هنرمندان مستقل می گویند NFT لعنتی بر وجود آنهاست

[ad_1]

در ماه نوامبر، کاربری با دسته VincentVanDough یک توکن غیرقابل جایگزین (NFT) را با عنوان «راست کلیک کنید Save This» را برای فروش منتشر کرد.

این یکی دیگر از درگیری‌های راست‌کلیک در جنگ‌های بزرگ بود، یک خصومت جوشان که در آن اعضای صحنه هنری مستقل و مودار درگیر بودند. دانلود و ریمیکس NFT – به Bored Ape Yacht Club یا Lazy Lions فکر کنید – برای تمسخر مفهوم و عملکرد، با طرفداران NFT با خشم مشابهی پاسخ می دهند.

برای مثال، NFT VincentVanDough، کلاژی از ده‌ها عکس نمایه مودار – جمع‌آوری‌شده بدون اجازه هنرمندان – با قورباغه‌ای پپه که با تنبلی روی یک استوانه و انگشت وسط قرار گرفته بود، همراه با یک عنوان چشمک‌زن که به طور متناوب بین «مواد دعوی» و «مطابقت می‌شود. تماس: 1800-LIVE ME».

در توضیحات NFT آمده است: «این قطعه در مورد خز است. «آنها ممکن است هنوز ارزش اصل را درک نکرده باشند، اما به زودی آن را درک خواهند کرد.

در نهایت NFT روی Save This کلیک راست کنید. به قیمت 20 ETH فروخته شد، معادل فعلی حدود 48000 دلار آمریکا، در بازاری به نام بنیاد. اگرچه در اوایل این ماه با اعلان دانلود DMCA مواجه شد، بخش “ذخیره این را کلیک راست کنید” در حال حاضر وجود دارد. به نمایش گذاشته می شود.

در قلب این بحث یک طنز تاریک وجود دارد: بسیاری از مخالفت ها با NFT از جانب هنرمندانی است که قرار بود به آنها کمک کنند. در یک سطح معین، این درگیری تلخ بین هنرمندان مستقل و طرفداران NFT فقط یک رقابت باطنی دیگر در رسانه های اجتماعی است. اما این همچنین یک عالم کوچک جذاب از مشکلات بزرگتر در تقاطع هنر، فناوری و قانون کپی‌رایت است – و می‌تواند نشانه‌ای از چیزهایی باشد که بسیار فراتر از هواداران خاص است.

مایک دانفورد، وکیل کپی رایت و دانشجوی دکترای ملکه مری، به Futurism گفت: «آنچه ما داریم دو جامعه است که از حق چاپ برای مدیریت خلاقانه کاری که انجام می دهند استفاده می کنند. من فکر می کنم که ما این تضاد کامل فرهنگ ها را با دو گروه داریم که با یکدیگر صحبت می کنند زیرا آنها برای چیزهای بسیار متفاوت ارزش قائل هستند.”

وی افزود: قانون کپی رایت یک منطقه فاجعه آمیز در این منطقه است.

درست است که برخی از هنرمندان از NFT درآمد جدی دارند. اما اکثریت اینطور نیستند. نیمی از NFT به فروش می رسد کمتر از 200 دلارو این قبل از در نظر گرفتن هزینه های استفاده از پلتفرم و حفاری کارها، و همچنین هزینه های تراکنش مورد نیاز برای تبدیل مجدد تمام درآمد ارزهای دیجیتال به ارز فیات است. و فروش بزرگتر، مانند NFT 69 میلیون دلاری Beeple، ممکن است به این شکل ظاهر شود. فراکتال های بی پایان درام و طرح ها در بازرسی دقیق تر

بسیاری از پروژه های NFT که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند نیز به دلیل عدم کیفیت هنری مورد انتقاد قرار گرفته اند. البته این ماهیت ذهنی است، اما برخی از داغ‌ترین عکس‌های نمایه NFT، مانند Bored Apps و Lazy Lions، با گرفتن یک تصویر اولیه و افزودن الگوریتمی ویژگی‌های تصادفی برای تولید چندین نسخه جدید سودآور گرفته می‌شوند – یک ترفند جالب، اما نه لزوما یکی که ملزم به حفظ صدها هزار دلار در طول زمان است.

انتقاد شدیدتر این است که NFT زیاد است انجام دادن سود می‌برند، توسط کلاهبردارانی که شغل شخص دیگری را دزدیده‌اند برای دستمزد سریع کشف می‌کنند – وارونگی وحشتناک وعده فناوری که حداقل یک پیمانکار مستقل را به سمت تماس به طور کامل قطع می شود.

یک هنرمند مودار مستقل که از ترس آزار و اذیت بیشتر خواست نامش فاش نشود، گفت: “هنر من به سرقت رفت و به عنوان NFT حک شد.” «اگر مردی نبود که او را در ملاء عام سلاخی کرد، هرگز من را مسخره نمی کرد.

آن‌ها افزودند: «اگر هنر شما به‌عنوان NFT دزدیده شود، احتمالاً باید DMCA را به سایتی که آن را میزبانی می‌کند ارسال کنید تا حتی بتوانند کاری در مورد آن انجام دهند».

این نوع سرقت می تواند ابعاد نفرت انگیزی به خود بگیرد. پس از مرگ هنرمندی به نام کینگ “کینی” هان در اوایل سال جاری، آثار او کپی شده و به نام NFT به نام او فروخته شد.

برادر او گفت: “من می توانم بهترین کار را برای مقابله با سرقت آثار هنری انجام دهم، اما نمی توانم بیش از حد انرژی خود را روی آن سرمایه گذاری کنم، زیرا بسیاری از آن از کنترل من خارج است.” او گفت با کابل.

آثار هنرمندان برجسته، از جمله طراح مفهومی کارآگاه پیکاچو، آر جی پالمر، نیز به سرقت رفته است.

«در 24 ساعت گذشته مجبور شدم 29 مورد از سرقت آثار هنری خود را به عنوان NFT گزارش کنم. پالمر گفت: من خیلی از آن خسته شده ام و به نظر می رسد که بدتر می شود توییت ها ماه گذشته. «هر هنرمندی که می شناسم شاغل است [it’s] این فقط منصفانه یا درست نیست. اصلاً چه کاری می توانیم انجام دهیم، احساس ناامیدی می کنم.»

هنرمندان همچنین باید مراقب حملات فیشینگ افرادی باشند که می‌خواهند حساب‌هایشان را برای تبلیغ NFT سرقت کنند. هنرمند دیگری به ما گفت که این طرح‌ها «به طور کلی به این دلیل است که اکثر هنرمندان به محض دیدن حساب‌های NFT آن‌ها را مسدود می‌کنند».

به طور خلاصه، این خبر بسیار بدی برای هنرمندانی است که نمی خواهند وارد اکوسیستم NFT شوند.

دانفورد گفت: «مثل تماشای سر خوردن یک ماشین از تپه است.

در همان زمان، راست کلیک کنید میتوانست به گفته دانفورد، که بسیاری از جنگ‌های بزرگ جنگ راست را نمایشی می‌داند، نقض حق چاپ است. به هر حال، او می گوید، تا زمانی که سابقه قانونی نداشته باشد، هیچ کس کتاب سختی نخواهد داشت.

او می گوید: «مشکل این است که تا زمانی که به دادگاه مراجعه نکنیم، ما نمی توانیم پاسخ هیچ یک از این موارد را بدانیم.

همچنین این احساس وجود دارد که بازارها می توانند برای مبارزه فعالانه با کلاهبرداری و هنر دزدیده شده بیشتر تلاش کنند. به عنوان مثال، سایت هنری مستقل قدیمی DeviantArt، در حال حاضر زمانی که کار آنها به عنوان NFT کپی می شود، اعلان هایی را برای کاربران ارسال می کند، اما اکثر بازارهای NFT هنوز چنین ویژگی را اجرا نکرده اند.

OpenSea به درخواست‌های مکرر برای اظهار نظر پاسخ نداد، اما بنیاد گفت که از سرقت مطلع بوده و در تلاش برای رسیدگی به آن است.

این شرکت در بیانیه‌ای به Futurism گفت: تقلب / ارائه نادرست، دزدی مستقیم یک اثر توسط خالق و جعل هویت خالق واقعی اثر است. “این نوع فعالیت از بنیاد ممنوع است و مستحق تعلیق حساب / کیف پول و همچنین حذف آثار هنری است.” این شرکت همچنین گفت که در حال کار بر روی یک سیستم “چک اجتماعی” از طریق توییتر یا اینستاگرام برای تشویق جمع‌آوران است. قبل از مناقصه بررسی های لازم را انجام دهند.

بسیاری از جامعه NFT موافق هستند که پلتفرم‌ها باید برای محافظت از هنرمندان بیشتر تلاش کنند.

گابریل آلرد، موسس آزمایشگاه های Bitlectro در NFT، گفت: «ما حرکت های واقعاً جسورانه زیادی توسط OpenSea برای مبارزه با این موارد ندیده ایم. آنها آنقدر پول لعنتی دارند، آنقدر درآمد دارند که باید بتوانند پروتکل ها یا حتی اصلاحات فناوری را اجرا کنند.

با این حال، در همان زمان، آلرد معتقد است که این فناوری در نهایت یک مزیت بزرگ برای هنرمندان مستقل پس از هموار شدن وقفه ها خواهد بود.

او افزود: «من فکر نمی‌کنم ما هنوز در نقطه‌ای هستیم که مردم ارزش این موضوع را درک کنند، و حتی در یک آیه توئیتر NFT یا یک آیه اختلاف مانند آن به طور آشکار مورد بحث قرار نگرفته است. با این حال، او مطمئن نیست که عجله برای سودهای کلان مفید باشد “زمانی که همه نشانه هایی از یک دلار را در اطراف می بینند.”

و شایان ذکر است که بسیاری از هنرمندان مستقل به طور کامل این مفهوم را پذیرفته اند.

BruceTheGoose، هنرمند رمزارز و بنیانگذار NFThub و Nifty Pride، به Futurism گفت: “من هرگز قبل از NFT ها هنرم را به صورت عمومی به اشتراک نگذاشته ام.”

BruceTheGoose موفقیت خود را به یک پلتفرم جهانی نسبت می دهد که به آنها امکان می دهد هنر خود را با مخاطبان زیادی به اشتراک بگذارند. و اگر چند هنرمند مستقل مانع شوند، می گویند این فقط بهای تجارت است.

«هر جا که فناوری نوآورانه دارید و [people are] بروس TheGoose اضافه کرد: پول زیادی به دست آورید یا از 9 تا 5 نفر خلاص شوید، مثل اینکه بازیگران بدی دارید. فکر نمی‌کنم راهی وجود داشته باشد که واقعاً آن را مجبور کند، پلیس یا قانون‌گذاری کند.»

اطلاعات بیشتر در مورد NFT: یک نوجوان 12 ساله از فروش NFT به احمق ها 400000 دلار درآمد کسب می کند.

آیا علاقه مند به حمایت از انرژی پاک هستید؟ با تغییر به انرژی خورشیدی در UnderstandSolar.com، دریابید که چقدر پول (و سیاره!) می توانید پس انداز کنید. با ثبت نام از طریق این لینک، Futurism.com ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigarainstagram takipçi satın al