درواقع گوگل این قبیل سایتها و محتوای آنها را مفید و کاربرپسند میداند و اگر شما بتوانید از این سایتها لینک دریافت کنید به رشد خود کمک کردهاید چراکه احتمالاً شما هم دارای چیز ارزشمندی مانند این سایت هستید و ارزش دارد که بالا بیایید و محبوب شوید. شما وقتی با یک سایتی لینک برقرار میکنید، رباتهای گوگل با دنبال کردن لینکهای موجود، صفحات وب جدید را کشف میکنند. گوگل بهطور مداوم بهروزرسانیهای جدید و تازهسازی دادهها را انجام میدهد تا وبسایتهای بی کیفیت را که از روشهای ایجاد لینک ناخواسته برای دستکاری نتایج جستجو استفاده میکنند، مجازات کند. این مطلب به طور مداوم آپدیت خواهد شد و لیست دامین های جدید جهت ساخت بک لینک رایگان معرفی خواهند شد. حال باید در پایان کار بدانید بک لینک چیست و چه انواعی به کمک اتریبیوت ها دارد. حالا زدن بک لینک این وسط چه تأثیری در هدایت ترافیک ارجاع دارد؟ حالا شما متوجه میشید که وقتی از ده تا دامنه لینک خریدی به پنج تاشون میگی عینا اون کلمه ای که هدف شماست را بنویسن و به بقیشون میگی کلمه ای دیگه ای رو بنویسن.به عنوان مثال کلمه کلید شما تور دبی هست پنج تا سایت اول را میگی عین این کلمه را بنویسن به کی میگی تور دبی ارزان، یکی خرید تور دبی، یکی تور دبی لحظه آخری یعنی اون کلمه کلیدی را نکه داشتی و چند تا کلمه پس و پیش کردی.

در این مقاله با ما همراه باشید تا هر آنچه که از ایجاد لینک لازم است بدانید را متوجه شوید. خب امیدوارم متوجه موضوع ترافیک ارجاع شده باشید! این موضوع شاید مصداق بارز این ضربالمثل معروف باشد که “کمال همنشین در من اثر کرد” وقتی شما با عنوان یک شخص و یا یک برند با یک شخص و یا یک کسبوکار محبوب نشست و برخواست! با استفاده از لیست زیر در شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید و مطالب وب سایت خود را در آنها باز نشر کنید و همچنین در بخش پروفایل کاربری آدرس سایت خود را وارد کنید . شما میتوانید هم با قرار دادن لینک سایت خود در قسمت پروفایل شبکه های اجتماعی مانند: توییتر، فیسبوک،لینکدین و هم با باز نشر مطالب خود در این شبکه ها بک لینک دریافت کنید. 8.3 ۲-ساخت بک لینک از طریق اینفوگرافیک 8.3.1 اینفوگرافیک چیست؟ همه پیوندهای خروجی از یک صفحه باید به سایتهای معتبر مربوط به مطلب شما باشد.

وقتی قرار باشد برای دریافت لینک به سراغ سایتهای پرطرفدار و محبوب بروید و تلاش کنید که از آنها لینک دریافت کنید با یک تیر دو نشان زدهاید. درست است که تلاش برای ایجاد لینک فقط برای اهداف بهینهسازی جهت موتورهای جستجو است ولی این موضوع به چند دلیل دیگر هم میتواند مفید باشد. وی افزود تمام تلاش کادر مدیریتی سئو روز این است که برای تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه شده توسط متخصصین سئو روز، هزینههایی کاملاً بهینه در نظر گرفته شود. اما در تمام مدت استفاده از آنها، با ریسک ناخوشایندِ تخریب رتبهی وب سایتتان مواجه هستید. اگر مالک وب سایت هستید میتوانید در سرچ کنسول گوگل و بخش لینکها تمام بک لینکها را مشاهده کنید. ضمن آنکه اگر خوب باشد از گوگل پاداش هم میگیرید. برای جلوگیری از این مشکل دامنههای شما باید به نام افراد مختلفی ثبت شده باشد یا اطلاعات Whois سایتها مخفی شود. منتشر کنید و در توضیحات هر ویدئو نام برند و لینک سایت خود را قرار دهید.

زمانی که یک صفحه ی اینترنتی به صفحه ی دیگری لینک می دهد، آن را «بک لینک» می نامند. زمانی که یک سایت به یک سایت دیگر لینک میشود، . بک لینک ها زمانی که توسط خود ما ساخته می شوند دیگر ماهیت طبیعی بودن را از دست میدهند و تبدیل به لینک خاکستری یا سیاه می شوند که البته خاکستری یا سیاه بودن این نوع لینک ها بسته به شرایط خاص خود دارد . بگذریم که بعضیها اینجا زیرآبی میکنند و شیطنتهایی هم انجام میدهند. بنابراین، گرچه لینکهای باکیفیت بالا در وبسایتهای محبوب بسیار به نفع SEO شما خواهد بود، اما بهراحتی با ایجاد اعتبار به جذب مشتری به برند شما کمک میکنند. آیا آنها احساس میکنند لینک های داخلی بیشازحد بهینه شده است؟ یک لینک شکسته بیابید. اما اینجا یک نکته باقی می ماند. نکته بسیار هیجانانگیز و زیبا در مورد این ترافیک ارجاع هدفمند بودن و مفید بودن این ترافیک است.