1 کشته در آتشین رانچو کوکامونگا سقوط

یک تصادف مربوط به دو خودروی سواری در رانچو کوکامونگا منجر به یک آتش سوزی که در سمت چپ یک شخص مرده در اوایل روز شنبه, ژوئن 7.

یک سال 2016 کیا که سفر از غرب بر پایه خط جاده برخورد در تقاطع با یک سال 1996 لکسوس شمال به رهبری در هاون خیابان, سان برناردینو شهرستان کلانتر مقامات اداره گفت: در انتشار اخبار. کیا آتش با رانندگان داخل. آن شخص مرده پیدا شد داخل سوخته خودرو پس از آتش نشانان موفق به خاموش کردن آتش خودرو.

راننده لکسوس گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت. او شناخته شده به عنوان شیا Pinney, 35, از رانچو کوکامونگا در بخش آزاد است. اطلاعات بیشتر در مورد شدت جراحات خود بودند بلافاصله در دسترس است.

“علت برخورد دست بررسی است” میلر گفت.

مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات مربوط به سقوط به تماس با معاون Magdaleno در 919-477-2800. راهنمایی نیز می تواند به سمت چپ ناشناس با با ما-نکته تدریس خصوصی در 800-78-جرم (27463) و یا www.wetip.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>