش کرده گارسیا 5-2 میدوی را از طریق دوره سوم اما او به ثمر رساند با پنج امتیاز با یک واژگونی و سقوط در نزدیکی به یک 7-5 منجر شود. گارسیا به ثمر رساند با یک برگشت با یک دوم باقی مانده برای قرار دادن بازی به وقت اضافه. فورمن کردم برگشت و افزود: سه پشت امتیاز برای پیروزی. فورمن شماره 5 دانه چهره بالا-کشت Faalia مارتینز مرکزی کاتولیک در نیمه نهایی.

وجود ندارد درام در Sadie فورمن را در بازی چهارم به عنوان فورمن مورد نیاز تنها 24 ثانیه به امن یک پین در Armijo را مگان ایروین. Sadie Forman که unseeded شده unenviable وظیفه رو به بالا دانه و دو بار قهرمان دولتی شایانی بومن از رولند در نیمه نهایی.

Cianna رایلی سان دیماس هفتم منطقه, دختران کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی. رایلی پیشرفته با 3-0 تصمیم بیش از Ridgeview را Maliya Castillo در 170 پوند بازی چهارم. رایلی که کشت چهارم را بالا کشت Katja Osteen سلطنتی در مرحله نیمه نهایی روز شنبه.

در علاوه بر این به این کشتی گیران در بالا ذکر شد 12 دختر و هشت پسر از Inalnd منطقه هنوز هم شانس به پایان بر روی سکو. هر یک از این کشتی گیران به رقابت خواهند پرداخت در “خون دور” صبح روز شنبه و یک پیروزی در اولین مسابقه تضمین تریبون نقطه.

منطقه پسران در این مسابقات هستند Temecula Valley را اتان Perryman (106), Devin Avedissian (113) و مانوئل Gaitan (126), سلطانه را Ryan Spangler (126) مرکبات هیل گابریل Schumm (126), Vista, موریتا را T. J. Beringer (138), همت را تراویس Wuerth (182) و سن جکینتو را Arturo اخدا (285).

منطقه دختران هنوز رقابت در تسلی براکت هستند هیلکرست نیاح لدسما (111) مونیکا گارسیا (116) و Tehya لدسما (121) Temecula Valley را ایزابل هاولی (116), آتنا Willden از اوک هیلز (131), پالوما دره مایا کروز (137) و Kassandra Ayard (189). تاج را Mariyah Casados (150) و میراندا Koppi (160), کارتر لی Mauhar (160), Temescal دره عمیق و باریک هانا Oshiro (160) و بنیتا را ورونیکا پالمر (170).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>