1 مرده پس از تصادف در بزرگراه 330 در حال اجرا در نزدیکی چشمه

بزرگراه 330 بسته شد در روز سه شنبه و یک جعبه راننده کامیون جان وقتی که خودرو سقوط کرد با توجه به آشکار ترمز شکست, مقامات گفت.

گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت: تصادف رخ داده در حدود 10:45 صبح در بزرگراه 330 در حال اجرا در نزدیکی چشمه هنگامی که یک زن 52 ساله از لا میردا رانندگی جنوب در بزرگراه.

به عنوان کامیون جنوبی ادامه داد: در بزرگراه 330 این خودرو به نظر می رسد به یک ترمز شکست و برداشت تا به سرعت به عنوان آن را وارد شدید منحنی سمت چپ در جاده CHP گفت. خودرو آمار guardrail لغو و بدبختانه پایین کوهستان.

راننده منتقل شد به مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا جایی که او مرده فقط بعد از 4 p. m. اطلاعات در مورد هویت بود فورا در دسترس است.

سقوط تحت بررسی بود و بزرگراه 330 باقی مانده بسته که از سهشنبه شب در حالی که خدمه بازیافت خودرو خرابه Caltrans.

مقامات گفت: این بزرگراه را بسته باقی می ماند تا زمانی که خودرو به بهبود و 100 پا از guardrail تعمیر شد. Hazmat خدمه نیز در صحنه تصادف برای پاکسازی. هیچ جدول زمانی برای این بزرگراه را بازگشایی شد و بلافاصله در دسترس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>