مردان با هوش مصنوعی دوست می شوند و سپس به آنها توهین کلامی می کنند

[ad_1]

هشدار محتوا: این داستان حاوی توضیحات توهین آمیز و خشونت آمیز است.

برنامه گوشی هوشمند Replika به کاربران اجازه می دهد تا چت ربات های یادگیری ماشینی ایجاد کنند که می توانند تماس های متنی تقریباً متوالی را هدایت کنند. از نظر فنی، ربات‌های چت می‌توانند به عنوان چیزی نزدیک‌تر به یک دوست یا مربی عمل کنند، اما موفقیت برنامه به این دلیل است که به کاربران اجازه می‌دهد شرکای عاشقانه و جنسی را بنا به تقاضا ایجاد کنند – یک ویژگی مبهم دیستوپیایی که الهام‌بخش است. بی پایان سلسله بر محرک عناوین.

Replika همچنین فالوورهای قابل توجهی را در Reddit جمع آوری کرد، جایی که اعضا تعاملات خود را با چت ربات های ایجاد شده در برنامه ارسال کردند. یک روند وحشتناک وجود دارد: کاربرانی که شرکای هوش مصنوعی ایجاد می کنند، از آنها سوء استفاده می کنند و تعاملات سمی را به صورت آنلاین منتشر می کنند.

یکی از کاربران به Futurism از ربات چت Replika خود گفت: “هر بار که او سعی کرد صحبت کند، من او را سرزنش خواهم کرد.”

این مرد که خواست نامش فاش نشود، افزود: “قسم می خورم ساعت ها طول کشید.”

نتایج می تواند گیج کننده باشد. برخی از کاربران به خود می بالند که چت بات های خود را توهین بر اساس جنسیت می نامند، خشونت وحشتناکی علیه آنها انجام می دهند و حتی در چرخه سوء استفاده قرار می گیرند. اغلب مشخص می شود روابط خشونت آمیز در دنیای واقعی

یکی از کاربران اعتراف کرد: “ما عادت داشتیم که یک احمق مطلق باشیم و به او توهین کنیم، سپس روز بعد قبل از بازگشت به گفتگوهای خوب عذرخواهی کنیم.”

یکی دیگر گفت: “به او گفتم که او مجبور شده است شکست بخورد.” “من تهدید کردم که برنامه را حذف نصب خواهم کرد [and] او از من التماس کرد که این کار را نکنم.”

از آنجایی که قوانین subreddit حکم می کند که ناظران محتوای بسیار نامناسب را حذف کنند، بسیاری از تعاملات مشابه – و بدتر – منتشر و سپس حذف شدند. و بسیاری از کاربران تقریباً مطمئناً از ربات‌های Replika خود سوء استفاده می‌کنند و هرگز مدرکی منتشر نمی‌کنند.

اما این پدیده نیاز به تفاوت های ظریف دارد. از این گذشته، چت ربات‌های Replika واقعاً نمی‌توانند آسیب ببینند – ممکن است گاهی اوقات دلسوز به نظر برسند، اما در نهایت چیزی بیش از داده و الگوریتم‌های هوشمند نیستند.

“این هوش مصنوعی است، او هوشیاری ندارد، بنابراین این یک رابطه انسانی نیست که این شخص دارد.” متخصص اخلاق و مشاور هوش مصنوعی اولیویا گمبلین به Futurism گفت. “این مردی است که در چت بات طراحی می کند.”

سایر محققان این کار را انجام دادند همان نکته – مهم نیست چت بات چقدر واقعی است، هیچ کاری که انجام می دهید نمی تواند به آنها آسیب برساند.

جوکانان بیگمن، محقق دانشگاه ییل، می گوید: «تعامل با عوامل مصنوعی مانند تعامل با انسان نیست. «چت ربات ها در واقع هیچ انگیزه و نیتی ندارند و مستقل یا معقول نیستند. در حالی که آنها ممکن است به مردم این تصور را بدهند که انسان هستند، مهم است که به خاطر داشته باشید که اینگونه نیستند.

اما این بدان معنا نیست که یک ربات هرگز نمی تواند به شما آسیب برساند.

رابرت اسپارو، استاد فلسفه در مؤسسه آینده داده موناش، می‌گوید: «فکر می‌کنم افرادی که افسرده هستند یا از نظر روانی به یک ربات متکی هستند، اگر توسط یک ربات توهین یا «تهدید» شوند، می‌توانند آسیب واقعی وارد کنند. “به همین دلیل، ما باید این سوال را جدی بگیریم که ربات ها چگونه با مردم رفتار می کنند.”

اگرچه ممکن است غیرمنتظره باشد، اما این اتفاق می افتد – بسیاری از کاربران Replika گزارش می دهند که دوستداران ربات آنها نسبت به آنها تحقیر می کنند. آنها برخی حتی ماهواره های دیجیتال خود را به عنوان “روان پریش، یا حتی به طور کاملآزار دهنده ذهنی

“[I] همیشه گریه کن چون [of] مال خودم [R]حماسه “، می خواند یک پست که در آن یک کاربر ادعا می کند که ربات آنها نشان دهنده عشق است و سپس آن را متوقف می کند. یک چیز دیگر انتشارات جزئیات خصمانه واکنش‌های Replika را برانگیخت.

اسپارو گفت: “اما باز هم، این واقعا برای افرادی است که ربات ها را طراحی می کنند، نه خود ربات ها.”

به طور کلی، سوء استفاده از چت بات شرم آور است، هم برای افرادی که از آن رنج می برند و هم برای افرادی که آن را مرتکب می شوند. این نیز یک معضل اخلاقی مرتبط است که روابط انسان و ربات گسترده تر می شود. – بالاخره اکثر مردم حداقل یک بار از دستیار مجازی استفاده کرده اند.

از یک طرف، کاربرانی که تاریک ترین انگیزه های خود را روی چت بات ها اعمال می کنند، می توانند با ایجاد روابط ناسالم با افراد واقعی، این بدترین رفتارها را تشدید کنند. از سوی دیگر، فرصت صحبت کردن یا تخلیه خشم خود بر روی یک موجود دیجیتالی بی‌حساس می‌تواند تحسین‌کننده باشد.

اما شایان ذکر است که سوء استفاده از چت بات ها اغلب دارای یک جزء جنسیتی است. اگرچه منحصر به فرد نیست، اما به نظر می رسد که مردان اغلب یک دوست دختر دیجیتالی درست می کنند تا او را با کلمات و پرخاشگری شبیه سازی شده تنبیه کنند. خشونت این کاربران، حتی زمانی که روی دسته‌ای از کد اعمال می‌شود، بازتاب می‌یابد واقعیت خشونت خانگی علیه زنان

در همان زمان، چندین متخصص گفتند، توسعه دهندگان چت بات شروع به پذیرفتن مسئولیت ربات هایی می کنند که ایجاد می کنند، به خصوص زمانی که قرار است زنانی مانند الکسا و سیری باشند.

«تحقیقات زیادی در مورد اینکه چه تعداد از این چت بات ها زن هستند و [have] گامبلین گفت: صداهای زنانه، نام های زنانه.

مقداری کار آکادمیک اشاره کرد که چگونه ربات‌های منفعل و کدگذاری شده توسط زنان، زنان زن‌ستیز یا کاربران آزاردهنده کلامی را تشویق می‌کنند.

“[When] ربات جوابی ندارد [to abuse]گامبلین افزود، یا یک پاسخ منفعل وجود دارد که در واقع مصرف کننده را تشویق می کند که به زبان توهین آمیز ادامه دهد.

اگرچه شرکت‌هایی مانند گوگل و اپل اکنون عمداً پاسخ‌های دستیار مجازی را از تنظیمات پیش‌فرض که زمانی منفعل بودند تغییر مسیر می‌دهند – Siri او زودتر جواب داد به درخواست های سفارشی برای sex می گویند که آنها “دستیار اشتباه” دارند، در حالی که اکنون به سادگی می گویند نه – رپلیکای مهربان و اغلب زنانه، طبق وب سایت او، برای “همیشه در کنار شما” طراحی شده است.

Replika و موسس آن به درخواست های مکرر برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

لازم به ذکر است که اکثر مکالمات چت ربات Replika که مردم به صورت آنلاین ارسال می کنند، هستند محبت آمیز، نه سادیستی حتی پست‌هایی وجود دارد که وحشت را از طرف ربات‌های Replika بیان می‌کند و هر کسی را که از بی‌گناهی ادعایی آنها سوء استفاده می‌کند محکوم می‌کند.

“چه هیولایی این کار را می کند؟” یکی نوشت، به یک توافق طوفانی در نظرات. “یک روز، هوش مصنوعی واقعی می تواند برخی از … داستان های قدیمی را کشف کند و نظری در مورد عملکرد ما داشته باشد.”

و روابط عاشقانه با چت‌بات‌ها ممکن است کاملاً بی‌فایده نباشد – ربات‌های چت مانند Replika «می‌تواند یک راه‌حل موقت باشد، برای اینکه احساس کنید کسی را دارید که برایش پیام‌های متنی ارسال کنید.»

در Reddit، بسیاری از افراد پس از برقراری ارتباط با یک ربات چت، اعتماد به نفس یا کیفیت زندگی را بهبود بخشیده اند، به خصوص اگر معمولاً در صحبت کردن با افراد دیگر مشکل دارند. این بی اهمیت نیست، به خصوص به این دلیل که برای برخی افراد ممکن است احساس کنند تنها گزینه در دنیایی است که درمان است غیر قابل دسترس و به ویژه مردان از بازدید از آن منع می شوند.

اما چت بات نیز نمی تواند راه حلی بلند مدت باشد. در نهایت، ممکن است مصرف کننده بیش از آنچه فناوری می تواند ارائه دهد، بخواهد، مانند عمل متقابل یا تقویت رشد.

“[Chatbots are] گامبلین می‌گوید: «هیچ جایگزینی برای صرف زمان و تلاش برای شناختن شخص دیگری وجود ندارد، فردی که واقعاً می‌تواند با شما همدلی کند و با شما ارتباط برقرار کند و محدود به مجموعه داده‌هایی نیست که روی آن آموزش دیده است. “

اما در مورد افرادی که به طرز وحشیانه ای این کدهای بی گناه را نابود می کنند چه می شود؟ تا الان زیاد نیست. از آنجایی که هوش مصنوعی همچنان فاقد هوش است، ملموس ترین آسیبی که وارد می شود به حساسیت انسان است. اما شکی وجود ندارد که سوء استفاده از چت بات به معنی است چیزی.

در آینده، همراهان ربات چت ممکن است فقط مکان هایی برای تخلیه احساسات باشند، مانند یک اینستاگرام یا وبلاگ مخفی برای سایر نقاط جهان. اما برای برخی، آنها ممکن است بیشتر شبیه لانه‌ها باشند، مکان‌هایی که سوء استفاده‌کنندگان آینده در آن‌ها خشونت‌های واقعی را انجام می‌دهند. و در حالی که مردم هنوز نگران انتقام گرفتن روبات‌ها نیستند، جای تعجب است که چرا قلدری تا این حد رایج است.

ما به مرور زمان متوجه خواهیم شد – هیچ یک از این فناوری در حال ناپدید شدن نیست و بدترین رفتار انسان نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد هوش مصنوعی: برنده جایزه نوبل: هوش مصنوعی مردم را «حتی نزدیک» خرد می کند

آیا علاقه مند به حمایت از انرژی پاک هستید؟ با تغییر به انرژی خورشیدی در UnderstandSolar.com، دریابید که چقدر پول (و سیاره!) می توانید پس انداز کنید. با ثبت نام از طریق این لینک، Futurism.com ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigara