1 در 3 نوجوان کاربران اینترنت رفته اند و از طریق تجربه منفی: CRY

دهلی نو: یکی در هر سه نوجوان کاربران اینترنت query در یک نظرسنجی را از طریق یک تجربه منفی از جمله سایبر قلدری یک مطالعه ادعا کرده است.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط کودک حقوق کودک و حقوق شما (گریه) حدود 10 درصد نوجوان کاربران اینترنت قرار گرفتند سایبر قلدری و یکی از این دو در میان آنها گزارش حوادث.

این مطالعه به نام “ایمنی آنلاین و اعتیاد به اینترنت: یک مطالعه انجام شده در میان نوجوانان در دهلی شورای ملی مقاومت’ انجام شد در میان 630 نوجوانان در سراسر هشت مدرسه در سرمایه های ملی در گروه سنی 13 تا 18 سال است.

این مطالعه نشان داد که 60 درصد پسران و 40 درصد دختران در میان پاسخ دهندگان متعلق به خود دستگاه در حالی که تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گزارش با استفاده از دو یا چند دستگاه برای دسترسی به اینترنت.

“سه در هر پنج نوجوانان (63 درصد) گفت: آنها پذیرفته دوستی/اتصال به درخواست تنها از مردم می دانستند در حالی که بقیه گفت: آنها قبول درخواست از دوستان از دوستان و غریبه ها” مطالعه گفت.

خطرات و مضرات به نوجوانان در اینترنت هستند cybercrimes مانند قلدری سایبر, هک و سوء استفاده از مشخصات آنلاین شکلگیری از تصاویر و یا فیلم های و اعتیاد به اینترنت آن را گفت.

“یکی از هر سه نوجوان کاربران گزارش رفتن را از طریق تجربه منفی در اینترنت در حالی که حدود 10 درصد از آنها را فاش معرض سایبر قلدری” این مطالعه گفت.

حدود 10 درصد از نوجوانان نیز گزارش داد که قربانیان هک شدن مشخصات و یا سوء استفاده از حساب اما این کاهش به شدت با سن.

“یک چهارم نوجوانان نیز گزارش دیدن یک بدل تصویر و یا ویدئو و تنها 50 درصد از آنها گزارش حادثه. در کل گزارش از هر نوع سوء استفاده از افزایش شدت با سن” این مطالعه نشان داد. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet