گوشت کوب برقی مولینکس خوبه برا خانه


گوشت کوب های دستی کوچک ، کارآمد و حمل آنها آسان است. بر خلاف گوشت کوبنده های بزرگ و پردازنده های مواد غذایی ، این مواد سبک و ساده برای کار با آنها گوشت کوبد. علاوه بر طبیعت جمع و جور ، لوازم همه کاره گوشت کوبد. چه این سوپ ، خامه و سایر مخلوط های ساده آشپزی را شلاق بزند ، دستگاه ها از نظر ایده آل مناسب گوشت کوبد. معمولاً بدون نیاز به گوشت کوب های بزرگ ، در یک دسته کار استفاده می شود.

اگرچه این دستگاه ها کوچک گوشت کوبد ، اما بسته به قدرت یک گوشت کوب ، می توانند کارهای مختلفی را انجام دهند. در نتیجه ، کاربر باید جنبه های گوناگونی را در نظر بگیرد. قدرت موتور ، سرعت و اندازه دستگاه از اصلی ترین ویژگی هایی است که باید برای آن پیش بروید. اگر در مسیری گسترده قرار دارید ، که در آن دستگاه برای بررسی اشتباه گرفته اید ، دیگر هیچ مشکلی ندارید. برای به دست آوردن بهترین گوشت کوب های دستی ، لیست زیر را به همراه راهنمای خرید راهنمای متخصصان بررسی کنید.

عواملی که باید قبل از خرید بهترین گوشت کوب های دستی در نظر بگیرید
نیاز به گوشت کوب به این معنا نیست که برای هر مارکی می روید. با این حال ، انتخاب دقیق می تواند شما را از حذفی نجات دهد. با استفاده از این نکات ، اکنون می توانید بهترین مخلوط خواب خود را داشته باشید.

کنترل ها: در مورد هر دستگاه آشپزخانه کنترل بسیار عالی است. چه این گوشت کوب و چه لوازم دیگری ، دکمه های کنترل بسیار مهم گوشت کوبد. خوب ، برای این میکسرهای دستی ، آنها باید تمام کنترل های مورد نیاز را برای انجام عملیات آسان داشته باشند. اگرچه دکمه ها در موقعیت های مختلف قرار می گیرند ، اما ایده آل است که به دنبال آن باشید که راحتی بسیار خوبی را ارائه دهد.
ساخت و ساز: ساخت و ساز موارد زیادی را شامل می شود. یکی از اصلی ترین مواد مصالح ساختمانی است. بیشتر گوشت کوب ها از مواد مختلفی مانند پلاستیک و فلزات طراحی شده اند. با این حال ، برای قسمت های حیاتی مانند شافت ، مواد بادوام توصیه می شود. شافت است ، و پره های تماس با محتوا گوشت کوبد. بنابراین ، فلزات گزینه خوبی برای از بین بردن رنگ آمیزی گوشت کوبد. از طرف دیگر ، پلاستیک ها وقتی وزن می گیرند عالی گوشت کوبد. آنها سبک تر از مدل های فلزی گوشت کوبد.
مدل های سیم و کابل: طول کابل برای استفاده آسان از پیشخوان ضروری است. اکثر گوشت کوب های دستی دارای طول کابل های مختلف گوشت کوبد. بسته به جایی که سوکت دیواری شما در آن قرار دارد ، این دیکته می گوید که کابل کجا باید طولانی باشد. تارهای بلند و انعطاف پذیر گزینه های خوبی برای کارکرد آسان گوشت کوبد. از طرف دیگر مدلهای بی سیم در دسترس گوشت کوبد و برای استفاده در اطراف آشپزخانه بسیار عالی گوشت کوبد.
لوازم جانبی: برخی از گوشت کوب ها دارای لوازم جانبی متنوعی گوشت کوبد. اما ، برخی از مدل ها دارای لوازم جانبی اضافی گوشت کوبد. برخی از موارد شامل کاسه ، بشقاب و سایر موارد می باشد که مجموعه ای از توابع را فعال می کند. در حالت ایده آل ، گوشت کوب با لوازم جانبی اضافی برای ایجاد امکان جوش زدن ، شلاق زدن و مخلوط کردن برای تهیه آسان غذا ایده آل است.
بهترین گوشت کوب های دستی در سال 2020
فهرست

 1. گوشت کوب دستگیره CUSINAID ، گوشت کوب دستی 4 در 1
  توسط: CUSINAID

گوشت کوب دستگیره CUSINAID ، گوشت کوب دستی 4 در 1

گوشت کوب برقی مولینکس خوبه
گوشت کوب دست غوطه وری Cuisnaid گزینه واقعی برای افزودن به آشپزخانه شما است. دستگاه ارگونومیک و همه کاره است و برای استفاده در هر آشپزخانه ایده آل است. دستگاه با داشتن یک دسته راحت ، سوئیچ های کنترلی ، عملکرد خارق العاده ای را ارائه می دهد. با داشتن موتور 500 وات ، سرعت قابل تنظیم دارد و از این رو برای انواع فعالیت ها بسیار عالی است. بسته به فعالیتی که در دست دارید ، دستگاه دارای حالت توربو برای کارهای سخت است.

عملکرد 4 در 1 در عملکرد صاف فوق العاده است. همچنین ، در کاسه های اضافی تحویل داده شده ، می توانید طی فرایند پخت و پز خود را خرد کنید ، گوشت کوبید ، شلاق بزنید و سایر فعالیت ها را انجام دهید. با داشتن افتخار ساخت و ساز ، فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و BPA دستگاه بی خطر است و نتایج باورنکردنی را ارائه می دهد. این دستگاه با داشتن موتور نشانگر و صدای کم صدا ، گزینه ای عالی برای هر خانه است.

طرفداران

موتور قدرتمند و ساکت
قطعات ایمنی ماشین ظرفشویی
خاموش شدن بیش از حد خودکار
منفی

برای ترکیب سنگین ایده آل نیست

 1. گوشت کوب دستگیره 4 در 1 VECELO 700W با 6 سرعت متغیر
  توسط: VECELO

گوشت کوب گوشت کوب VECELO 700W 4 در 1 با 6 سرعت متغیر

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
هنوز در افکار خود گره خورده اید که یک وسیله ایده آل برای پردازش مواد غذایی است. این وسیله قابل اعتماد و بسیار متنوع برای سرمایه گذاری است. با 6 سرعت متغیر ، گوشت کوب برای بسیاری از پردازش های مواد غذایی آشپزخانه عالی است. تیغه S شکل برای کار روی پوره ، سبزیجات پخته شده ، غذای کودک و سایر عملیات عالی است. علاوه بر این ، می تواند فعالیت های مختلفی را که گوشت کوب می تواند انجام دهد ، خرد کند ، شلاق بزند و فعالیت های دیگری را انجام دهد. این امر به دلیل داشتن موتور مجهز به 700 وات امکان پذیر است. این موتور از دوام قوی و بادوام برخوردار است و از ساخت و ساز مس برای دوام بالایی برخوردار است.

با استفاده از این گوشت کوب دارای عملکرد مداوم ، به این معنی است که می توانید از قدرت بدون اختلال بهره مند شوید علاوه بر این ، دسته ارگونومیک است و امکان استفاده از آن را ایمن و لذت بخش می کند. با استفاده از دکمه های کنترل مجهز به ارگونومیک ، گوشت کوب اجازه می دهد تا حداکثر مخلوط شود. با ایجاد این دستگاه از قطعات و مواد دارای گواهینامه اطمینان حاصل می کنید تا از نهایت اطمینان در برابر ذرات پلاستیکی مضر و سایر مواد ناخواسته بهره مند شوید.

طرفداران

تیغه خرد کردن ضد پاشیدن
مصالح ساختمانی ایمن
سرعت قابل تنظیم
آبجو بزرگ غذا
تخم مرغ از جنس استنلس استیل می باشد
منفی

10 بهترین گوشت کوب دست در سال 2020 – گوشت کوب مواد غذایی و پردازنده

 1. گوشت کوب و پردازشگر بیتای 4 در 1 با 600 میلی لیتر آبجو ، هلی کوپتر و ویسکر
  توسط: Betitay

گوشت کوب و پردازشگر بیتای 4 در 1 با 600 میلی لیتر آبجو ، هلی کوپتر و ویسکر

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
در حال حاضر پخت و پز حتی بدون داشتن پردازنده های بزرگ مواد غذایی لذت بخش است. گوشت کوب و پردازنده مواد غذایی Betitay انتخاب واقعی برای حفظ جذابیت آشپزی شماست. با استفاده از امکان انجام انواع فرآوری مواد غذایی ، گوشت کوب برای ترکیب روزانه ایده آل است. با لذت بردن از تغییر سرعت بی حد و حصر ، ترکیب مواد غذایی مختلف را بدون ایجاد خطر برای مخلوط کردن ممکن می سازد. دستگاه مجهز به فناوری حتی در هنگام کار با حداکثر عملکرد ، عملکردی قدرتمند و ساکت دارد.

برای ساده تر کردن فرآوری مواد غذایی ، دستگاه دارای کاسه خرد کردن ، اندازه گیری فنجان و ضربات سخت است. این بسته کامل است که به شما امکان می دهد وقتی یک بار این گوشت کوب غوطه وری دارید از استفاده فوری آن لذت ببرید. عملکرد این برنامه 4 در 1 است که برای فعالیت های مختلف در آشپزخانه ها بسیار عالی است. به طور کلی ، این مواد فوق العاده گوشت کوبد و عاری از مواد سمی نیستند.

طرفداران

موتور بی صدا
دسته ضد لغزش
عملکرد تک دکمه
منفی

قدرت کمتری نسبت به مدلهای رقیب

 1. میکسر دستی برقی 6 سرعته استیل ضدزنگ Aicok 4 in 1
  توسط: Aicok

میکسر دستی برقی 6 سرعته فولاد ضد زنگ Aicok 4 in 1

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
تهیه دستور العمل های میوه و سبزیجات یکی از راه های سالم نگه داشتن بدن است. مخلوط كن ها درست هنگام تهیه آب میوه ، رب و سایر محصولات بدون هیچ زحمتی درست گوشت کوبد. گوشت کوب چوب غوطه وری Aicok وسیله ای با عملکرد بالا و در عین حال ساده است که ارزش فکر کردن را دارد. این تنوع ویژگی های شما برای لذت بردن از پردازش عالی مواد غذایی در آشپزخانه شما است. با ترکیب 700ml پردازنده مواد غذایی ، 800 میلی لیتر آبجو و سایر لوازم جانبی ضروری ، این کار باعث پخت و پز فوق العاده می شود.

گوشت کوب های دیگر را با یک تیغه فراموش کنید. با این کار ، دارای 4 تیغه است که باعث می شود مانند یک حرفه ای خرد شوند و خرد شوند. بدنه گوشت کوب 6.3 اینچ است که بدین وسیله ایده آل برای عمیق شدن درون ظروف است. علاوه بر این ، 6 سرعت فوق العاده است و اطمینان حاصل می کند که بسته به آنچه مخلوط می کنید می توانید از تنوع بسیار خوبی برخوردار شوید. مهمتر از همه ، گوشت کوب برای تمیز کردن ساده است و از مصالح ساختمانی ایمن برخوردار است.

طرفداران

تمیز کردن قطعات ساده
تنظیمات سرعت متغیر
چوب بلند بلند
کاسه های بزرگ
منفی

تغییر سرعت زیادی ندارد

 1. گوشت کوب دستی 7 سرعته Braun MQ777 Multiquick
  توسط: براون

گوشت کوب دستی 7 سرعته Braun MQ777 Multiquick

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
Braun MQ777 بهترین راه برای تفریح ​​در آشپزخانه شما را ارائه می دهد. این قدرت را به همه می دهد تا در تخصص آشپزی خود از خلاقیت پرده بردارند. این که آیا شما در زمینه ترفندهای غذایی متخصص هستید یا خیر ، این گوشت کوب سبک و با عملکرد بالا به شما کمک می کند تا همه توان خود را به دست آورید. مجهز به کنترل 6 سرعته ، به پردازش خوب و سریع کمک می کند. همچنین تیغه برش و سر به گونه ای طراحی شده اند که مکش و پاشیدن را برای عملکرد صاف کاهش می دهد.

نکته خارق العاده این گوشت کوب تطبیق پذیری و عملیات چند منظوره است. این می تواند فعالیت های دیگری را خرد کرده ، شلاق زده و گوشت کوبد. لوازم جانبی اضافی اطمینان می دهند که دستگاه از عملکرد عالی در پردازش مواد غذایی برخوردار است. از نظر قدرت قابل اطمینان ، موتور 400 وات دارد در حالی که دسته بدون لغزش است. به طرز شگفت آور ، گوشت کوب می تواند ساعت 13 ، 300 چرخش در دقیقه را برای نتایج رضایت بخش به دست آورد.

طرفداران

پیوست / حذف پیوست ها آسان است
سرعت بالا و موتور قدرتمند
لوازم جانبی بدون دردسر
منفی

فنجان بی کیفیت
5- گوشت کوب گوشت کوب Breville BSB510XL
توسط: برویل

گوشت کوب گوشت کوب Breville BSB510XL

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
از محصولات ناخواسته که می توانند کابوس در آشپزخانه شما باشند ، خودداری کنید. در اینجا گوشت کوب قابل اعتماد توسط Breville وجود دارد که آماده است تا خلاقیت شما را یک قدم بالاتر بردارد. در مقایسه با دیگران ، براق ، ارگونومیک و استثنایی عملکرد دارد. داشتن زنگ هایی که به شکل پایه طراحی شده اند ، مانع از پاشش و مکش می شوند و از این رو باعث می شوند ترکیب و ایمن و تمیز نگه داشته شود. علاوه بر این ، دسته دارای تپانچه ای مانند گرفتن است که ارگونومی را بهبود می بخشد

شفت های کوتاه که فقط مشکل ایجاد می کنند را فراموش کنید. هنگامی که شما این گوشت کوب غوطه وری را دارید ، یک شافت بلند 8 اینچ به همراه دارد. این کافی است تا بیشترین لیوان های موجود در گوشت کوب های دستی را بدست آورید. حتی در گلدان های بلند ، لازم نیست هنگام تهیه دستورالعمل مورد علاقه خود تلاش کنید. علاوه بر این ، سرعت با توجه به نیازهای مخلوط شما قابل تنظیم است. همراه گوشت کوب یک کاسه خرد شده 25oz و یک کاسه بزرگ 42oz است.

طرفداران

شفت گوشت کوب اضافی
دسته ارگونومیک و مقاوم در برابر لغزش
ماشه کنترل راحت
منفی

سر نشت مواد غذایی در داخل

 1. میکسر 5 سرعته KitchenAid KHB2561OB
  توسط: KitchenAid

میکسر 5 سرعته KitchenAid KHB2561OB

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
این گوشت کوب دستی توسط KitchenAid تمام خلاقیت را در نوک انگشتان شما به ارمغان می آورد. برخلاف میکسرهای بزرگ ، این بدنه کم حجم و باریک دارد که هر کاربر را قادر می سازد از آن با سهولت استفاده کند. با داشتن شافت بلند و قابل جابجایی 8 اینچ ، امکان اتصال سایر لوازم جانبی را فراهم می کند. بنابراین ، می توانید از انواع مختلفی از پردازش مواد غذایی برای خلاقیت در آشپزی لذت ببرید. تغییر پیوست ها آسان است و همه افراد می توانند از جمله کاربران جدید از آن استفاده کنند.

برای تکمیل هر فرآیند ، ضرب و شتم ، شلاق زدن ، خرد کردن و سایر موارد ، گوشت کوب دارای 5 سرعت است. آنها به کاربر اجازه می دهند با توجه به غذای پخت و پز ، گزینه ایده آل را انتخاب کند. برای تضمین امنیت سلامت ، 3 لیوان موجود در بسته بندی BPA رایگان می باشد. دسته گرفتن نرم ایده آل است و باعث می شود کاربر از راحتی فوق العاده ای برخوردار باشد.

طرفداران

لوازم جانبی اضافی
جعبه محکم
فنجان های رایگان BPA
قطعات ایمنی ماشین ظرفشویی
منفی

پرهزینه تر از سایر مدل ها

 1. گوشت کوب دستی KOIOS HB-2031 Koio01
  توسط: KOIOS

گوشت کوب دست سیاه KOIOS HB-2031 Koio01

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
بگذارید دستانتان بدون اینکه دچار مشکلی شوند از تهیه غذای مورد علاقه خود لذت ببرند. این دستگاه 500 وات در صاف و لذت بردن از عملکرد شما مؤثر است. جدا از موتور قدرتمند ، گرفتن این محصول بسیار ارگونومیک است تا کاربر از جلسات ترکیبی لذت ببرد. پایه دارای تیغه تیز است که امکان خرد کردن ، اختلاط و سایر کارهای روزمره در آشپزخانه را فراهم می کند.

علاوه بر سر مخلوط کردن ، گوشت کوب با یک ویسکر نیز سازگار است. بنابراین ، هنگام شلاق زدن تخم مرغ ، سوپ و مواد غذایی دیگر ، ساده است. برای سازگاری زیاد مواد غذایی ، سرعت متغیر برای تهیه همه ترفندهای آشپزی شما دارد. تیغه استیل ضد زنگ برای همه مواد غذایی بدون واکنش مناسب است از این رو برای هر آشپزخانه مناسب است. تمیز کردن این دستگاه بسیار ساده است زیرا برخی از قسمت های آن از ماشین ظرفشویی ایمن است.

طرفداران

تمیز کردن ساده
تیغه استیل ضد زنگ با دوام
تعویض پیوستها آسان است
منفی

• برچسب اشتباه

 1. گوشت کوب دستی چند منظوره Mueller اتریش Ultra-Stick 9 سرعته و قدرتمند
  توسط: مولر اتریش

گوشت کوب دستی چند منظوره Mueller Austria Ultra-Stick 9 سرعته قدرتمند

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
بگذارید یک گوشت کوب دستی پیشرفته و قابل اعتماد آشپزی شما را تکمیل کند. Muller اتریش ، گوشت کوب 9 سرعته غوطه وری ، یکی از گزینه های عالی برای ادویه فعالیت های آشپزخانه شماست. کارایی بالا به دلیل تیغه قدرتمندی است که مواد شما را به خوبی کار می کند. این که آیا شما عاشق سبزیجات ، میوه یا مواد غذایی دیگری هستید ، این دستگاه به شما در رسیدن به نتایج ایده آل شما کمک می کند. تأمین نیرو برای این پرهیزگار؛ این موتور دارای یک موتور مس کامل است که قدرت پایداری را به همراه دارد.

در حال حاضر مخلوط کردن یا زوزه زدن ساده تر از گذشته است. این دستگاه دارای یک سر قابل جدا شدن است که می تواند با یک صدف جایگزین شود. بنابراین ، هر چند تخم مرغ ، سوپ یا آبمیوه را به هم بزنید ، گوشت کوب همه کاره است. این بر خلاف تیغه مستقیم طراحی شده ، دارای تیغه برش S شکل است که توانایی تراشیدن را بهبود می بخشد. این یک طراحی جمع و جور است و سبک وزن به آن امکان می دهد حداکثر کارایی را ارائه دهد. همچنین تمیز کردن نسیم است و از این رو همیشه آماده استفاده می شود.

طرفداران

موتور مس مستمر
عملکرد سریع
مکانیسم ساده تمیز کردن
منفی

روانکاری ضعیف

 1. کنترل سرعت OXA Smart 4-in-1 Imperion Hand Blender 6
  توسط: OXA هوشمند

کنترل سرعت کنترل سرعت 6 گوشت کوب OXA هوشمند 4 در 1

اکنون آن را در Amazon.com دریافت کنید
دستگاه مخلوط کردن دست OXA Smart یک دستگاه جمع و جور و بسیار قابل اعتماد است. دستگاه برای هر آشپزخانه ایجاد شده ، بهترین عملکرد و قابلیت اطمینان را دارد. در صورت عدم بهره برداری ، این دستگاه دارای 6 سرعت و یک توربو است ، به این معنی که حتی سخت ترین کارها را نیز می تواند انجام دهد. علاوه بر این ، موتور 300W مناسب برای اطمینان از عملکرد صحیح مخلوط كننده بر روی ماده اجتناب كننده قابل اطمینان و قوی است.

این مجموعه های گوشت کوب را فقط با دستگاه فراموش کنید. این همراه با خردکن اضافی مواد غذایی 500 میلی لیتری است. علاوه بر این ، یک نوشیدنی BPA 600ml برای اطمینان از تهیه غذای کافی بسیار عالی است. ساخت این دستگاه مستلزم طراحی براق و دسته لاستیکی است. این به کاربر امکان می دهد تا با حداکثر ارگونومی کار کند. ضمیمه شلاق اضافی قدرت مطلق را برای جوش زدن سوپ تخم مرغ و حتی درست کردن پنکیک فراهم می کند. این گوشت کوب عالی است که بدون ایجاد پاشش و مکش کار می کند.

طرفداران

گرفتن لاستیک
ظرف بزرگ خردشده
جدا و تمیز کردن آسان
منفی

دکمه قدرت ضعیف
نتیجه

اگر می خواهید از نوآوری عالی آشپزخانه لذت ببرید ، بهترین کار برای تهیه گوشت کوب ایده آل است. حتی بدون تلاش برای به دست آوردن موارد بزرگ ، اکنون می توانید از همین عملکرد لذت ببرید. این گوشت کوب های دست بررسی شده لوازم نهایی برای هر آشپزخانه گوشت کوب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>