پوشک بچه سایز 20

1-2 جعبه اندازه نوزادان (براساس اندازه بسته 140) ؛ نوزادان به طور معمول به مدت 1 ماه یا کمتر با متوسط ​​8 تغییر پوشک در روز در این اندازه قرار می گیرند)
4 جعبه اندازه 1 (بر اساس اندازه بسته 164؛ نوزادان به طور معمول به مدت 3 ماه در این اندازه قرار می گیرند ، با تغییر پوشک 6-9 در روز)
5 جعبه اندازه 2 (بر اساس اندازه بسته 142 ؛ نوزادان به طور معمول به مدت 3 ماه در این اندازه قرار می گیرند ، با تغییر پوشک 6-9 در روز)
8 جعبه اندازه 3 (بر اساس اندازه بسته 136 ؛ نوزادان به طور معمول در طول بقیه سال اول خود — و فراتر از آن با متوسط ​​اندازه 5-7 پوشک در روز تغییر می کنند)
نحوه ثبت نام در پوشک برای سال اول

نکته شماره 3: پوشک دخترانه و پسرانه

جنسیت می تواند در چه زود به اندازه ای نقش داشته باشد. پسران کودک با اندازه متوسط ​​معمولاً در حدود سه تا چهار ماه به پوشک اندازه 1 و در پوشک اندازه 2 می روند.

دختران کودک با اندازه متوسط ​​بعداً به همان نقاط عطف می رسند و در حدود شش هفته به پوشک اندازه 1 و پوشک اندازه 2 بین چهار یا پنج ماه تبدیل می شوند.

همچنین ، پسران بچه تمایل دارند که در جدول تعویض “تصادفات” بیشتری داشته باشند. بسیاری از والدینی که هر دو دختر و پسر داشته اند سوگند می خورند که پسران کودک بیشتر پوشک را پشت سر می گذارند ، اما این بستگی به این دارد که چه کسی از شما بپرسید.

اگر در هنگام تعویض پسر بچه خود نگران از بین رفتن پوشک هستید ، در صورت وجود یک سرنگ تصادفی ، یک پارچه را نگه دارید یا پسر کوچک خود را پاک کنید. این به کاهش ضایعات پوشک کمک می کند و شما را نیز خشک نگه می دارد.

http://tinyurl.com/y7cna9gg
https://rebrand.ly/b32p39y
https://bit.ly/3aj0Csz
https://xip.li/JNZuVW
https://is.gd/7knZYO
https://v.gd/Rhej6A
https://v.ht/1Gh4
https://plink.ir/7G4Aj
https://u.nu/6-sw9
https://clck.ru/N4LXa
http://ulvis.net/PNQc
https://cutt.ly/Xt6WOAh
https://shrtco.de/l78Eg
http://tny.im/7kqxh

منبع : https://plink.ir/tfIT0

دانلود مقاله رایگان