پازل های نقشه جهان

مجموعه پازل های جهان  یک فعالیت آموزشی سرگرم کننده برای بچه ها است که به آنها کمک می کند ذهن خود را تحریک کرده و به چالش بکشند و هنگام بازی و یادگیری به رشد کمک کنند. یک مجموعه بازی مفید که مهارت حل و یادآوری مسئله را ارتقا می دهد.

75 قطعه پازل که به راحتی جمع می شوند و ابعاد آنها 60 x 44 سانتی متر است. نمادهای جالب ، قاره ها و نمادهای جالب در مکان های مختلف را به نمایش می گذارد.پازل نقشه جهان آگاهی فرزندتان را از جغرافیا افزایش دهید ، جرقه گفتگوی آموزشی در مورد جهان را بزنید و تخیل او را تحریک کنید!

پر جنب و جوش ، رنگارنگ و هنرمند با سفارش پازل اطلس جهان. با چاپ براق براق برجسته شده است. ساخت با کیفیت بالا و طولانی مدت که یک منبع یادگیری پازل تعاملی در جهان برای کودکان است.

جنس پازل های جهان

ساخته شده از نئوپان 2 میلی متری با دوام ، محصور در یک جعبه بسته بندی تقویت شده برای محافظت در هنگام عدم استفاده ، برای یک نقشه پازل جهانی با دوام و قابل استفاده مجدد برای کودکان ، که می تواند سالها و نسل ها مورد استفاده قرار گیرد.
نسل جوان ما را با اره منبت کاری اره مویی کودکان و نوجوانان با نقشه های جهانی برای کودکان سنین 4-8 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8-10 ساله الهام بگیرید. کاملاً ایمن آزمایش شده و با ASTM F963 و CPSIA مطابقت دارد. اکنون سفارش دهید.

 

مشخصات پازل نقشه جهان

نقشه جهانی پازل ، 500 قطعه پازل

Waypoint Geographic’s World Map Jigsaw Puzzle ترکیبی عالی از آموزش و سرگرمی برای کودکان شما در سنین 8 سال است. این نقشه به صورت یک اره منبت کاری اره مویی 500 قطعه ای ارائه می شود ، که به طور رنگارنگی با تمام کشورها درج شده است! نقشه جهان دارای سطح مهارت مبتدیان است و چالشی سرگرم کننده برای فرزندان شما فراهم می کند تا دنیای خود را با جزئیات بیشتری بیاموزند!

 

پازل نقشه جهان یک هدیه مناسب

یک هدیه عالی برای کودکان در هر سنی. آنها می توانند در حالی که چیز جدیدی یاد می گیرند سرگرم شوند. شوهر من از این روش برای آموختن جغرافیا به نوه 10 ساله ما استفاده می کند در حالی که نوه 3 ساله می آموزد که چگونه یک پازل را کنار هم قرار دهد و حیواناتی که در مناطق مختلف جهان زندگی می کنند. این یک ابزار آموزشی برای یک دوره سنی بزرگ است ، شروع با اصول ساخت معما و شروع به یک یادگیری جغرافیایی. نوه بزرگتر ما معلم بازیگری را دوست دارد بنابراین وقتی چیزی یاد می گیرد وقتی “معلم” می شود آن را با خواهر کوچکش به اشتراک می گذارد. پازل به خوبی ساخته شده و جمع آوری آن برای یک جوان آسان است. داشتن یک ابزار کلی آموزش جغرافیایی بسیار عالی است ، زیرا کشورها نام خود را تغییر می دهند اما توده های زمین همان ثابت هستند. تنها مسئله احتمالی این است که پفک بیش از حد شبیه پنگوئن است و پنگوئن ها در بالای جهان زندگی نمی کنند.

 

این یک معما عالی برای بچه ها است! از زمان دریافت پست الکترونیکی هر سه بچه من (5،7،9) چندین بار این کار را انجام داده اند. در حالی که آنها در حال ساخت این پازل بودند که بدون جنگ با هم کار می کردند! دخترم حتی به دلیل برچسب زدن آسان و حیوانات روشن ، داوطلبانه شروع به کار در یادگیری قاره ها کرد. ما روزهای بارانی زیادی داریم ، بنابراین یک بازی عالی در فضای داخلی است. من به دنبال معماهای بیشتر توسط این شرکت خواهم بود.

 

500 قطعه اره منبت کاری اره مویی
     کشورها با جزئیات رنگارنگ
     قطعات با کیفیت جامد
     سطح مهارت: مبتدی
     برای سنین بالاتر از 8 سال
     ابزار آموزشی عالی
     برای مراکز نگهداری از منزل ، کلاس یا کودک

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>