10 Cal State بلند, ساحل, دانش آموزان, 2 مشاوران خود قرنطینه ممکن است پس از coronavirus قرار گرفتن در معرض

ده نفر و دو جامعه-عضو باشگاه مشاوران در Cal State ساحل طولانی که خود را قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض جدید coronavirus دانشگاه co-مدیر دانشجویی, خدمات بهداشتی, دکتر کیمبرلی Fodran اعلام کرد بیش از آخر هفته.

اقدامات صورت گرفته از فراوانی احتیاط Fodran نوشت: در یک پیام به CSULB جامعه وجود دارد هنوز هیچ مشکوک یا تایید موارد این ویروس در محوطه دانشگاه.

این دانش آموزان با حضور در یک رویداد بزرگ در واشنگتن که در آن سه نفر دیگر پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19. Fodran پیام نیست توجه داشته باشید که این رویداد با حضور دانش آموزان و یا هنگامی که آن رخ داده است.

جف کوک از یک سخنگوی این دانشگاه کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد.

“دانش آموزان ما خواسته اند که خود را دانشجو-فعالیت های باشگاه خصوصی باقی می ماند,” او گفت: در یک ایمیل.

کوک گفت: این دانشگاه در همکاری با دانشجویان و مدرسان خود را به اطمینان حاصل شود آنها صورت نمی هر دانشگاهی عواقب.

یکی از شرکت کنندگان از Cal State ساحل طولانی زندگی در مسکن دانشجویی Fodran نوشت: بنابراین “که تسهیلات نیز به خصوص تمیز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.”

این پیام که ارسال شد از شنبه, مارس 7 یک روز پس از دانشگاه مدیر ایمنی و بهداشت محیط زیست, جورج الفرو ارسال یک توجه داشته باشید در مورد اقدامات CSULB است که مصرف برای جلوگیری از احتمال شیوع. آن مراحل عبارتند از:

  • تجدید نظر در تمیز کردن و ضد عفونی روش برای تمرکز در حمام, شمارنده, دستگیره درب سوئیچ و دیگر مناطق;
  • استقرار دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در مکان های کلیدی در اطراف پردیس با ایستگاه های بیشتر در راه;
  • ایجاد یک نقشه نشان دادن که در آن مردم می توانند دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه;
  • برگزاری وادار سازد تجهیزات ضد عفونی و آماده سازی نیروها برای استقرار باید نیاز بوجود می آیند.

دانشگاه های دیگر گرفته اند اقدامات شدید مانند لغو کلاس های حضوری به نفع آنلاین فرمت های. یک سخنگوی CSU سیستم را در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا مقامات با توجه به چیزی مشابه برای سیستم 23 دانشگاه.

دانش آموزان نه تنها مردم در ساحل طولانی که تحت تاثیر جهانی بیماری همه گیر. بیش از آخر هفته کروز را برانگیخت در کارناوال پانوراما مجبور شدند برای ماندن در هیئت مدیره یک روز اضافی به عنوان یک مسافر مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس. آزمون برگشتم منفی شنبه شب و مسافران به ترک اجازه داده شد صبح روز بعد.

اگر چه هیچ coronavirus موارد گزارش شده در لانگ بیچ مقامات شهرستان اعلام کرد دو محلی اورژانس در هفته گذشته اجازه می دهد تا این شهر به آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع. شورای شهر است که انتظار می رود به تصویب آن شرایط اضطراری در آن سهشنبه, مارس 10 جلسه.

رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در دسامبر. 31. از آن هنگام تاکنون به بیش از 100 کشور جهان از جمله ایالات متحده, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

شده اند وجود دارد 110,029 موارد تایید شده در سطح جهان که از دوشنبه, مارس 9 با با بیش از 29,000 از کسانی که در خارج از چین با توجه به داده ها.

Coronavirus مقامات در ساحل طولانی و در جای دیگر گفته اند معمولا باعث علائم خفیف مانند تب و سرفه. اما آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و تنگی نفس — و کشنده برای مردمی خاص مانند افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

بیش از 3,800 که مردم در سراسر جهان با توجه به این که.

در ایالات متحده وجود داشته است 423 تایید موارد coronavirus و 19 نفر فوت کرده اند, از آن, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این ویروس در درجه اول گسترش می یابد از طریق فرد به فرد انتقال — به طور کلی در میان کسانی که در تماس نزدیک در شش پا — و یا از طریق قطرات تنفسی از طریق سرفه یا عطسه.

این مراحل را در بخش بهداشت و درمان توصیه های مردمی را به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس:

  • دستهای خود را با آب و صابون اغلب به مدت حداقل 20 ثانیه;
  • اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته;
  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند;
  • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله;
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح; و
  • ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید.
ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>